2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ayyy kız Allah korumuş yaaa ben hamileyken 3 kere düştüm vallahi Allah koruyor bebeleri

Ben size soylemedim sanirim.sakarlikta cigir actim ben gecen aylarda. evi yaktim ben bikac kez.biri basitti sadece mutfakta tencere ve icindeki bibeeon falan erimisti.ama birinde calisma odamizi yaktim.dumanlar evi sardisnadalyeden anlayin
Canım dikkatli ol aman diyiimm hem sakar hem takintiliyim ben 100 defa kontrol ederim bir şeyi kapattım mi diye

Ayyy kız Allah korumuş yaaa ben hamileyken 3 kere düştüm vallahi Allah koruyor bebeleri
Ayy hamileyken de çok zor yaa orda bi çevirme ayarlama şansında yok, ben çok korktum hamileliğimde düşerim diye vallahi çok şükür 9 ay düşmeden atlattım herkes şok oldu tabi kız 3. Ayını doldurunca siftahı yaptık bakalım

Ben merdivenden dusuyordum yaprak dökümü Leyla gibi merdiveni süpürüyordum ters şekilde iniyordum bir anda dengem kayboldu arkaya doğru giderken dengemi buldum. Hamile olduğumu unutuyordum o aralar. Yine unutmuştum eğer bebeği dusunseydim panik yapıp kesin düşerdim

Senin sülalen bozuk dedim ona üzülmedi arabasını mahvettim 2 ay ağladı öyle düşün
canımı al malıma dokunma mı diyor. Ay bi arkadaşım da sinirlenip kocasının kıyafetlerini camdan atmıştı ben ona bile şaşırmıştım sizinkiler baya level atlattı bana

Aslında bebekten önceki hayatını özlemiyor bebeğinide çok seviyor ama cidden onlarda farklı bi psikolojiye giriyor adam tanıdığın bildiğinden çok başka biri oluyor.
Benim eşim çocuk diye ölecek o derece çocuk isterdi. Kızım oldu erken doğdu gene normal bi sıkıntı yok. Çocuk ne zamanki kuvezden eve geldi adam değişti aman bi haller bi tavırlar girdik birbirimize. 5-6 ay sürdü bu durum. Anamda anam babamda babam tavırları salak saçma tripleri. En son bi boşancam diye kalkındım. Sonra mantıklı düşünmeye başladım mantık işin içine girince ipleri koparmış oluyorsun zaten. Dedim bu çocuk daha çok küçük çok fazla doktor kontrolleri vs var bu çocuk en azından 1bucuk 2 yaşına gelmeli bizim boşanmamız için. Ozamana kadar evde iki arkadaş gibi olcaz ve ne istersen yapabilirsin beni bağlamaz. Benim mantıklı konuştuğumu görünce bi miktar geri adım attı. Sonra bi toparlanma süreci ikinci hamilelik ameliyat doğum vs derken bugün bu durumdayız. İkincide böyle sendromları tutmadı Allahtan. Bu arada kızı diye ölecek dünya bi yana kızı bi yana.
Benimde hiç unutmayacağım kendisininde pişman olduğu konu o dönem bi tartışmamızda eve dönüyorduk arabada saatte geç kızım pusette uyuyor. Kapının önüne park etti indi arabadan çarptı kapıyı çıktı eve. Ben arkadan puset bebeğin bakım çantası vs. Zorla çıkardım eve. Kapıyı çarpınca kızımda sıçradı ağladı uyandı. Eve girince hadi beni geç çocuktan ne istiyosun insan çocuğunu geride bırakıp gidermi kapıyı niye çarpıyorsun çocuğu korkutuyorsun diye bi ton laf ettim. Pişman oldu kendiside. Sonraki tartışmalarda çocuğu aldı çıktı ben arkadan çıktım eve. Tıpkı senin eşinin beşiği fırlatıp kırması çocuğu korkutması gibi. Vicdan yapacaksa önce çocuktan yana yapacak. Ve bu gerçekten geçici bi süreç. Hepsinde değil ama bazı erkeklerde bu oluyor işte. Ama dediğim gibi sebebi asla bebeğini sevmemesi bakmak istememesi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…