2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar bebeklerinizin kafa şekli nasıl oldu bakmayı unutmayin
3 aylıktantan beri düzeltmeye çabalamıyorum. Bi tarafı yamuk ve düzleşti
Benimkinin yamuk ya.o tarafa yatirdim.kolumla ordan tuttum hatta sol kolu sakatladim ama pekte bir gelisme olmadi.anne karninda hep ayni yere yatmis demisti doktor.
Yatırırken çıkıntı olan tarafa yatırıyorum ben ama gece uyanınca bi bakıyorum yine ya düz ya öteki tarafa çevirmiş. Epeyi yamuk oğlumun kafası. Plesantam aşağıda kalınca çocuk kaburgamın arasına sıkışmıştı makat geliş kalmıştı ondan mı oldu ki. Ayy ama böyle kalmasınlar yaa

Aa sende de tersi olmuş. Çoğumuzun düzeni henüz oturmadı. Muhtemelen zamanla düzelicez. Benim ilk bebede kanama miktarı artmıştı ve 1-2 gün fazla adet oluyodum ama zamanla eskiye döndü. Tabi o zaman normal doğumdan dolayı öyle oldu diye düşünmüştüm. Ben lendim içinde bi sonraki regli beklicem bakalım yine aynısı olursa dr a o zaman giderim korkayruum alt muayenesinden diye

Daha küçük canım normal yumuk olması beyin gelişimi ilerledikçe açılacak bende hep takip ediyordum ne zaman açacak diye iki üç gündür açıyor daha önce açar ama hep yumruk şekilde dururdu
Evet Erken galiba. Hergün birşey öğreniyorlar

120 veriyorum beybi doktor beslenmeden sonra ağlarsa aranmaya devam ederse ölçüyü arttırırsın şimdilik gerek yok dedi

Doktora götürdün mu canım bu konuda ilerde sana çok kızabilir bak

Ayyy senin şu yurtdışı olayı beni bile heyecanlandırıyor inşallah olsunda çek restini hahah

Aynen öyle içimde kavga ediyorum kaynanayla yapacak bir şey yok maalesef sebebini sorsam ne diyecek ki kadın belliki annemi sevmiyor. Eşime dün söyledim bak annen böyle yapmış diye anneme kurban olun annem öyle yaptıysa bir bildiği vardır dedi

Kız anlat çatladık hala gelip anana gidek mi dedi özür mü diledi balık tutmaya gitmişti en son
Yok kız ne özürü bizim ilişkimiz çoktan bitmiş benim yeni haberim oldu, dün bana ailenin yanına git dedi bir müddet ayrı kalalım dedi. Keşke biraz birikimim olsaydı bambaşka bir şehire bebeğimle hayat kurardım. Bakalım belki öyle bir şey yaparım

Sende allahtan tiye alıyorsun benim poncik kalbim catirdardi..en güzeli bu hayatta senin kafada olmak acil taktik lazım nasıl böyle olunuyo

Bide aklıma ne geldi bu adam bebek bakmayı mi sevmiyo acaba bi annesine gitmek ister bi seni göndermek ister bak demedi deme

Sende allahtan tiye alıyorsun benim poncik kalbim catirdardi..en güzeli bu hayatta senin kafada olmak acil taktik lazım nasıl böyle olunuyo
Hiç bilmiyorum
Bide aklıma ne geldi bu adam bebek bakmayı mi sevmiyo acaba bi annesine gitmek ister bi seni göndermek ister bak demedi deme
Zaten tüm bunlar bebekten sonra oldu, benim aklıma da o geldi biliyor musun

Keşke hayırdır sen kimi kimin evinden kovuyorsun asıl sen ananın yanına git de biraz kafamı dinleyeyim deseydin dumur olaydı. Biz de evliliğimizin ilk yıllarında bu tarz problemler yaşadık. Zamanla kendime çekmeyi başardım eşim inan ki şu an ağzımın içine bakıyor. Eşini seviyorsan pes edip gitme ama kuyruğunu da asla indirme. Söylediği kelimeler kesinlikle kvnin ağzından çıkan cümleler.

Evet canım bilmiyorum bu duruma gelecek birisi değildi kv memleketine geldiğimizden beri evliliğimiz mahvoldu ama hala anama kurban ol diyor. Gidecek yerim var evet ama gidersem ailem bir daha vermez beni oyuncak değil, annem babam abim çok sert insanlar. Bu yaptıklarını bilseler gelir onu bir güzel döver beni de alırlar. Bir kaç kere annem mutsuz olduğumu hissetti , dedi bana bak mesleğin var diye, babam da demiş eğer mutsuzsa ben ona burda klinik açarım gelsin kızım demiş annem de bebeğe ben bakarım dedi. Ama ben düzenimi bozmak istemiyorum oğlum babasız büyüsün istemiyorum. Ha baktım çok ilerler saçmalamaya devam eder ipin ucu kaçar, o zaman napalım yapacak bir şey yok. Dayananıyorum şimdi , yaptıkları kabul edilir değil ama bebek için sabrediyorum. Allah yardımcım olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…