HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar merhaba test kurbanı kraliçesi geldı 😂adete 3 gün kaldı ben yine test yaptım ama bu sefer artımed degil eşim baska marka almıs first diye bir marka ben şimdi yaptım bu testi guvenmelimiyim sizce sizde görüyormusunuz 2 dk içinde belirdi
Canım nasılsın testte çizgi var ama emin olmak için tekrarla bence. Buradı aktif değil ağıstos- eylül grubuna gelsene
Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar resmen benim içim geçiyor,başım dönüyor gibi oluyor ormalmi ya.işk gebeliğimde hiç olmadı böyle birey
Ay benimde öyle ya aşırı içim eziliyor böyle sanki günlerdir yemek yememişim gibi ve ondan dolayı sanki başım dönermiş gibi hissediyorum dönme yok henüz ama böyle ayağa kalkınca birden biraz dönüyor gibi içim geçtiği için de olabilir. Bende dünden beri kaset test yaptım çizgi görünüyor bayağı. Bakalım yarın kan vercem muhtemelen gebelik var çünkğ çizgi bayağı belirgin

Ay benimde öyle ya aşırı içim eziliyor böyle sanki günlerdir yemek yememişim gibi ve ondan dolayı sanki başım dönermiş gibi hissediyorum dönme yok henüz ama böyle ayağa kalkınca birden biraz dönüyor gibi içim geçtiği için de olabilir. Bende dünden beri kaset test yaptım çizgi görünüyor bayağı. Bakalım yarın kan vercem muhtemelen gebelik var çünkğ çizgi bayağı belirgin
Şimdiden hayırlın olsun kesin var gibi,aynı şeyleri çok yasadım

X