2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Hiç bilmiyorum

Zaten tüm bunlar bebekten sonra oldu, benim aklıma da o geldi biliyor musun
Kesin öyle bence bebek bakmak zor iş.. kvden olsa sen ve kvden bakacak o bakmayacak zaten annene gidince o hiç görmeyecek bile kesin sebebi bu bence... sende şey diyordun ya yalnız zor oluyo kvdem baya yardim ediyo falan diye esinde böyle düşünüyor rahat etmek istiyor olabilir evde.. zaten sizinle de yürüyüşe çıkmayıp futbola gidiyo kisacasi bebeğe bakmak zor geliyo

Şu yollardan geçmiş biri olarak söyleyeyim; bazı erkekler çocuk olduktan sonra çocuktan önceki hayatlarını özlüyorlar zaten ilişki burda hafif çatırdıyor. Üstüne bir de anaları fitne sokarsa aynı senin eşin gibi hale geliyorlar. Benim eşim ilk oğlum doğduğunda annesiyle tartıştığım için benimle 2 ay konuşmadı, dışarı çıkarmadı o kadar kötüydüm ki bebeğim 3 aylıktı artık sütüm tamamen kesildi. Sabrettim hiç kuyruğumu indirmedim ona muhtaç olmadığımı ama evimden de gitmeyeceğimi buranın benim olduğunu ona benimsettim. 2 ayın sonunda yavaş yavaş konuşmaya başladı, tabi annesinin o ara yaptığı fenalıkları anladı derken resmen benim evliliğimi bitirmeye çalışmış dedi birden benim yanımda oluverdi aylarca onlarla konuşmadı. Üzerinden yıllar geçti hala daha benim karım ve çocuklarım öncelikli der onların yüzüne bile.

Çocuklarla baya burnundan geldi yani geçmiş olsun canım.
Hiç bilmiyorum sonradan gelişir mi. İnşallah seni sıkıntıya sokacak derecede değildir

Benimde ilk bebede iyice azalmıştı. Dediğin gibi zamanla normale döncez de yaptırcan artık alttan muayene mecbur spiral taktırmıcan mı zaten

Oda iyice gözden çıkardı galiba senin gibi karşılıklı bu inatlaşmalar hepten zarar veriyor ilişkiye

Evet canım kesinlikle ben de öyle düşünüyorum
ne kadar güzel ya darısı benim ayının başına bizimki de bir kaç kere ağzından kaçırdı zaten bebekten önceki hayatı özledim diye. Kurban olsun oğluma , eğer gerçekten bebekten dolayıysa bu hareketleri bebeğin saçının teline kurban olsun, defolsun gitsin bebekten önceki hayatının aynısını yaşasın bize niye bunları yaşatıyor tam bir pislikmiş ya

Öyle düşünme o da erkek lohusası Bazı adamlar çocukları geç kabulleniyorlar iyice gülsün oynasın ona kollarını açsın arkasından ağlasın bak bakalım evden ayrılabiliyor mu Bugünler geçecek canım öyle ya da böyle. Benim içimde kalan tek şey bunlar yüzünden sütüm kesilmişti hala daha eşimin yüzüne vururum senin yüzünden çocuğumun rızkı kesildi affetmiyorum sizi diye. Başını hep öne eğer yemin ederim.

Canakkaleye gel

Git ailenin yanına aç davanı bu nedir ya salak mı yüzsüz annene git diyor birde sövseydin sana da ailene de diye

Benim kizin kafa.bi sabit durmadiki adam gibi cekeyim.sag sola gore daha basik cesursavasci

Eklentiler

• IMG_20240820_103641.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20240820_103637.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20240820_103625.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20240820_103600.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20240820_103547.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 43
Uyuttu eşim yarın deniyim de korkuyorum kendimden bir yandan kayar miyim diye. Ciddi sakarim ben çünkü
Bende aşırı sakarım geçen gün elimde kızla düştüm yere. Ama annelik iç güdüsü mü melekler mi korudu bilmiyorum kızım elimde havada kaldı ben göt üstü düştüm sonra babasına verdim aynı yerde tekrar düştüm bu sefer bacağım kemiğe kadar soyuldu nerdeyse çocuk varken bi güç bi kuvvet bi şey geliyor insana o yüzden bir şey olmaz bence toparlarsın bi elinde başka bir yere tutun. Bende sakarlıktan hamileyken hiç oturmadım plates topuna

P Pembepilates nasılsın cnm e bebekteki malt içecekleri dene istersen o bende günlük işe yariyor. Gecen emzirme danişmanima yazdim imom ile b12 önerdi onlarda süt artiriyor imom enerjide veriyor . Sana iyi gelir
Tamam canım alkolsüz bira içtim sabah öğüre öğüre içtim berbat ya bira içenlere Allah sabır versin yanında fıstık olsa belki iyi giderdi bilmiyorum bakalım süt yapacak mı tamam canım ss aldım inşallah süt yapar alayım dediğini
P Pembepilates valla biz burda delirdik.bosuyoz senin kocayi Allah sabir versin sana kuzum ya..
amin canım benim
Git ailenin yanına aç davanı bu nedir ya salak mı yüzsüz annene git diyor birde sövseydin sana da ailene de diye
valla direk kalktım gittim yanından ay ben laflarına dayanamıyorum başka odaya geçiyorum o da geçtiğim odaya geliyor hala saydırıyor bakalım ne olacak artık Allah bana Yusuf sabrı mı verdi anlamadım

Yaaa çok geçmiş olsun Allah korumuş ben de evde kapılardan çıkarken falan mutlaka omzumu vururum bazen kanguruda çocukla evi süpürüyorum da çok yavaş hareket ediyorum kapılardan geçerken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…