2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebişiniz ayaklarını keşfetti mi beşinci ayda ayakları ağıza götürürler diyorlar ama benimkinin ayaklarıyla pek ilgisi yok sadece kaldırıp kaldırıp yere vuruyor😂
Ay yok ya arada görünce bi bu neymiş yaa diye inceliyo o kadar eşim de alıp ağzına götürceği günü bekliyo sabırsızca😂

Amin kuzum amin. Teşekkür ederim bende sabırsızlıkla bekliyorum o süreci. Şuan nasılsın devam ediyor peki sevdi mi bebito biseyleri:)
Haşlanmış sebzeleri pek sevmedi. Tükürmeyi ve diliyle geri itmeyi öğrendi 😬 yoğurt seviyo gibi. Yani zamana ihtiyacı var damak tadı alışır zamanla ben vermeye devam ediyorum

Kızlar bir de regl oldunuz mu? Ben hala olmadım sanırım yakın tatsız ağrılarım var 🥲 olunca süte etkisi oluyor mu azalma gibi mama mı bulundursam evde sütüm kesilirse diye

Kızlar bir de regl oldunuz mu? Ben hala olmadım sanırım yakın tatsız ağrılarım var 🥲 olunca süte etkisi oluyor mu azalma gibi mama mı bulundursam evde sütüm kesilirse diye
Ben henüz olmadım ama ilk bebeğim 4 aylıkken olmustum , sütte bir sorunum olmadı bebeğim kilo almaya devam etmişti , sorun olmayacaktır inşallah

Arkadaşlar, bizde 1 haftadır tadım yapıyoruz ama benim kafam karışık. Bu tadım mevzusu ne zamana kadar devam edecek. Tam bir öğün yemeye falan ne zaman başlayacak? Osman Gönülalı dinledim ama pek anlamadım.

Ben olmadım henüz. İnstada süt sağarak bebeğini besleyen biri var, regl oldufu zaman sağdığı sütü çok azaldığını göstermişti. Gecıcı ama 2-3 gün sürüyormuş azalması

Kizlar afedersiniz bebeklerinizin kaka rengi nedir benim bebegin hafif yeşil gibi yani önceki gibi sarı değil dis çıkardı ondan mı acaba 13 nisanda dogdu

Kizlar afedersiniz bebeklerinizin kaka rengi nedir benim bebegin hafif yeşil gibi yani önceki gibi sarı değil dis çıkardı ondan mı acaba 13 nisanda dogdu
Aaa çıktı mı diş hayırlısı olsun nisan annelerinde ilk kez yazıldı sanırım🥰 üşütmüş olabilir belki benim de yeşil kaka zamanları olmuştu 2 aylıkken falan doktor olabilir demişti kendiliğinden geçti

X