Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar 6. Haftaya girdim bugun. Bulantim falan hic yok. Bir sey ters gidiyordur diye korkuyorum :KK43:( sizce normal mi

Arkadaşlar bana dua edin. Kan pihtisi şeklinde bir parça düşürdüm çok küçüktü ama umarım korktuğum şey değildir. Şimdi doktora gidiyorum. Dualarınıza ihtiyacım var.
Canim kahverengiyse sorun yok, korkma. Yerlesme kanamasi olabilir. Nasildi? Agrin var mi?

Kimisi gebeliği boyunca hiç yaşamıyor bulantı belirtiler kişiye ve bünyeye göre değişiyor içini ferah tut ve bulantısız günlerin keyfini çıkar aşkom
Mervos cok tesekkur ederim kaygilarim gecti biraz. Cok anksiyete yasiyorum da:) surekli kafama bir seyler takiliyor

Kizlar 6. Haftaya girdim bugun. Bulantim falan hic yok. Bir sey ters gidiyordur diye korkuyorum :KK43:( sizce normal mi
Benimde bulantım hiç yok canım. Bulantı herkeste olmuyor ki annemde de üç çocukta hiç olmamış. Kişiden kişiye değişiyor demekki :)

Benimde bulantım hiç yok canım. Bulantı herkeste olmuyor ki annemde de üç çocukta hiç olmamış. Kişiden kişiye değişiyor demekki :)
Icim rahatladi valla canim:) koku hassasiyetim vardi o da azaldi sanki bu hafta. Insallah her sey yolundadir bebisim iyidirr

Simdiden hayırlı olsun diyelim. Tutunma lekelenmeleri olabilir aşırı yogun degilse endise etmeyin. O kasık agrilari hep oluyor. Benim ilk haftadan beri var. Gece uykudan uyandiracak kadar agriyor sagli sollu agrilar giriyor doktorlar normal diyor ona. Kac günlük gecikmeniz oldu ? Sonucu paylaşın bizle olur mu betaniz kac cikcak merak ettim 😊
Az önce sonucumu öğrendim beta hcg 576 çıktı. Haber vereyim dedim ☺️

X