2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bir de öğretmen olupta okula başlayacak mısınız bu bebişleri nasıl bırakacağız diye düşünüyorum daha küçücükler
Merhaba. Gruba hoşgeldin. Bende öğretmenim. Ücretsiz izin alıcam ben. Bırakamıycam bebişimi. Çok küçük en azından ilk dönem çalışmak istemiyorum. Ek gıdaya geçeyim öyle bırakayım istiyorum. Emerken bir anda kesmek istemiyorum.

Ben de öğretmenim özelde çalışıyordum yenilemedim sözleşmemi, online özel ders ile devam ediyorum. Bırakamazmışım da zaten

Bir de öğretmen olupta okula başlayacak mısınız bu bebişleri nasıl bırakacağız diye düşünüyorum daha küçücükler
Ben özelde çalışıyorum başlayacaktım aslında ama müdürle sorun yaşadık süt izni ile ilgili ve son anda sözleşme imzalamadık iyi ki de imzalamamışız ya bırakamazmışım ingilizce öğretmeniyim online dersler veriyordum böyle bir avantajım vardı ben de oraya odaklandım günde iki saat ders veriyorum sonra bebeğimleyim

Hiç yoktan iyidir bence. Online olarak umuyorum gönlüne göre ilerleme kaydedersin

Kızlar ıkı gündür benjm bebiş uykusunda sırtüstünden yüzüstüne dönüyor tedirgin oluyorum, sizde de var mı bu durum rahat mı olmak gerekiyor

Ben ucretsiz izin aldım oh kafa rahat ihtiyaç dısında bu bebıslrr bırakılır mı ya cok kucukler yazık

Agustos trasnsferıyım vay be:)

Benımkı sadece yan dönebılıyor daha:/
Benimki de yeni başladı, sadece yana dönüyor yüz üstü dönse de dokunmayı düşünmüyorum. Sadece beşiğin kenarlık olmadığı kısmından bazen bacağını sarkıtıyor, oraya bir kenarlık takacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…