2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Düz kafa olmasın diye mi canım? Benimki hep dümdüz yatıyor ya bi garip bebe çevirsen uyanıyor bu sefer. Mumya gibi uyuyor çok komik
Benimki de hep yan yatıyor ebe düz yatır dedi kafası uzamış dedi ama mümkün değil yatmıyor
Yaaa bende inanılmaz bir psikolojik baskı yapıyor bu çalışma durumu. Evet annem bakıcak haftanın 3 günü ayrı kalıcam sadece ama böyle düşündükçe içime öküz oturuyor
Birkaç haftaya alışırsın iyi bile gelir normal hayata dönmek
benimki mama ile besleniyor ama canım
Canım bi öğünde kaç cc veriyorsun? Ben günde 2 kez 120 veriyordum ama 120 yetmiyor heralde bitince ağlıyor 150 çok mu olur ki?

Keşke bunu yapabilsem canım , o üzülmesin bu üzülmesin diye diye kendimi mahvetmişim ben gülümse
Ben senin çizdiğin profili çözemedim sultan ya. Çok güçlü görünüpte içinde yangınlar mı çığlıklar mı var? Çok net görünüp bi okadar da kendi içinde karışıklığın mı var? Niye yapamıyorsun zaten bütün ipleri koparmadın mı kv ile kötü olsan ne olmasan ne bu saatten sonra. Ha bana sorarsan yine kötü olma insan insana herzaman lazım ama tatlı dille sakince sorup sebebi öğrenebilirsin

Ben bugun bi bahane patrona rest cektimadama zaten oyle kıl oluyorum ki.geri vites yaoti.Bu yurtdisi olayini henuz bilmiyorlar.diger patron aradi kizim yapma falan diye..dedim dusunmuyorum donmeyi.sen bi 3 hafta daha kafani dinle konusalim diyip ustunu kapattilar zaten evden caliscan falan dedi.ben yol yapiyorum onlar yolu tıkıyor bakalim:)vize basvurusuna 1 hafta var ortalama.sonra tam restlescem

Bence uclarda yasiyor. Birini sevdiginde adanmislik yasiyor, huzurumuz kacmasin tadinda, kizdiginda ise gemileri yakiyor suan bilinmezlikleri var arada kalmis..bosanma karari alsa mesela yangin yerine cevirir ortaligiAkibeti henuz belli degil onyuzden kv falan temkinli yaklasiyor.

Kızlar Begonya vardı o ne zamandır yazmıyor bişey mi oldu

He kız nerelerde o yok bayadır
Bende bayadır yazmıyorım bakamıyorum bi bakim beni merak eden soran var mı dedim etikette yoktu tesadüfen gördüm hiç olmasa hepinize iyi trip atacaktım kimse merak edip sormamış beni diye

Bayadır yokum çünkü neden bilmiyorum ev işleri 3 çocuk vs yetişemiyorummm. Ama ara ara girip okuyorum

Kızlar yavrumun yüzünde küçüktü ama 10 günde büyüdü böyle tatildeydik belli şeyler yedim yumurta tavuk et makarna acaba alerjik mi ya randevu aldım dr göstericem umarım geçer kalıcı değildir böyle olan var mı?

Eklentiler

• IMG_8241.jpeg
    328 KB · Görüntüleme: 59
Geçmiş olsun canım bir arkadaşımda aynı böyle olmuştu besin alerjisi demişlerdi 6-7 aylıkken falan düzelmişti. Kortizonlu krem kullanıyordu

Geçmiş olsun canım bir arkadaşımda aynı böyle olmuştu besin alerjisi demişlerdi 6-7 aylıkken falan düzelmişti. Kortizonlu krem kullanıyordu
Sağol canım. Bende yumurtadan şüpheleniyorum en çok onu yedim her sabah neredeyse

Bencede katılıyorum sana zaten böyle durumlarda insan bi beyninde çatışmalar yaşıyor illaki bi karışıyor. Ben 4 defa terk edip gittim 3 müydü acaba neyse çok önemi yok her seferinde geldi aldı barıştık filan ki o dönemler çoluk çocuk ta yoktu hiç. Ama yinede gemileri yakmak kolay değildi. Şimdi onun durumunda, çocuğa rağmen hiç hiç kolay olmaz. Umarım aile huzuru yeniden yerine gelir ev içi huzursuzluk çok zor

Hadi hadi tatildeydim aklıma bile gelmediniz desene
besin alerjisi gibi canım. Ya ama o gülüş o duduşlar

Hadi hadi tatildeydim aklıma bile gelmediniz desene

besin alerjisi gibi canım. Ya ama o gülüş o duduşlar
tatilde tatil olsa 3 çocukla. Biri kustu biri cırcır oldu minikimde yüzü böyle arttı analık işte tatilde bile yoğun.
Besin alerjisi sonradan olur mu? Yada atak dönemi vs mi oluyor?
Yüzünde hep vardı bişeler ama hiç bukadar yoğun olmamıştı

Rota aşısı yaptırdın mı canım o tetiklemiş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…