2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebekleri kaç saatte bir emziriyorsunuz
Benim bebiş 2 saat uyudu gittim bir baktım sıcaktan herhalde dudakları birbirine yapışmıştı baya uyandırdım emzirdim gece de 2 saatte 1 kontrol mü etmek lazım acaba

Bence çok uğraşmayın bizim de ara ara oluyor göz kendi kendine atıyor içindeki o şeyi

Benım bebeğim 2 aylık. Gece 2 saatte bir emziriyorum cunku elini yalamaya baslıyor asırı derecede sesi geliyor. Ama 2 hafta onceye kadar 4 saatte bir emziriyordum ne oldu smdı anlamadım

Kızlar nasılsınız bayadır detaylı bakmamıştım k. k ne gruba bayaa duygulandım bebişler anneler iyidir İNŞALLAH

2,5 saatle 4 saat arası kendi ne zaman isterse, zaten 2 tane huysuzluk işareti var uykusu gelince ve emmek isteyince. Geceleri de uyanınca eğer 2 saati geçtiyse emziriyorum bazen 4 saat uyuyor artık moduna göre. Ama hiç uyandırmıyorum yani 5-6 saat uyusa uyandırmam

Eskisi gibi acıkınca aranmıyo benimki her şeyi deniyorum hala huzursuzsa emziriyorum hiç hayır demiyo açtır heralde

Gündüz 2 saatte bir emziriyorum sıcakta susamış gibi geliyo gece ne zaman uyanırsa o zaman emziriyorym 3-4 saat falan aralıklı. Doktor gece 11 de emzir bırak sabaha kadar uyursa elleme dedi

Kızlar benim doktor bana refl ilacı verdi sütümü artırması için ona başladım sizin de bilginiz olsun
Motilium gibi bir şey yazdı kusma ve bulantı ilacıymış ama sütü artırıyormuş hatta yan etkilerinde yazıyor göğüslerinizden süt gelebilir diye normal kullananlar için.
Ama bu motrilium ismi değişmiş motris olmuş onu aldım, son çare inşallah artar
Siz dr doktorunuza sorun isterseniz

Bende sorayım gdiince canımn benimde ihtiyacım var ama bebede mamayada alıştı nasıl yapçam bilmiyorum hem emziriyorum hem mamaa veriyorum

Bende sorayım gdiince canımn benimde ihtiyacım var ama bebede mamayada alıştı nasıl yapçam bilmiyorum hem emziriyorum hem mamaa veriyorum
Ben emziremiyorum bile direkt atıyor ağzındab ağlıyor sağıyorum onda da dün bütün gün 10 cc çikti
Bugün de bütün gün 40 cc çiktı emzirmememe rağmen
Benim haftada 800 gr hipp kutu gidiyor senin ne kadar gidiyor canım

Bir de benim bebiş hep gece 1 de uyurdu, öğlen 12 ye kadar bugün erken yattı şimdi benim uykum yok sabahta erken kalkarsa napcam bilmiyorum
Siz gece kaçta uyuyup sabah kaçta tamamen uyanıyorsunuz kızlar? Napıyosunuz sabah erkenden, ben erken kalkarsam bayılacak gibi oluyorum

Senin 4. Aya yaklaştı di mi o zamanlarda uyku gerilemesi die bir şey var
Yok kız 3 ay 10 gun ama bazılarına erken vurmus piyango kesın oyle oldu bizimde
Bugun zulum gibiydi toplasanız 1 saat uyumadı gunduz
Uyumak zorunda degıl ama uyumak istiyor sonra uyumuyor
Hic emmedi sagdım verdım en son demin az emdi şükür korktum bıraktı dıye
Bıberon yıkamaya bile gidemedım hemen aglıyor
Kucakta dısarı ızlıcek sekılde durmak ıstıyor
Ayaklarını gerdirip popo sırt kaldırma hareketi yapıyor
Gece uykusuna 1 saatte aglayarak anca daldı normalde beslenırken uyuya kalırdı
En zor gunumuz kuvez dısında bugundu
Anam agladı net

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…