2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

Sayma sayma, guzel olucak insallah aklini baska seylerle mesgul et. Alisverise cik guzelce gez oralarda, klimali yerlerde vakit geciiir. Iliskiyi yine de birakma ne olucagi ne zaman tutucagi hic belli olmaz. Hic aklina takma, guzel seyler olucak :KK200:
İlişkiye devam edemiyorum eşim sperm testi vereceği için ara vermemiz gerekiyor. Evde de tamirat var odaya tıkıldım kaldım wc bile gidemiyorum adamlar olduğu için. 🥲

Şimdi de eşimin sonucuna taktım kafayı düşünüp duruyorum içimde kötü bir his var kötü gelecek sonuç diye çünkü ben en az 6 kere yumurtlama gördüm tek bende sorun olsa tutardı diye düşünüyorum. Ben kafayı yiycem böyle giderse şimdiden tüp bebek merkezi araştırmaya başladım.

Evet çok basit ilaçla tedavi ediliyor duphaston filan verir 10 gün kullanırsın varsa tutunmasına yardımcı olur yoksa da regl gördürür. Herşeye bakılması tabi iyi bir sorun varsa çözümlenmesi açısından özelde mi doktorunuz?
Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Ben Amerika’da yaşıyorum burda hepsi özel tarzda devlet yok. Baya içime sindi doktorum güzel bir yol çizdi yaşında epey vardı. Sonucuma ovulasyon olumlu gerçekleşmiş yazmış . İlk buna bakmak istedi, sonra eşimden test istedi 3.adım olarakda önümüzdeki adettensonra rahim filmi istedi.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Ben Amerika’da yaşıyorum burda hepsi özel tarzda devlet yok. Baya içime sindi doktorum güzel bir yol çizdi yaşında epey vardı. Sonucuma ovulasyon olumlu gerçekleşmiş yazmış . İlk buna bakmak istedi, sonra eşimden test istedi 3.adım olarakda önümüzdeki adettensonra rahim filmi istedi.
Çok şanslısınız ben de yurtdışındayım burda da hepsi özel ama doktorlar dandik midir nedir anlamadım doğru düzgün ilgilenmiyorlar hiç bekle dene diyip başından savıyorlar. Keşke ben de ilgili doktor bulabilsem.

Hiç öyle düşünme. Eşimde ve bende sorun yok sürekli de vitamin takviyeleri aldik vs. 1 yil tum dr lar bana olmamasi icin hiçbir sebep yok bütün değerleriniz cok iyi dediler. Sebepsiz kategorisinde yer aliyoruz. Bazen yumurta kabuğu kalin olabilir sperm giremez bazen sperm enzimi azdir yumurta kabugunu gecemez bu da sadece tüp bebek ile çözülür. Tip ilerledi evet ama hala nedensiz olduğu durumlarda gayet olağan herseyi biliyoruz diye birsey yok dedi dr. Sakın içini karartma tatlim
Şimdi de eşimin sonucuna taktım kafayı düşünüp duruyorum içimde kötü bir his var kötü gelecek sonuç diye çünkü ben en az 6 kere yumurtlama gördüm tek bende sorun olsa tutardı diye düşünüyorum. Ben kafayı yiycem böyle giderse şimdiden tüp bebek merkezi araştırmaya başladım.

Çok şanslısınız ben de yurtdışındayım burda da hepsi özel ama doktorlar dandik midir nedir anlamadım doğru düzgün ilgilenmiyorlar hiç bekle dene diyip başından savıyorlar. Keşke ben de ilgili doktor bulabilsem.
Aslında burda da çok iyi ilgileneni bulmak zor ben şükür iyisine denk geldim ve benim 1 buçuk seneyi geçti sanırım ondan bekle demedi ve yaşım 32

Kızlar dün akşam sağ kasığımdan bacağıma vuran bir ağrı yaşadım ağrı gibi de değil değişik kramp gibi bir histi uyuyamadım ayrıca mide bulantısı da var sizce belirti olabilir mi?

Baska bi topicte hamilelikte kasik ağrısının bacağına da vurduğunu soyleyen hamisler olmuş. İnşallah bebisin vardir canim. Haberlerini aliriz =) test yaptın mi

9 gün var, bu sabah vücut ısım da düştü acaba yerleşme düşüşü olabilir mi diye düşündüm inşallah öyledir ama belirti aramayı bırakmam gerek yoksa üzülücem diye korkuyorum

Baska bi topicte hamilelikte kasik ağrısının bacağına da vurduğunu soyleyen hamisler olmuş. İnşallah bebisin vardir canim. Haberlerini aliriz =) test yaptın mi

Kızlar 2 gündür 20lik dişim ağrıyor doktora gittim antibiyotik verdi ama 4 gündür sağ kasıkta ağrım var, sizce kullansam bir şey olur mu? Doktora söyledim hamile olabileceğimi

Hamile ihtimalim yok ama aşılama için iğnelere basladim. Soğuk algınlığım var gibi ilac alayım mi dedigimde parolu bile cok zorda kalmadikca icme dedi bana. Antibiyotik biraz ağır olur. Test yapacaktin yaptın mi
Kızlar 2 gündür 20lik dişim ağrıyor doktora gittim antibiyotik verdi ama 4 gündür sağ kasıkta ağrım var, sizce kullansam bir şey olur mu? Doktora söyledim hamile olabileceğimi

Hamile ihtimalim yok ama aşılama için iğnelere basladim. Soğuk algınlığım var gibi ilac alayım mi dedigimde parolu bile cok zorda kalmadikca icme dedi bana. Antibiyotik biraz ağır olur. Test yapacaktin yaptın mi
Ben denemeye devam edemeyeceğim muhtemelen tüp bebek tedavisine başlayacağız. Eşimin sperm sonucunda azospermi çıktı. Yıkıldım, çok üzgünüm. Bütün çırpınışlarım boşaymış. 🥺

Öyle düşünüp kendini yıpratma. En azından artık sorunu biliyorsun. Ve sebebi bilinen şeyi tedavi etmek daha kolay. Bizde sebep yok. Denemeye yanılma yapıyoruz hep
Ben denemeye devam edemeyeceğim muhtemelen tüp bebek tedavisine başlayacağız. Eşimin sperm sonucunda azospermi çıktı. Yıkıldım, çok üzgünüm. Bütün çırpınışlarım boşaymış. 🥺

Öyle düşünüp kendini yıpratma. En azından artık sorunu biliyorsun. Ve sebebi bilinen şeyi tedavi etmek daha kolay. Bizde sebep yok. Denemeye yanılma yapıyoruz hep
Hiç bilmiyorum ne yapacağımı o kadar kafam karışık ki şok içindeyim, sperm sayısı az hareket az bekliyordum ama hiç sperm yok bu sonuç beni çok üzdü.

X