2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Hiçe yakin spermi olmayan arkadaşımın şuan ikizleri var. Asla ümidini kaybetme. Yukarda ol deyince olan bir yaraticimiz var. Dua et bol bol. Eşinle aranı bozma
Hiç bilmiyorum ne yapacağımı o kadar kafam karışık ki şok içindeyim, sperm sayısı az hareket az bekliyordum ama hiç sperm yok bu sonuç beni çok üzdü.

sperm testi vermeye ne zaman karar verdiniz ve daha önce hiç gebeliğiniz olmadı mı ?
Karar vermedik ben 3 hafta önce kadın doğuma kontrole gitmiştim artık 1 yıl dolduğu için ilaç tedavisine başlamak istedim eşime de sperm testi yapılmasını istedim. Burdaki doktorlar o kadar dandik ki asla bir yönlendirme yok deneyin olur diyip gönderiyorlar. Pcos gebeliği engel değilmiş. Bir tanesi daha önce eşim için test istediğimde erkekler 60 yaşına gelse bile sorun olmuyor dedi. Bir test analiz yapmamışsın neye dayanarak bunu söylüyorsun sana hasta olarak gelen birine. O kadar doluyum ki. Eşimde de salaklık var bu kadın her ay hastanelere koşunuyor ben de bir baktırayım demediği için doktorlarda da var. Yönlendirme muayene hiç bir şey bilmiyorlar kendi araştırmamla onlardan çok biliyorum. Daha önce hiç olmadı 1 yıllık evliyiz deniyoruz bir kimyasal bile olmadı hiç çift çizgi görmedim.

Hiçe yakin spermi olmayan arkadaşımın şuan ikizleri var. Asla ümidini kaybetme. Yukarda ol deyince olan bir yaraticimiz var. Dua et bol bol. Eşinle aranı bozma
Hiçe yakınla hiç arasında da fark var çok bitik vaziyetteyim kaç saattir ağlamaktan başım ağrıyor

X