2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim bi ara daha iyiydi şimdi yüzüstü oynamaya başlayınca yine beterleşti, oturmaya başladıklarında daha iyiye gider diye umuyorum

Kızlar bebişler ve herkes iyidir İNŞALLAH
5. Ayımız yeni bitti Nasipse 6. Dan gün aldık evdee nasıl oyalıyorsunuz dışarıya bayaa alıştı yaz dolayısıyla kışın napıcaz oyuncak la da arası yok gibii hareketli geliştirici oyuncak öneriniz varmı

Bence ek gıdaya da başladıklarında habire önlerine bir şey koycaz oyalansınlar diye havuç falan Allah bize sabır versin cidden zor oyalamak , ben yağmur yağmadıkça çok rüzgar yoksa ve hava eksilere düşmedikçe dışarı çıkarmayı planlıyorum

Kızlar sizin de bebeğinizi akşamları uyutmak çok zor oluyor mu dün 1.5 saat sürdü ve sürekli mızmızlandı zaten sallayarak uyumuyor nefret ediyor sallanmaktan ağlıyor. Bir tek emzirerek uyuyor onu da her zaman işe yaramıyor. Önceki gün tam 1.5 saat emzirdim aralıklı (arada sallama denemeleri) haftada 3 kere falan böyle zor oluyor uyutmak (

Ben bugün patates haşladım çatalla ezdim ama Instagram‘daki videolardaki gibi olmadı elimle ağzına verdim tadına bakması için ama pek yiyebilecek gibi değildi yani çok kuru oldu acaba anne sütüyle mi sıvılaştırsaydım
Bu işi nasıl becereceğim bilmiyorum emzirmek iyiydi

Benimkide pek sevmedi. Hele kabak yiyince tükürmeyi öğrendi resmen. Acele etme denemeye devam et. Onlara çok yabancı tatlar. Bi süre sonra sebze çorbası, yayla çorbası, tarhana gibi devam ederiz. Umarım onları yerler

Benimde öyle. Emerek uyuyo. Bazen çok zor uyuyo. Bi düzen oturtamadık. Beceremedik mi bilmiyorum. Herşey karman çorman. Gündüz uykuları da kısa kısa. Ek gıda desen orası da terellelli. Ev desen kalktı gidiyo heryer heryerde. Bi yeri topluyorum, diğeri dağılıyor. İsyan etmiyorum çok şükür evladım sağlıklı. Ama işleri pek yürütemiyorum

Benim de oyle genelde hatta bugun artık o kadar çok ağladı ki calpol verdim , ağrısı falan var diye düşünüyrıum

Bizim son 1 haftadır böyle aynı anlattığın gibi akşamları uyutmak çok zor oldu

Bende canımm Nasip olursa çıkarıcam ama evdede sürekli kucak yerine hareketli oyuncak arayışındayım yengeçler varmış ama hangisi iyi acaba kitap da alıcam hareket etmesi gerek karşısında ancak ölee durur hep kucak gezmek istiyor artık sağlık olsun bebişler iyi olsunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…