2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Her sabah ıkınarak ve ağlayarak uyanıyo sanki böyle aşırı uyanmak için zorlanıyomuş ama aynı zamanda kakasını yapmaya çalışıyomuş gibi sizde de var mı bu durum? Sadece sabah uyanırken ama
Benim de sabah son uykusu 5-8 arası ıkır mıkır sürekli ık ık ık mık mık mık dediğin gibi

Anne sütüyle verdim ben 25 ml yazıyor diye öyle yaptım ama aynen çok kıvamlı bişey oldu, kaşıkla vermek aklıma gelmedi 🙈 bi de her emzirme sonrası onu vermek çok zor ya benimki sürekli memede çünkü.
Reflü çok etkiliyor gerçekten zaten çok zor uyuyan bi bebek tam dalıyor dediğin gibi yüzü ekşiyor ağzını şapırdatıyo ağlayarak uyanıyo 🥲 ilaç etki etmedi mi bi ara kullanmıştın sanki?
Gastrotus baby kullandım bana etki etmedi ya

Evet evet 5de başlıyo aynı şekilde 7-8 e kadar bu şekilde
Ama kaka falan yok ortada, acaba diyorum gündüz hani emdikten sonra hareketli gazını atıyor rahat, ama gece emip gaklatıp direkt uyuyor ya içinde gaz kalıp sabaha karşı o mu rahatsız ediyor ki

Ama kaka falan yok ortada, acaba diyorum gündüz hani emdikten sonra hareketli gazını atıyor rahat, ama gece emip gaklatıp direkt uyuyor ya içinde gaz kalıp sabaha karşı o mu rahatsız ediyor ki
Ben bi video görmüştüm instagramda uyanmaya çalışıp uyanamadıkları için yapıyolarmış. Gece çok derin uyuyup uyanmada sıkıntı çekiyolarmış ama ne kadar doğru bilemiyorum bence de gaz birikiyo bütün gece doktora gittiğimde sorucam. Bütün apartmanı inletiyo her sabah erken saatte

Ben bi video görmüştüm instagramda uyanmaya çalışıp uyanamadıkları için yapıyolarmış. Gece çok derin uyuyup uyanmada sıkıntı çekiyolarmış ama ne kadar doğru bilemiyorum bence de gaz birikiyo bütün gece doktora gittiğimde sorucam. Bütün apartmanı inletiyo her sabah erken saatte
Ay 5te uyanmasın 😅 yani gece 3te de gaz için yarım saat gezersem ayakta bu sefer onun uykusu açılcak off

Kızlar bebişimin sol gözünün içinde, tam gözünün üstünde böyle kıl gibi bir şey var yapışmış gibi çizik gibi duruyor pamuk çaya batırdım sildim ama sadece çapağı çıkardı bu kıl gibi şeyi nasıl atıcam dışarı
Su çarpmaya da korkuyorum bol suyla yıkasam yüzünü çıkar mı içim gitti görünce bilen biri var mı acil yardım kızlar

Ay 5te uyanmasın 😅 yani gece 3te de gaz için yarım saat gezersem ayakta bu sefer onun uykusu açılcak off
2 gece üstüste 3 te uyandı bu sebeple ve uyumadı en son ağlarken buldum kendimi eşim geldi aldı uyuttu😅napayım valla sinirlerim bozuldu gece 3 te şöyleydi gözleri👀

Çok acın oldu mu takılırken bende taktırmayı düşünüyorum
Toplam 5 dk sürüyo ama takılırken regl ağrısı gibi ağrı oldu baya şiddetlisi eve geldim parol içtim de öyle geçti. Dayanılmıcak bişey değil ama 5 dk ağrılı bir şey. Mutlaka idrara sıkışık ve tok git. Bana ikisini de söylemeyi unuttular mesaneme su gibi bişey bastılar idrar gibi olsun diye

Dimi gece gaz birikiyo olabilir gündüz uykularından uyanırken hiç böyle değil çünkü
Evet gece ben hiç gaz çıkarmıyorum artık. Hatta ık mık yapmaya başlayınca, elini ağzına götürmeye başlayınca tam uyanmadan alıp emziriyorum. Böylece tam uyanmadan açlığını bastırıyo, uykusu açılmadan uykuya devam ediyo 2 saat daha. Ama bazende okadar terliyo ki mecburen üstünü değiştiriyorum, değiştirmişken altınıda değiştiriyorum ozaman uykusu açılıyo. Ondan sonra geri daldırmak zor oluyo. Çok gerekli değilse gece altını almıyorum.

Sabah uyanınca ayaklarını baldırlardan tutup bikaç tur çevirip karnına doğru bastırıyorum. Baya gaz çıkarıyor. Gaz birikiyo gece. Ondan zaten sabaha karşı çok ık mık yapıyolar

Kızlar bebişimin sol gözünün içinde, tam gözünün üstünde böyle kıl gibi bir şey var yapışmış gibi çizik gibi duruyor pamuk çaya batırdım sildim ama sadece çapağı çıkardı bu kıl gibi şeyi nasıl atıcam dışarı
Su çarpmaya da korkuyorum bol suyla yıkasam yüzünü çıkar mı içim gitti görünce bilen biri var mı acil yardım kızlar
Benimde vardı bende kirpik mi, çizik mi anlamamıştım. Şmdi geçti. Sanırım 3. Ay kontrollerinde göz muayenesi de var. Gittiğinde doktoruna sorarsın geçmezse

Evet gece ben hiç gaz çıkarmıyorum artık. Hatta ık mık yapmaya başlayınca, elini ağzına götürmeye başlayınca tam uyanmadan alıp emziriyorum. Böylece tam uyanmadan açlığını bastırıyo, uykusu açılmadan uykuya devam ediyo 2 saat daha. Ama bazende okadar terliyo ki mecburen üstünü değiştiriyorum, değiştirmişken altınıda değiştiriyorum ozaman uykusu açılıyo. Ondan sonra geri daldırmak zor oluyo. Çok gerekli değilse gece altını almıyorum.
Bende aynı bu şekilde. Hiç gaz çıkartmıyorum kıpırdanmaya başlayınca alıp emziriyorum uykusu açılmadan yatırıyorum ama bazen gözleri açılıyo uyutmak zor oluyo

Anam iki gundur gunduz hic uyumuyor ana kucagında durmuyor bana yapışık ve aglamaklı gecıyor cıldırcımmmmm

X