Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bitmiyor canım ya 4 gündür devam ediyor malesef 2 şer iğne yapıyorum günde 2 fitil 4 estrofem 3 duphaston kullanıyorum ama kesilmiyor. Lekelenmede şöyle kan gibi değil de akıntının içinde ufak bir damla gibi oluyor parlak kırmızı olmadı hiç ama.bazen kiremit rengi turuncu gibi oluyor akıntının içinde. Çoğu akıntım temiz aslında sürekli kontrol ediyorum ama günde 2 3 sefer leke mutlaka geliyor çok sinir bozucu inşallah kötü bir şey yoktur keseyi bile görmedim daha salı günü kalp atışına gidicem.
Ne kadar çok ilaç kullanıyormuşsun canım. Kötü düşünme içini ferah tut kırmızı veya pembe olmadıkça sorun değil diye biliyorum

Ne kadar çok ilaç kullanıyormuşsun canım. Kötü düşünme içini ferah tut kırmızı veya pembe olmadıkça sorun değil diye biliyorum
Pembe akıntı da geliyor arada ama köyü pembe değil çok çok açık renk bir pembe. Daha önce de oldu kesildi 4 gün sonra yeniden başladı 4 gündür de devam ediyor. Benim tüp bebek olduğu için zaten transferden önce başladım ilaçlara sadece ignem gunde 1 di 2 ye çıkardı lekelenme olunca ama malesef bitmiyor çok sinir bozucu toplamda ilk kez 10 gün önce oldu işte artmıyor da azalmiyor da bilemedim

Pembe akıntı da geliyor arada ama köyü pembe değil çok çok açık renk bir pembe. Daha önce de oldu kesildi 4 gün sonra yeniden başladı 4 gündür de devam ediyor. Benim tüp bebek olduğu için zaten transferden önce başladım ilaçlara sadece ignem gunde 1 di 2 ye çıkardı lekelenme olunca ama malesef bitmiyor çok sinir bozucu toplamda ilk kez 10 gün önce oldu işte artmıyor da azalmiyor da bilemedim
Balım belki inandırıcı gelmez ama düşünce de böyle olaylarda çok etkili asla kötü düşünme bebişin seninle ve sıkıca tutunmuş annesine 🥰❤️

Canım ben pazartesi günü ayın 16 sında öğrendim reglime 2 gün varken 185 çıktı betam
Sonra 2 gün sonra tam regl günümde tekrar yaptırdım 356 olmuş ondan sonra da bidaha yaptırmadım.
İlk randevumu da bu hafta perşembe gününe aldım betam o zamana kadar iyice artar kese görünür diye düşündüm
Sizinle aynıymışız nerdeysee yorumlarınızı okudum 21 ağustos sat ilk betam ayın 18 inde 157 idi. Sonra verdim artmıştır ama sonuç çıkmadı henüz. Kese görünmeye görünürde bebek görünür mü çünkü hafta olarak biz mayısın geç zamanlarıyız burdaki çoğu gebe 6 7 haftaya girdiler bile biz daha 4

Sizinle aynıymışız nerdeysee yorumlarınızı okudum 21 ağustos sat ilk betam ayın 18 inde 157 idi. Sonra verdim artmıştır ama sonuç çıkmadı henüz. Kese görünmeye görünürde bebek görünür mü çünkü hafta olarak biz mayısın geç zamanlarıyız burdaki çoğu gebe 6 7 haftaya girdiler bile biz daha 4
Evet canım keseyi görürüz ama kalp atışı için erken
Büyük ihtimalle keseyi görünce bu hafta kalp atışı için 2 hafta sonraya çağırır herhalde. Olsun sağlıkla duyalım da geç olsun napalım. Benim tahmini doğum tarihini 29 Mayıs gösteriyor uygulama

Evet canım keseyi görürüz ama kalp atışı için erken
Büyük ihtimalle keseyi görünce bu hafta kalp atışı için 2 hafta sonraya çağırır herhalde. Olsun sağlıkla duyalım da geç olsun napalım. Benim tahmini doğum tarihini 29 Mayıs gösteriyor uygulama
Amınn canım hayırlısıyla alalım kucağımıza benim de bir uygulama 26 diyor başka bi tanesi 28 ama mayısın sonu o kesin 😅

X