2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kaç aylıj suan?

Kızlarımmmmmm selammmm napıyorsunuz ben buraları unutmuşum gitmiş hayat telaşından.. ahhh neler neler..

Napıyorsunuz nasıl gidiyor bebişler nasıllar benim kız 4 ay 7 günlük oldu
Ne ara geçmiş 4 ay yahu! Çıldıracağımmm

Var mı kaçırdığım kayda değer gelişmeler çok merak ediyorum önceki sayfaları boş kaldıkça okuyacağım yavaş yavaş

Kızlar sizin bebişler kesintisiz 5-6 saat uyuyor mu? Benimkin en uzun uykusu 4 saat (12-4 arası) sonra 2 saatte bir kalkıyor sabaha karşı . 3-4 kez 6 saat aralıksız uyumuştur sanırım. Neye göre bu saat uzuyor acaba ya doymakla mı alakalı sizce

Bence doymakla tabi doktor daha ıyı bılır
benımkı acken kalkıyor
ama gündüz gibi degıl gunduz 2.5 3 saate acıkıyor
gece 4 5 saate ama az yerse 2 saate gene uyanır o nadir oluyor

Bence doymakla tabi doktor daha ıyı bılır
benımkı acken kalkıyor
ama gündüz gibi degıl gunduz 2.5 3 saate acıkıyor
gece 4 5 saate ama az yerse 2 saate gene uyanır o nadir oluyor
Öyle mi diyorsun ya bi sorayım doktora teşekkür ederim

Benim ki şimdiye kadar max 3 saat kesintisiz uyudu 4ü bile göremedim daha muhakkak bi uyanıyor emmek için

Sizin bebeğin neye alerjisi var. Bizde ek şimdi yumurta da cikti sanirim agiz kenarları kızarıyor sonra sönüyor ya da kuru yemiş mi acaba

Geçen ay uyuyordu pardon 3 buçuk aylikk3n şimdi asla o kadar süre uyumuyor

Hosgeldinnnn sanirim sende geçen sene afranin açtığı gruptandin. Ya da ben mi yanlış hatirladim bebisli hayata hala daha alışmaya çalışıyorummmm uykusuz huysuz alerjik bi bebitom var

Ay evet evet afradan haber yok mu halen? Doğum yaptı demişti birisi ama sonra tekrar haber geldi mi. Bu cezalı olanlar ne zaman dönecekler yahu..

Huysuz virjin diyorsun benimki usluydu ama üç gündür zombi gibi geziyorum gece emmeye diye bir uyanıyor uyanış o uyanış sabaha kadar ayaktayız.. hiç böyle yapmazdı çok da ağlıyor eşim de şehir dışında çıldırmazsam iyidir gece stresten karnıma ağrı girdi en son

Ek gıda sürecine doğru ilerliyoruz. Valla büyütüyoruz bebişleri. Zaman su gibi. Daha dün gibi burayı takip ederdim ne yazmış gruptakiler diye. Şimdi 5. Aya doğru gidiyoruz.

Her cocuk farklı tabi benım bebegımde gordugum bu:)
aslında sen anlarsın
ben de oyle oluyor acıkınca genelde bılemem tabı senınkını kız:)
tabi canım etkıleyen cok faktör var bence soğukluk sıcaklık vs artık deneye yanıla büyüyecekler

Ay kuzum benimde sorma günlerdir hastayım işte çok şükür dün iyiydim. Anneler hasta olmasın yaa. Hele ki bebek çok çok küçükken valla çok prrttim. Karnım ağrıyordu stresten ve direkt modeme vuruyordu agrisi

Herkese merhaba, ben bu grubu açıldığından beri kayıt yapmadan takip ediyordum yazılanları hep okudum hatta ağustos transfer grubunu bile takip ediyordum aynı şeyleri aynı durumları yaşamak ve paylaşmak çok güzel evet bebişler biraz zorluyor ama hepsi bir diğer zaman gelince unutuluyor kalıyor sadece yalnız olmadığımı bilmek için yazıyorum ek gıda dönemi başlayacak ve çok heyecanlıyım alışveriş aldıklarınızı ve memnun kaldıklarınızı yazarsanız memnun olurum

Bir de öğretmen olupta okula başlayacak mısınız bu bebişleri nasıl bırakacağız diye düşünüyorum daha küçücükler

Benim bebeğimde öyle, ama dışarı çıktıkça daha da alışıyor o yüzden sürekli çıkmaya çalışıyoruz

Probiyotik bende veriyorum ama bebişin mukuslu kakası geçmedi ve üst düzey bir diyet yapıyorum. Artık heralde bu çocuğun normali diye düşünmeye başladım. Kilo alımı durmuştu, yumurta yemeye tekrar başladım ve kilo almaha başladı. Meğer sütümün kalitesi düşüyormuş.

Birde önce sebzeden başlamak gerekmiyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…