2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bize gastrotuss baby şurup önermişti doktor rahatsız oldukça verdim artık vermiyorum bile pek bi bak istersen , bitkisel içerikli ilaç sayılmıyor demişti doktor
Rahatsız oldukça derken nasıl bir rahatsızlık canım? Kustuktan sonra mı veriliyor

Bexeroya 2.4.ve 6. Ayda üç doz yapışır yazıyor internette geç mi kaldık acaba
Menenjit aşısı yaptıran var mı ? Özel aşıymış İki tane ve birbirinin yerini tutmaz ikisini de yaptırmanızı öneririm dedi doktor 😒 nimenrix ve bexero… ben 5. Ayda yaptırıcam ilk dozunu ama iki tane old bilmiyordum . Sizin doktorlar ne dedi kızla r

Kızlar kaç numara bez kullanıyorsunuz. Ben 3 numara kullanıyorum. Bacaklarını biraz sıkıyor gibi iz bırakıyor. Biraz gevşetsem de bu sefer taşıyor. 4 numaradan sonra kilot bezler var. Acaba kilot bezler daha mı rahattır.
Ben primanın 3 numarasını kullanıyorum benim bebiş 5küsür kilo bez 6-10 kilo bebekler içinmiş rahat olsun diye bu numaraya geçtim

Kızlar benim bebişim 47 günlük 3gündür kakasını yapmıyor böyle bi durum yasiyaniniz oldu mu doktora götürmem gerekiyormu ilk anneligim pek bi bilgim yok

Kızlar kaç numara bez kullanıyorsunuz. Ben 3 numara kullanıyorum. Bacaklarını biraz sıkıyor gibi iz bırakıyor. Biraz gevşetsem de bu sefer taşıyor. 4 numaradan sonra kilot bezler var. Acaba kilot bezler daha mı rahattır.
Benim bebiş 7 kilo prima kullanıyorum 2 numaradayız ama 3 numaraya geçeceğim artık sıkıyor

Ben primanın 3 numarasını kullanıyorum benim bebiş 5küsür kilo bez 6-10 kilo bebekler içinmiş rahat olsun diye bu numaraya geçtim
Bende 3 numaradayım. 7 kiloya yakınız. Hafiften bacaklarını sıkmaya başladı. Bitirince 4e geçeyim diyorum ama kilot bezde alasım var. Dışarda falan daha mı rahat olur diye. Hiç kullanmadım.

Kızlar bağırsak enfeksiyon u cikti bizde flagy kullanan var mı aranızda bebeginze

Benim daha 3 numara bezlerim var sizde isterseniz küçük bi paket alıp deneyin 3 numarayı. Belki 4 büyük gelir. Bende emin olamıyorum. 3 leri bitirip 4 alıp deniycem.

Sen mama veriyor musun sadece anne sütü mü? Ben emziriyordum , kilosu reflüden alt sınırda olduğundan aptamil ar mamaha başladım akşam yatmadan ve sabah kalkınca onu veriyorum o gerçekten işe yaradı, şimdi bebelac thickener diyr bir şey sipariş ettim emzirmelerden sonra da 1 ölçek onu vericem bakalım o da işe yarar mı. Cidden ben de bittim sosyal hayat sıfır ya , bebiş kendisi de rahatsız lıkır lıkır hep midesi.. ona da üzülüyorum. Üst baş yerler hep batık bende de
Canım o bebelac thickenerı verebilirsen bana da söyler misin bizim biberondan geçmedi içemedi ben aventin en yavaş akışlı olan biberon başlığını kullanıyorum. Bir üstünü alırsam meme reddi olur diye korkuyorum. Sen belki bi yöntem bulursun. Bizde de kusmalar tam gaz devam 😢

Kızlar Mayıs ayı annelerinden geliyorum gaz sorununuz hala devam ediyor mu tünelin ucunda ışık var mı yoksa 🫣 şuan bizde en büyük dert bitmeyen gaz sorunu

Kızlar benim bebişim 47 günlük 3gündür kakasını yapmıyor böyle bi durum yasiyaniniz oldu mu doktora götürmem gerekiyormu ilk anneligim pek bi bilgim yok
Ben yaşadım 10 güne kadar normal diyorlar bekle biraz daha canım doktora ya da sağlık ocağına gidersen de en fazla fitil verirler ben fitil kullandım çok zor kullanması çok canı yanıyor ağlıyor bekle bence bir 7 güne kadar yapar inşallah
Burdan bir arkadaş zeytinyağı ile poposunu ovup hafif baskı yapmamı Önermişti o işe yaramıştı bende

Benim gibi bütün gün çocuk şarkıları diline dolanan var mı 😂😂😂
Karpuz adam şik şak şok
Burnu uzun lüü lüü lüü
Saçları rüzgar vuu vuu vuu
Kaşları keman gıy gıy gıyy
Göbeği davul güm güm güm
Bize güler hah hah hah
Karpuz adam gitti vah vah vah
Aa ben 3 aylık bebeğime söyleyince yüzünde gülücükler açıyor en sevdiği şarkı😂 bende sabahtan aksama kadar böyle dolanıyorum 😂😂

Kızlar Mayıs ayı annelerinden geliyorum gaz sorununuz hala devam ediyor mu tünelin ucunda ışık var mı yoksa 🫣 şuan bizde en büyük dert bitmeyen gaz sorunu
Var var merak etme canım iki vuruyorsun gaaaggkk diye geğiriyor alttan da sürekli zart zurt çıkarıyor 😂😂 ben hâlâ sab simplex kullanıyorum çok rahatlatıyor

X