2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim grupta bebesi reflü olup kusan var mıydı (benden başka) ay hala duzelmedi ne zaman duzelecek diye meraktayim

Bizim grupta bebesi reflü olup kusan var mıydı (benden başka) ay hala duzelmedi ne zaman duzelecek diye meraktayim
Bizimkinin fizyolojik reflü demişti doktor hala oluk oluk kusuyo dua ediyorum sürekli bi sabah uyansak ve bi daha asla kusmasa diye

Kizlar afedersiniz bebeklerinizin kaka rengi nedir benim bebegin hafif yeşil gibi yani önceki gibi sarı değil dis çıkardı ondan mı acaba 13 nisanda dogdu
Anne sütü mü alıyo bebeğiniz? Anne sütü alıyosa ön sütü çok alınca yeşil olabiliyomuş emzirme süresini uzatın demişti doktor. Benimkininde yeşil oluyo bazen

Bebeklerımız uyurken elleri açık mı olmalı gun ıcınde açık ama bazen gece yumruk gibi oluyor ama sımsıkıda degıl mesela sımdı hareket ettı normal açık

Bizimkinin fizyolojik reflü demişti doktor hala oluk oluk kusuyo dua ediyorum sürekli bi sabah uyansak ve bi daha asla kusmasa diye
Ben de aynı durumdayımm ve hani ne kadar zor ya 100 defa üst değiştir veya yere mata bırakıyorum ters dönüyo ya oynıcak ben 2 saniye arkamı dönüyorum kusmuş üstünde yuvarlanmış hemen saç baş gidik

Evet birebir aynısı keyifle kıyafet bile giydiremedim gezmeye giderken nasılsa kusucak diye zaten kusmuş oluyo yolun 5.dksında. Halılarımı seremiyorum koltuklar batmış durumda hepsini geçtim kıyafet değişmekten artık yoruldum. Ne zaman biticek bu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…