2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Cnm bizde bir ay önce senin gibi bi kavga ettik aileler araya girdi ben evi terkettim. Normalde kavgalarimiz oluyordu ama hiç evi terletmemiştim . Bu on gün gelip çocuğunu görmedi . Benim umrumda değildi . Annemler yengemler yardimci oluyordu bebeğe bende cikip geziyordum kafa dağitiyordum .bu süreçte ben toparlandim . Onun psikolojisi bozulduverhasıl barıştık . Bariştıktan sonra bebeği sürekli ona verdım. Ikisının fotolarını cektım.gün içinde bebekle konuşurken baban böyle şöyle dıye onu pohpohladım. Kv bebeğe ne kadar baksa dıle getırmedım . Hep çok yorulduğumu benımde bu hayatımın olduğunu değiştiğini dıke getırdım adama psikolojik baskı yaptım . Şuan benden çok bebeğe bakiyor baba oğul öyle bi bağ oluşmuşki aralarında anlatamam . Gecen gün ağzini yokladım . Bebeğe zorunlu dıye mi bakıyorsun . Yok dedi onu özlüyorum bir saat görmezsem. Canım sıkılıyor onsuz . Bebekle eşinin zaman gecırmesını sağlasan aslinda ve bunu yaparken kv pek araya koyma. Benımkide annem şöyle böyle dıye övüyor . Kavgadan sonra ailesiyle arama mesafe koydum . Bin takla atıyor eskisi gıbı olayım diye amaa hayır . Sınır her zaman önemli .

Ben size soylemedim sanirim.sakarlikta cigir actim ben gecen aylarda. evi yaktim ben bikac kez.biri basitti sadece mutfakta tencere ve icindeki bibeeon falan erimisti.ama birinde calisma odamizi yaktim.dumanlar evi sardisnadalyeden anlayin

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-20-11-01-20-184_com.whatsapp.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 42
Ben size soylemedim sanirim.sakarlikta cigir actim ben gecen aylarda. evi yaktim ben bikac kez.biri basitti sadece mutfakta tencere ve icindeki bibeeon falan erimisti.ama birinde calisma odamizi yaktim.dumanlar evi sardisnadalyeden anlayin
Delii burayı nasıl yaktın

En iyisi kaynanadan uzakta oturmak gerçekten ayrı dertler.. en iyisini yapmışsın bebegin için en güzeli olmuş canim

Ayy çok geçmiş olsun Bende tencere falan var ama daha evi yakmaya geçemedim

Vallaha vermiş hala anama gidek siz anama kurban olun falan çıldırtmaya çalışıyor sanki

Oğlak diye hatırlıyorum oğlaklar mantıklı insanlardır ondan mantıkla hareket ediyo bence duygularını bastırıyo P Pembepilates dimi kız
Oğlak gibi gelmedi bana ya. Oğlak olsaydi şuan ailesinin ynaindaydi oğlaklar ailecidir.er yada geç ailelerinin yanina giderler . Gerçi sultan kv yanina gitmiş . Onlari ailesi gibi mi görüyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…