2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kıyamam ya biz başka birsey kullanamazdik iyiki birsey yapmadı tek süt aroması içermeyen o

Kızlar bir şey soracağım benim bebeğim bir hafta önce kendi kendine mırıldanıyordu bir anda kesti sadece ağlıyor ya da duruyor böyle ağzıyla mırıl mırıl sesler çıkarırdı şimdi yapmıyor Sizinkiler konuşmaya Çalışıyorlar mı böyle sesler çıkarmaya bir anda kesmesi garip değil mi

Merhaba, aynı şekilde bizimde agular bir anda kesildi , evdeki televizyon seslerini kapattım , sadece onunla göz göze konusup sesler çıkardık , agular geri geldi birde sesler çıkarmaya bizle konusmaya başladı, tv ile mi alakalı bilmiyorum ama denedim

Ben de izletmiyorum ama sesini duyuyordu acaba o da mı etkiledi ben de tamamen kapatayım bari, bütün gün konuşuyorum gözlerinin içine bakıyorum şarkı Söylüyorum yok, ne güzel kendi kendine güzel güzel sesler çıkarıyordu nazar mı değdirdim çocuğa ya en çok annenin nazarı değer diyorlar

Merak etmeyin mutlaka çıkaracaktır tekrar sesleri , mesela taklit yaptırın , aaaaa deyin bekleyin , oooo deyin bekleyin sesleri duysun bizde sesler geri geldi , bende endişelenmiştim sizin gibi ..

Merak etmeyin mutlaka çıkaracaktır tekrar sesleri , mesela taklit yaptırın , aaaaa deyin bekleyin , oooo deyin bekleyin sesleri duysun bizde sesler geri geldi , bende endişelenmiştim sizin gibi ..
O genelde sesler çıkarırdı ben de onu taklit ederdim, kendim çıkarmak hiç aklına gelmemişti bak, ben sadece konuşuuorum ve şarkı söylüyorum yarın dediğinizi de yapayım çok teşekkür ederimm

Biz tv sesi bile açmıyoruz mırıldanması bugun cok arttı bazen az mırıldanıyor ama kesılmedı

Muhtemelen boy umarım öyledir aşı günü belli olacak aşı olayı da bir stres tabi. Valla bu kilo yüzünden tartı aldıracak bana
Benim bebeğim 4.ay kontrolünde 340 gram almıştı sadece doktor 1 hafta sonra tekrar gel tartalım olmadı bir ay mama verirsin demişti cuma günü gittik 110 gram daha almış alıyo bu çocuk kilo ya gerek yok mamaya zaten babası da sizde zayıfsınız dedi. Her ay en az 400 gram almasını bekliyorlarmış

Töbelerim olsun gündüz niye uyumuyo bunlar yaa yarım saat bile uyumuyo hiçbir işimi yapamıyorum evimi bok bastı. Kızlar gündüz de karanlık odada mı yatırıyorsunuz?

Töbelerim olsun gündüz niye uyumuyo bunlar yaa yarım saat bile uyumuyo hiçbir işimi yapamıyorum evimi bok bastı. Kızlar gündüz de karanlık odada mı yatırıyorsunuz?
Ben memede uyutabiliyorum başka türkü beceremedim .. karanlık yapmıyorum ayrıca ev konusunda yalnız değilsiniz

Ben memede uyutabiliyorum başka türkü beceremedim .. karanlık yapmıyorum ayrıca ev konusunda yalnız değilsiniz
Benimkisi kucakta pışpış yaparak uyuyodu ama son 1 haftadır sadece memede uyuyo ataktandır düzelir diye telkin ediyorum kendimi gece gündüz ayrımını karıştırmasın diye karanlığa yatırmıyım diyorum gündüzleri ama karanlıkta daha iyi uyuyo bilemedim

Ben köye geldim. Buralar sessiz yine kucakta memede uyuyo ama bazen biraz uzun uyuyo. Şehirdeki evim kavşakta çok gürültü oluyo. Gece bile camlar açık olduğumdan aşırı gürültü oluyo. Doğal olarak uykusu bölük pörçük. Köyde biraz daha iyi uyuyo. Serinlikte seviyo bebişler sıcakta uyuyamıyolar.

Benimkide yatmıyor ki gündüz en fazla 15 dk kestiriyor o da ayağımda, ya da kucağımda bıraktığım an uyanıyor al benden de o kadar tozlar mehter yürüyüşü yapıyor

Evet gerçekten serin seviyorlar gece üstünü örtmeye çalışıyorum anında uyanıyor sonra hep kıpırdaıyor ben gürültü oluyor diye cam açamıyorum evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…