2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de tıpatıp aynı gündüz uykuları kısa olunca hişbişey yapamıyorum zaten kısa diye uyandıracağım korkumdan ses o uyuyunca bişey yapamıyorum

Kızlar bebeğin uykusu olsun/olmasın aksam mesela 9 olunca direkt uykuya mı götürüp uyuytmaya calısıyorsunuz ? Nasıl o düzeni kuruyorsunuz?

Kızlar bebeğin uykusu olsun/olmasın aksam mesela 9 olunca direkt uykuya mı götürüp uyuytmaya calısıyorsunuz ? Nasıl o düzeni kuruyorsunuz?
Ben 7 gibi uyutuyorum eskıden 9 gibiydi
Uykusu gelıyor aglıyor

Ben akşam 8 gibi banyosunu yaptırıp emzirip uyutuyorum , hop 1 saat sonra kalkıyor bugün doktor kontrolümüz vardı, doktor en gec 17.00 de kalkmış olsun gündüz uykusundan dedi , kısa tutalım gündüz uykularını dedi bakalım

Ben 7 gibi uyutuyorum eskıden 9 gibiydi
Uykusu gelıyor aglıyor
Ay masallah ne güzel ya sonra kaçta kalkıyor? Ben dün 11 de uyuttum 12 de kalktı. 2.30 da zor uyuttum. Normalde 12-12.30 gibi uyuyor sabah 10 a kadar erkene almaya çalısıyorum ama cok zor olacak

Ek gıdaya başlattı mı?
Evet tadımlara başlattı bana, 3 gün kuralı ile yoğurt ile başlıcaz, sonra sebzeler sonra meyveler. Ama ben mama meme beraber gidiyorum belki ondan kilo alımında sıkıntı olmamıştır sen sadece anne sütü veriyosan normal diyolar bu aylarda az kilo alması

Evet anne sütüyle sadece bir süre sonra yetmiyo galiba ek gıdaya başlamak gerekiyor. Neyse başlayalım bakalım inşallah hemen kusmaları biter

Ay masallah ne güzel ya sonra kaçta kalkıyor? Ben dün 11 de uyuttum 12 de kalktı. 2.30 da zor uyuttum. Normalde 12-12.30 gibi uyuyor sabah 10 a kadar erkene almaya çalısıyorum ama cok zor olacak
Vallahı 6 gibi bazen 4 te ama geri uyuyor
Ben de bugun 7.30 a zorladım 8 e cekcem erken kalkıyor boyle de

Bebegınde Dudak ustu ve altı yeşilimsi morarma gibi olan var mı

Benim de düzgün bi düzenim yok gündüz genelde kucağımda uyuyo ve kısa sürüyo uykuları. ama öğleden sonra özellikle 15:00’ ten sonra kucağımda da olsa uyutmaya çalışıyorum biraz. Az uyursa bu uykusunu bu sefer 17:00 den snra uyumak istiyo. 18:00 a kadar müsade ediyorum ama daha sonrasını uyursa bu sefer gece uykusu sarkıyo. O yüzden en geç 18:00 da uyanmış olması lazım ki 20:00 e doğru uykusu gelmeye başlasın. Tabi her zaman bir olmuyo. Genelde 8 gibi odaya geçip uyumaya çalışıyoruz. Bazen dalıyo hemen, bazen uzun sürüyo dalması , bazen uyuyup uyanıyo. 10 a kadar yarı uyur yarı uyanık uğraşıyorum bende.

Evet anne sütüyle sadece bir süre sonra yetmiyo galiba ek gıdaya başlamak gerekiyor. Neyse başlayalım bakalım inşallah hemen kusmaları biter
Başla Pelin yoğurtla. 3 gün kuralıyla ver. Alerji, pişik döküntü yoksa hergün yoğurt verebilirsin. Zaten tadım aşaması da zorlu. Sevmiyolar tükürüyolar. Alışmaları da uzun sürecek gibi. O yüzden başla bi yerden

Bugün yoğurt makinesi geldi başlıyım bende. Calpolü bile tükürmüştü tatlı bi de o bakalım yoğurt ve sebzeleri yerken napıcak. Elbet yicekler bigün herşeylerden insan büyütmek ne kadar zormuş ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…