Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım kolojen hapı yerıne ılıklı kemık suyu yapıp shot atabılırsın ıkı uc gune bır😊aynı gorevı goruyor,8 saat celık tencerede kaynatıcaksın,içine karabıber lımon sıkıp mınık shot bardaklarında dondurabılırsın.tuketebılırsın.
aslında buzlukta var da onu bebelere kullanıyodum😅 kendime kıyamam içmeye. zaten öyle içebilir miyim midem alır mı o da soru işareti🙄

yaaa zamanında o cici bebelerle bir nesil büyüdüü🤣🤣
afiyet olsun ye hiçbişey olmaz canım. canının çektiği kadarını ye, her gün yemezsen hiç bişey olmaz, cips de öyle herşey aynı şekilde 👌😃
haha ya normal de takıntılı değilim canımın istediğini abartmadan tadarım bazen abartırım. Hamilelik hormonları bazen pimpiriklendiriyor :KK48:
avrupa yakasında kadın doğumcu önerisi olan var mı ben doktorumdan memnunum ama hastane çoook eski😕
Semt farkeder mi? Ve normal doğum yanlısı bir doktor mu istersin?

Günaydın hanımlar 🌻
Demir takviyesine başlamış arkadaşlar sorum; büyük abdestinin renginin koyulaştığını fark eden oldu mu? Bir haftadır sebebini merak ediyordum bugün internetten bakayım dedim demir ilacından olma olasılığı yüksek diye okudum yine de sizlere de sorayım dedim 🙄
Eveeeeeet 🙋🏻‍♀️. Hatta 2 gün ara verdim rengi açıldı 😂

Kızlar bugün kontrole gittim tekrardan 2 adet kanama alanı mevcut hala. Aktif kanama yok kahverengi devam ediyor. Doktor 1 ay daha heyet raporu yazdı çalıştığım için. Şiddetli kusmaya bağlı oluştu bende ki kanama alanı. İğne verdi karından progestan. Kimisinin doğuma kadar kapanmıyor kanama alanı endişe etme dedi ama hala o endişem geçmiyor. Hiç tecrübe eden var mı.
Benim kanama alanı vardı en son kapandı dedi doktor ama arada özellikle eğilip kalkarsak zorlarsam kendimi leke geliyo oksapar kullanıyodum 3 ay dolunca onu kestik şuan corasprin ile devam ediyoruz kan sulandırıcılara bağlıyorum gelen lekeyi ama şöyle durum var doktorlar 9 ay lekelenme yaşayan da var diyor maalesef dinlenip hep istirahat etmeniz lazım

X