Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

11 haftalık mi? Korkmayın kanama alanı varmı peki? Progestan iğne ve fitil kullaniyon mu yada kan sulandırıcı
Doktor kanama alanı diye bir şey demedi O yüzden bilmiyorum Günde 5 tane Progestan fitil kullanıyorum 3 günde bir promester iğne vuruyorum transferin ilk gününden beri

Doktor kanama alanı diye bir şey demedi O yüzden bilmiyorum Günde 5 tane Progestan fitil kullanıyorum 3 günde bir promester iğne vuruyorum transferin ilk gününden beri
Belki kanama alanı olabilir yada sebepsiz de olabilir kese büyüdüğü için bendede 6haftadan beri oluyo yoğun ağrılı kan olmadikca korkma dedi doktor

Merhaba kızlar Bugün 10 haftalık olacağız. Bir kaç gün önce yoğun Bi kanama yaşadım hemen acile gittik. Igne vuruldum bir tane, zaten progestan kullanıyorum gebeligin başından beri. Doktor ilerde küçük küçük kanama alanları var dedi neden oldu bilmiyorum çok fazla dikkat ediyordum sürekli istirahat halindeydim. Hiç kalkmadım kanamam bitene kadar. Hala çok korkuyorum inşallah tekrarlamaz. Doktoruma sormayı unuttum aspirin kullaniyordum devam etmeli miyim bilmiyorum. Kanamayı tetiklemez mi bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Merhaba kızlar Bugün 10 haftalık olacağız. Bir kaç gün önce yoğun Bi kanama yaşadım hemen acile gittik. Igne vuruldum bir tane, zaten progestan kullanıyorum gebeligin başından beri. Doktor ilerde küçük küçük kanama alanları var dedi neden oldu bilmiyorum çok fazla dikkat ediyordum sürekli istirahat halindeydim. Hiç kalkmadım kanamam bitene kadar. Hala çok korkuyorum inşallah tekrarlamaz. Doktoruma sormayı unuttum aspirin kullaniyordum devam etmeli miyim bilmiyorum. Kanamayı tetiklemez mi bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Bej oksapar ve corasprin devam ettim 3 ay sonra oksapar kestik yoğun kanamalara göre doktor İlaci kesebilir kanama alanı yatıp dinlenerek geçiyor istirahat edin bol bol

Merhaba canim oncelikle gecmis olsun.bende 8.haftada kanama yasamistim ve o zaman oksapar kullaniyordum ve doktorum kullanmamami soylemisti

Bende coraspini 1 haftalığına kesti leke ve kanama alanı olunca

Selam kasıklarınızda ara sıra iğne batması gibi bir ağrı oluyor mu?

X