2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim vakit ayırıp okuyup önerde bulunduğun için Derslerim online. Son kısımda eşimle tamamen ayrı olmayacağız aslımda bir hafta beraber bir hafta ayrı haftasonları da beraber olacağız ama işte eşim benim ailemin yanında daha ne kadar kalabilir.. annem de babam da eşim de memnun bu durumdan maşallah benden iyiler keyifliler birarada kalırken ama ne bileym işte. Derslerm online olunca ben de gelip kalabilirim arada diyorum. Ama düzensizlik olacak çocuğu eşyalarını taşıyıp duracağız vs. Hem dedim belki kpss de çalışabilirim haftasonu bebeği anneme bırakıp. Galiba taşınacağım

Astronot tulumlar var biraz kalın gibi. Su geçirmezleri de var. Onlardan alabilirim bende. Dışarı çıkarken normal giysisin üstüne giydirip çıkarırırz. Birde yürüme öncesi ayakkabıları var. Lcw da var. Çorap ayakkabı karışımı, sert değil. Onlardan aldım. Malum kış ayı çorapla çıkamaz dışarı dedim. Aldıklarımın fotosunu da ekleyeyim.

Eklentiler

• IMG_1607.jpeg
    64,3 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_1578.jpeg
    166,3 KB · Görüntüleme: 3
Ne güzel valla. Benim eşim hayatta kalmaz kimsenin yanında. Herşey güzelken bozulmadan kendi evinizi tutun geçin derim. Sınava da mutlaka hazırlanın bebiş uğur getirir size belki bu yıl. Başarılar dilerim

5. Ay kontrolüne gidince doktorunuzla konuşun. Biz 5. Aya girince başladık tadımlara doktor önerisiyle. Maşallah sizinkide istekli. Ufaktan başlarsınız sizde hazır istekliyken. Bana mama sandalyesini bi arkadaşım verdi. Güzel ama büyük ve hantal biraz. İnstagramda “paçikanın mutfağı” diye bi yemek sayfası var. O hanımefendinin kızı da 6 aylık. Bende onda normal sandalyeye bağlanan portatif bi mama sandalyesi gördüm. Markası “mamas papas” kendim alsam o tarz bişey alabilirdim. Ama kullanışlı mı değil mi, artıları-eksileri neler bilemiyorum. Sadece portatif geldi bana hoşuma gitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…