2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bu grup neden eskisi gibi aktif değil :KK43: yakında ek gıda dönemi başlıyor alışveriş yapan araştıran ilgilenen var mı? Fikir alışverişi yapmış oluruz

Bu grup neden eskisi gibi aktif değil :KK43: yakında ek gıda dönemi başlıyor alışveriş yapan araştıran ilgilenen var mı? Fikir alışverişi yapmış oluruz
Oioi nin ek guda ürünlerini alacağım ben, cam rende vs. Almıştım birde alıştırma bardağı munchkin alacağım ama mama sandalyesinde kararsiz kaldım ya. Siz araştırdiniz mi ya da araştıran var mı mama sandalyesini ??

Kızlar bir ay sonra işe başlıyorum ve bebeğim biberon kabul etmiyor ağlama krizlerine giriyor. Avent lansinoh timmie tommie kullandım sonuç aynı ne yaptınız yardım edin lütfen

Oioi nin ek guda ürünlerini alacağım ben, cam rende vs. Almıştım birde alıştırma bardağı munchkin alacağım ama mama sandalyesinde kararsiz kaldım ya. Siz araştırdiniz mi ya da araştıran var mı mama sandalyesini ??
İkea almış benim izlediğim herkes gayet fe memnunlardı ben de ikea alacağım ve içine minder alacağım. Pişirmek için de buharlı alet ya da tencere aparatı alınabilir

Canım ben Ikea antilop aldım mama sandalyesi. Eltimde kullanıyor çok memnun. İKEA’nın kendisinden alırsanız daha uygun, trendyolda felan 3 katına satıyorlar. Ben e bebekten vakumlu silikon tabaklar aldım oioi bana biraz pahalı geldi . Bende munchkin alıştırma bardağı alıcam çok güzel onlar

X