2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Aa ben 3 aylık bebeğime söyleyince yüzünde gülücükler açıyor en sevdiği şarkı bende sabahtan aksama kadar böyle dolanıyorum
Ben de bütün şarkıları ezberledim yaa nolcak halimiz
Pazara gittim bir karpuz aldım açtım içini kelek çıktı diye duş alıyorum

Kızlar Mayıs ayı annelerinden geliyorum gaz sorununuz hala devam ediyor mu tünelin ucunda ışık var mı yoksa şuan bizde en büyük dert bitmeyen gaz sorunu
Sabah akşam kimyon çayı içmemizi öneririm bi tatlı kaşığı kimyonu yarım çay bardağında demleyip soğuyunca gözü kapatıp fondiple. Ve evet azalıyo, kendisi çıkarmaya başlıyo. Ama hala ara ara oluyo tabi gaz sancısı. Ben gaz çıkardığını duyunca hemen yatırıyorum bacaklarından tutup çeviriyorum birkaç kez. Sonra karnına doğru kaldırıp bastırıyorum sağa, sola, ortaya. Zortluyo biraz. Gazı boşaltıyorum. Kendi yaptı deyip bırakmıyorum. Kalanı hemen çıkarıyorum.

Kızlar Mayıs ayı annelerinden geliyorum gaz sorununuz hala devam ediyor mu tünelin ucunda ışık var mı yoksa şuan bizde en büyük dert bitmeyen gaz sorunu
Aa bir de ben her gün duş sonrası masaj yapıyorum karnına her yerine bence o da iyi geliyor, ve rezene çayı içiyorum

Kilo kısmına bakınca kullanabilirim diyorum ama bacakları sıkınca bi karışıyo işler.

Dün akşam bi kere verdim, sen bunu mamayla mı karıştırıyorsun? Ben emzirmenin üzerine verdim ama 25 mlnin üzerine sütle karıştırdım jel gibi oldu kaşıkla verdim bildiğib muhallebi ama aptamil ar mamayı biberonun ucunu biraz kestim ince makasla ama çok çok az öyle verdim . O mama işe yaradı, kusmadı. Dün akşam verdiğimde thickener bi işe yaramadı yani emzirme üstüne onu mideye yolladım ama yine kustu ve lık lıktı midesi. Hani birkaç kere şans vercem tabii. Ya kusmasını geçtim çocuk huzursuz, sürekli ağzına geliyor süt bence ve tam mutluyken bi anda yüzünü ekşitiyor.

Bizim sabahları oluyor o da gaz degıl kaka yapma aşaması başka olmuyor duzeldı sukur

Bebegımın ana kucagı bundan alt asagı ayagıyla bastırıp kendını kaldırıyor sırt tarafından
normal mi

Eklentiler

• IMG_4436.jpeg
    19,9 KB · Görüntüleme: 22
Teşekkür ederim canım bende deniyim olmazsa

Ay bu seferde en alt yere gelmıs ittire ittire iki dakka tuvalete gittim ya
Artık baglamam gerekıyor galıba

Park yatagın alt degıstırme yerınde bırakıp el yıkıyordum onu da yapmayın bari

Her sabah ıkınarak ve ağlayarak uyanıyo sanki böyle aşırı uyanmak için zorlanıyomuş ama aynı zamanda kakasını yapmaya çalışıyomuş gibi sizde de var mı bu durum? Sadece sabah uyanırken ama

Kızlar bugün spiralimi taktırdım valla acayip kasık ağrısı oldu takarken 2 gün falanda evde kasık ağrısı çekicekmişim kadın olmak çok zor

Her sabah ıkınarak ve ağlayarak uyanıyo sanki böyle aşırı uyanmak için zorlanıyomuş ama aynı zamanda kakasını yapmaya çalışıyomuş gibi sizde de var mı bu durum? Sadece sabah uyanırken ama
Sabahları gazı oluyo bizimde. Heralde gece hareketsiz kaldığından gaz birikiyo. Bir iki bacakları çeviriyorum gaz çıkarıyo bol bol.

Anne sütüyle verdim ben 25 ml yazıyor diye öyle yaptım ama aynen çok kıvamlı bişey oldu, kaşıkla vermek aklıma gelmedi bi de her emzirme sonrası onu vermek çok zor ya benimki sürekli memede çünkü.
Reflü çok etkiliyor gerçekten zaten çok zor uyuyan bi bebek tam dalıyor dediğin gibi yüzü ekşiyor ağzını şapırdatıyo ağlayarak uyanıyo ilaç etki etmedi mi bi ara kullanmıştın sanki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…