HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar merhaba. Dün prodoctor ile test yaptım 1 saat sonra çift çizgi oldu. Tabiki dikkate almadım ve sabah ilk idrarla bir daha yaptım. Bu sefer daha silik bir çizgi oldu. İki tane pozitif görünce haliyle özel hastaneye kan vermeye gittim. Kan değerim 2 çıktı ve doktor direkt gönderdi beni. Bende hiçbir zaman kuruma çizgisi bile çıkmazdı. Kan değeri sonradan değişir mi?

Eklentiler

• IMG_20240801_080543.jpg
    IMG_20240801_080543.jpg
    210,4 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar merhaba. Dün prodoctor ile test yaptım 1 saat sonra çift çizgi oldu. Tabiki dikkate almadım ve sabah ilk idrarla bir daha yaptım. Bu sefer daha silik bir çizgi oldu. İki tane pozitif görünce haliyle özel hastaneye kan vermeye gittim. Kan değerim 2 çıktı ve doktor direkt gönderdi beni. Bende hiçbir zaman kuruma çizgisi bile çıkmazdı. Kan değeri sonradan değişir mi?
İçinizi rahatlatmak için bir hafta sonra tekrar kan verin bence

arkadaş adetim yeni bitti ve çok kısa sürdü normal adetlerim gibi de aman aman bi kanamam olmadı sadece adetim geç 1-2 gümn geç geld ve hiç olmadıgı kadar şiddetli bel ağrısı mide bulantım vardı gelmeyince gebelik sandım, şu an adetim bitti ama deigisik duygu durumum var ve bel ve bacak ağrısından ölecek gibiyim. heyecanlanmakta istemiyorum test yapmadım sizce yapsam cıkar mı testte ? bi tanıdıgım 6 haftalık hamile oldugunu ogrendiginde sok olmustu cunku 6 hafta icinnde regl geçirmişti. ne yapmalıyım

Bende aynı şeyi yaşamıştım 4 gün süren kanamam olmuştu adet sanmıştım bebeği öğrendiğimde 6+6 haftalıktı. Bence ne olur ne olmaz test yap
arkadaş adetim yeni bitti ve çok kısa sürdü normal adetlerim gibi de aman aman bi kanamam olmadı sadece adetim geç 1-2 gümn geç geld ve hiç olmadıgı kadar şiddetli bel ağrısı mide bulantım vardı gelmeyince gebelik sandım, şu an adetim bitti ama deigisik duygu durumum var ve bel ve bacak ağrısından ölecek gibiyim. heyecanlanmakta istemiyorum test yapmadım sizce yapsam cıkar mı testte ? bi tanıdıgım 6 haftalık hamile oldugunu ogrendiginde sok olmustu cunku 6 hafta icinnde regl geçirmişti. ne yapmalıyım

Canımm valla bacak sızlaması akıntı bende de var inşallahh gebeyizdirrrr🥰🥰
Merhaba ben de bu ay femara ovitrelle uygulandı adete 8 gün var ve bugün beni aşırı zorlayan bacak sızlamalarım var ve ara ara giriyor hatta şuan yine yaşıyırom bu bi belirtimi sizinki geçti mi acaba

Kızlar merhaba test kurbanı kraliçesi geldı 😂adete 3 gün kaldı ben yine test yaptım ama bu sefer artımed degil eşim baska marka almıs first diye bir marka ben şimdi yaptım bu testi guvenmelimiyim sizce sizde görüyormusunuz 2 dk içinde belirdi

Eklentiler

• IMG_1988.jpeg
    IMG_1988.jpeg
    145,6 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_1987.jpeg
    IMG_1987.jpeg
    155,7 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar merhaba test kurbanı kraliçesi geldı 😂adete 3 gün kaldı ben yine test yaptım ama bu sefer artımed degil eşim baska marka almıs first diye bir marka ben şimdi yaptım bu testi guvenmelimiyim sizce sizde görüyormusunuz 2 dk içinde belirdi
Artmed güvenilir bir test markasıdir aslinda siz begenmediniz mi pek hata olmaz

Kızlar benim yumurtlama günüm üzerinden sadece 4 gün geçti, ve şuan açık kahve - pembe karışım renkte birkaç damla lekeler olduğunu gördüm. Ben hamile kalmaya çalışmıyorum yani doğum kontrol ilacını alıyorum hergün. Sadece dün ve ondan önceki gün almayı unutmuşum yeni fark ettim. Acaba erken adetmi oluyorum 2 gün unuttuğum için, yani adet başlangıcımı yoksa yerleşme kanaması olabilirmu bu ? Yerleşme kanaması 4 gün sonra oluyormu? Aşırı heyecan yaptım yardım edin lütfen

X