2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ıkı gündür benjm bebiş uykusunda sırtüstünden yüzüstüne dönüyor tedirgin oluyorum, sizde de var mı bu durum rahat mı olmak gerekiyor
Benimkide dönüyor. Elini kurtaramıyodu artık elini de kurtarabiliyor. Yüzüstü dönüp uykusuna öyle devam ediyor. Hatta sırt üstünden daha güzel uyuyor. Yüzüstü dönüp geri sırt üstüne dönmeye de başladı. Hergün yeni bölüm açılıyor artık

İnsallah
En son hic donmedıgınde yazdım buraya ugurlu geldı döndü yine oyle olur ınsallah
Dönsünde bi sıkıntı olmasında zamanı onemlı degıl tabı:)
Yere bi yorgan attım. Üstüne koydum ileri geri yapa yapa yüz üstünde sırt üstüne, sırt üstünden yüzüstüne dönmeyi keşfetti

çok dikkatli olmak lazım kızlar allah korusun. Biz beraber benim yatağımda yatıyoruz gece. Alıp emzirip koyması daha rahat, uykusu bölünmüyo diye. Ama gündüz yer yatağı falan yapıyorum artık ya da kendi yatağında yatırıcam. Böyle düşme kazaları çok oluyormuş. Kuzenim 2 kez düşürmüş bebitosunu yataktan. Biz önlemimizi almaya çalışalım.

Bebegım uyurken inliyor aizinkilerde inliyor mu
Doktor burnu tıkalı demıstı açıyorum ama tam açılmıyor onla ılgılı mı acaba
Bir de demir ilacına basladık kaka yapmada zorlanıyor ondan mı acaba

Bende aynısını yapıcam yere bir yorgan atarım hem üşümez hemde istediği gibi hareket eder. Lavoba için giderken de gözüm arkada kalmaz

Sanırım bizlerde gaz ile sınanıyoruz. Gerçekten çok zor hala devam ediyor. Anne sütü almıyor. Mama ile devam ediyoruz. Değiştirdim. Aptamil pro kullanmaya başladım. O da acayip ishal yaptı. Birde osuruk çok kokulu oldu. Korktum eski mamaya geri döndüm. Ne yapacağımı şaşırdım.

Kızlar aptamil pro kullanan var mı hep kullanıyordum. Gaz yapıyor diye değiştirdim. Aptamilde ishal ve kakayı yeşil yaptı. Osuruğuda kokulu yaptı. Yani dayanılacak gibi bir koku değil. Bana öneriniz var mı iki kutu bitirdim. Sonra olmayacak böyle diyerek hipp mamaya geri döndüm. İshal yapmayan ne bileyim gaza iyi gelen bir mama yok mu. Hipp mamada kaka çok iyi çiş iyi yapıyor. Ama kafasını çevirip bazen geri atıyor. Yerken anlık gaz yapıyor sanırım. Ek gıdaya da az kaldı.

Hoşbuldum, en mantıklısı o galiba ek gıdaya da geçince de bırakamam gibi bu sene böyle olsun bakalım her zaman bebeğimiz bu zamanlarda olmuyor sonuçta

İşte artık bırakmamak gerekiyor ben de maalesef bısu almaya hemen gıder gelirim diorum ama tehlikeli zamanlar riske atmamak lazım
Bende 4ü geçtikten sonra güvenmemeye başladım mutfağa falan gideceksem yere mindere bırakıp öyle gidiyorum nolur nolmaz sonuçta

Kızlar uykusuzluktan baş dönmesi okuyor mi sizde de ? Günün h3rhangi bi saati fark etmiyor gece bile başım dönüyor sabah ogl3n bazen ikindilerde

Benim velet hala uyumuyor gece 11 buçuk 2 de 1 saat uğraştırdi sonra 5 te uyandi ve uyumak bilmedi

Done done kendini uyandırıyor ya ne zaman bitecek bu donmeler ve uykularinin uzamasi

Kızlar uykusuzluktan baş dönmesi okuyor mi sizde de ? Günün h3rhangi bi saati fark etmiyor gece bile başım dönüyor sabah ogl3n bazen ikindilerde
Canım vitamin eksikliği veya açlıktan olabilir. Uykusuzluk tek başına bu kadar çok baş donmesi yapmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…