2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yok kız ne özürü bizim ilişkimiz çoktan bitmiş benim yeni haberim oldu, dün bana ailenin yanına git dedi bir müddet ayrı kalalım dedi. Keşke biraz birikimim olsaydı bambaşka bir şehire bebeğimle hayat kurardım. Bakalım belki öyle bir şey yaparım 😂
Cnm bizde bir ay önce senin gibi bi kavga ettik aileler araya girdi ben evi terkettim. Normalde kavgalarimiz oluyordu ama hiç evi terletmemiştim . Bu on gün gelip çocuğunu görmedi . Benim umrumda değildi . Annemler yengemler yardimci oluyordu bebeğe bende cikip geziyordum kafa dağitiyordum .bu süreçte ben toparlandim . Onun psikolojisi bozuldu😂verhasıl barıştık . Bariştıktan sonra bebeği sürekli ona verdım. Ikisının fotolarını cektım.gün içinde bebekle konuşurken baban böyle şöyle dıye onu pohpohladım. Kv bebeğe ne kadar baksa dıle getırmedım . Hep çok yorulduğumu benımde bu hayatımın olduğunu değiştiğini dıke getırdım 😂😂adama psikolojik baskı yaptım . Şuan benden çok bebeğe bakiyor 😂😂😂baba oğul öyle bi bağ oluşmuşki aralarında anlatamam . Gecen gün ağzini yokladım . Bebeğe zorunlu dıye mi bakıyorsun . Yok dedi onu özlüyorum bir saat görmezsem. Canım sıkılıyor onsuz . Bebekle eşinin zaman gecırmesını sağlasan aslinda ve bunu yaparken kv pek araya koyma. Benımkide annem şöyle böyle dıye övüyor . Kavgadan sonra ailesiyle arama mesafe koydum . Bin takla atıyor eskisi gıbı olayım diye amaa hayır . Sınır her zaman önemli .

Bende aşırı sakarım geçen gün elimde kızla düştüm yere. Ama annelik iç güdüsü mü melekler mi korudu bilmiyorum kızım elimde havada kaldı ben göt üstü düştüm 😂 sonra babasına verdim aynı yerde tekrar düştüm bu sefer bacağım kemiğe kadar soyuldu nerdeyse çocuk varken bi güç bi kuvvet bi şey geliyor insana o yüzden bir şey olmaz bence toparlarsın bi elinde başka bir yere tutun. Bende sakarlıktan hamileyken hiç oturmadım plates topuna 😂
Ben size soylemedim sanirim.sakarlikta cigir actim ben gecen aylarda. evi yaktim ben bikac kez.biri basitti sadece mutfakta tencere ve icindeki bibeeon falan erimisti.ama birinde calisma odamizi yaktim.dumanlar evi sardi😅🤣snadalyeden anlayin🤣😅

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-20-11-01-20-184_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-08-20-11-01-20-184_com.whatsapp.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 42
Ben size soylemedim sanirim.sakarlikta cigir actim ben gecen aylarda. evi yaktim ben bikac kez.biri basitti sadece mutfakta tencere ve icindeki bibeeon falan erimisti.ama birinde calisma odamizi yaktim.dumanlar evi sardi😅🤣snadalyeden anlayin🤣😅
Delii burayı nasıl yaktın 🤣

Cnm bizde bir ay önce senin gibi bi kavga ettik aileler araya girdi ben evi terkettim. Normalde kavgalarimiz oluyordu ama hiç evi terletmemiştim . Bu on gün gelip çocuğunu görmedi . Benim umrumda değildi . Annemler yengemler yardimci oluyordu bebeğe bende cikip geziyordum kafa dağitiyordum .bu süreçte ben toparlandim . Onun psikolojisi bozuldu😂verhasıl barıştık . Bariştıktan sonra bebeği sürekli ona verdım. Ikisının fotolarını cektım.gün içinde bebekle konuşurken baban böyle şöyle dıye onu pohpohladım. Kv bebeğe ne kadar baksa dıle getırmedım . Hep çok yorulduğumu benımde bu hayatımın olduğunu değiştiğini dıke getırdım 😂😂adama psikolojik baskı yaptım . Şuan benden çok bebeğe bakiyor 😂😂😂baba oğul öyle bi bağ oluşmuşki aralarında anlatamam . Gecen gün ağzini yokladım . Bebeğe zorunlu dıye mi bakıyorsun . Yok dedi onu özlüyorum bir saat görmezsem. Canım sıkılıyor onsuz . Bebekle eşinin zaman gecırmesını sağlasan aslinda ve bunu yaparken kv pek araya koyma. Benımkide annem şöyle böyle dıye övüyor . Kavgadan sonra ailesiyle arama mesafe koydum . Bin takla atıyor eskisi gıbı olayım diye amaa hayır . Sınır her zaman önemli .
En iyisi kaynanadan uzakta oturmak gerçekten ayrı dertler.. en iyisini yapmışsın bebegin için en güzeli olmuş canim🧿

Ayy çok geçmiş olsun 😞 Bende tencere falan var ama daha evi yakmaya geçemedim 😂

Tamam canım alkolsüz bira içtim sabah öğüre öğüre içtim berbat ya bira içenlere Allah sabır versin 😂😂😂 yanında fıstık olsa belki iyi giderdi bilmiyorum bakalım süt yapacak mı 😂 tamam canım ss aldım inşallah süt yapar alayım dediğini 🙏🏻

amin canım benim 😂

valla direk kalktım gittim yanından ay ben laflarına dayanamıyorum başka odaya geçiyorum o da geçtiğim odaya geliyor hala saydırıyor 😂 bakalım ne olacak artık Allah bana Yusuf sabrı mı verdi anlamadım 😂
Vallaha vermiş hala anama gidek siz anama kurban olun falan çıldırtmaya çalışıyor sanki

Oğlak diye hatırlıyorum 😄 oğlaklar mantıklı insanlardır ondan mantıkla hareket ediyo bence duygularını bastırıyo P Pembepilates dimi kız
Oğlak gibi gelmedi bana ya. Oğlak olsaydi şuan ailesinin ynaindaydi 😂oğlaklar ailecidir.er yada geç ailelerinin yanina giderler . Gerçi sultan kv yanina gitmiş . Onlari ailesi gibi mi görüyor?

X