2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar selammmm sat 17 ağustos bat 11 Eylül, yumurtlama tarihi 30 ağustos idi biz 28-29-30-31 ağustosta korunmasız ilişki yaşadık. Dün sadece peçete ile sildiğimde pembe bi kanamam oldu bugün sabahta yine sadece peçetede kahverengi kanama benzeri bir şey oldu hatta reglim erken geldi zannedip ped taktım ama pedde hiçbir şey yok sadece peçeteye silince geldi ve bugün öğlen bitti yani 1.5 gün bu şekilde oldu sadece. Sizce bu yerleşme kanaması olabilir miii lütfen olsun çünküüüü 🥲🥲

Kızlar selammmm sat 17 ağustos bat 11 Eylül, yumurtlama tarihi 30 ağustos idi biz 28-29-30-31 ağustosta korunmasız ilişki yaşadık. Dün sadece peçete ile sildiğimde pembe bi kanamam oldu bugün sabahta yine sadece peçetede kahverengi kanama benzeri bir şey oldu hatta reglim erken geldi zannedip ped taktım ama pedde hiçbir şey yok sadece peçeteye silince geldi ve bugün öğlen bitti yani 1.5 gün bu şekilde oldu sadece. Sizce bu yerleşme kanaması olabilir miii lütfen olsun çünküüüü 🥲🥲
pıhtılı bi kanama değilse olabilir 😊

kittenlyy kittenlyy üzülme kız emindim zaten olmadığına tatile geldim yolda giderken kan verdim kafam rahat tatil yapayım diye bu ara da silik çıkan artimed o yüzden de olmadığını düşündüm.
Şuan tatil modundayım Almanya’ya dönünce bakıcam artık 🥰🙏

kittenlyy kittenlyy üzülme kız emindim zaten olmadığına tatile geldim yolda giderken kan verdim kafam rahat tatil yapayım diye bu ara da silik çıkan artimed o yüzden de olmadığını düşündüm.
Şuan tatil modundayım Almanya’ya dönünce bakıcam artık 🥰🙏
Hayırlısı olsun canım. Bende regl oldum neyse bdahaki aylara bakıciz

Kızlar selam adetin 20.günü progesteron sonucum 7 çıktı. Doktorum henüz dönmedi. Merak ediyorum yumurtlama onaylandı mı? Doktorum bu sonuç olumlu olursa diğer hormonlarına bakmaya gerek yok demek ki onlarda düzgün çalışıyor demişti.

Kızlar selam adetin 20.günü progesteron sonucum 7 çıktı. Doktorum henüz dönmedi. Merak ediyorum yumurtlama onaylandı mı? Doktorum bu sonuç olumlu olursa diğer hormonlarına bakmaya gerek yok demek ki onlarda düzgün çalışıyor demişti.
10 ve üzeri pozitif diye biliyorum progesteron takviyesi verebilir doktorunuz

Herkese selam. 2/3 ü yumurtlama günüm değerlendirdik. 17 Eylül BAT. Çok fazla kasık ağrım var sağda da solda da. Özellikle solda yumurtalık kısmıma çok dokunamıyorum. Doktora gitmiştim geçen hafta enfeksiyon kist vs hiçbir şey yok. Böyle bir ağrı gebelik belirtisi olabilir mi? Sağda da arada minik minik kasılma oluyor ama test yaptım negatif

İlaçla tedavi olunur değil mi? Bi sonraki adetimde rahim filminde istedi eşimde test verdi. İnşallah olur bu sefer 🤲
Evet çok basit ilaçla tedavi ediliyor duphaston filan verir 10 gün kullanırsın varsa tutunmasına yardımcı olur yoksa da regl gördürür. Herşeye bakılması tabi iyi bir sorun varsa çözümlenmesi açısından özelde mi doktorunuz?

X