2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ay benimkini anlattın sanki 🤣🤣 doymuyorlar canım benimkide aynı 🤣🤣 doktor tek öğün beslenmesi 120 cc geçmesin dedi. Ben 90 veriyorum bazen 120 veriyorum daha olsa içecek. Bence mama öcü değil. Herkes ister sadece anne sütü vermek ama napalım ölelim mi yoksa yok yani bu bence bizi kötü anne yapmaz. Mama+meme gidiyoruz meme gidemiyoruz hala memeyi tutmuyor sağıp veriyorum onda da ne çıkarsa şansına. Mama ağırlıklı olduk iyice bu ay. Sütte kesilirse kesilir yani bu süt olayını düşünmekten kafamın içinde yaralar çıktı psikolojim çöktü. Böyle süt vermeye çalışan ama modu düşük anne olmaktansa mama veren mutlu anne olmayı tercih ederim düşünmem gereken bir çocuğum daha var çünkü.
Neden 120 cc dedi ? Çünkü biz 3 aylik olduk . en az 150 cc heryerde yaziyor

Aynen önün yanı çıktı ilk zor çıkarmış birde doktor arada calpol ver dedi Allahım bayılacağım
Çok şaşırtıcı canım ilk önce alt orta dişler çıkar senin bebiş yandan çıkarmış benim bebekte süpriz yapabilir çok kaşıyor baktım kabarmış hiç uyumuyor gündüzleri sıkıyor kendini dişleri kaşırken bu bebeler hızlı çıktı 😂😂😂

Yaaaaa boş konuşmuyoruz burda 🤣🤣🤣🤣🤣🤣aşkım kusura bakma ama seni her diste etiketleyesim geliyo🤣🤣🤣 melegim can melegim can
Allahimmmm ne kadar tatlı minik bi diş maşallah 🧿😍
Ne kusuru kuzum benim bebeler hiç
Bu kadar erken çıkarmamıştı tecrübeden dolayı söyledim tezker çürüdü
Bu arada benimkide erken çıkaracak sanki 🤪🤪🤪

Çok şaşırtıcı canım ilk önce alt orta dişler çıkar senin bebiş yandan çıkarmış benim bebekte süpriz yapabilir çok kaşıyor baktım kabarmış hiç uyumuyor gündüzleri sıkıyor kendini dişleri kaşırken bu bebeler hızlı çıktı 😂😂😂
Benim bebiş 3 çocuklu anama yuh dedirtti ki kolay kolay şaşırmaz olur olur der geçer bugün pes etti 😂

Yaa görsel atabilir misin canım tam olarak ne görmek gerekiyor kabardı diyebilmek için 😅 tecrübesiz olmak çok zor

Benim bebiş 3 çocuklu anama yuh dedirtti ki kolay kolay şaşırmaz olur olur der geçer bugün pes etti 😂
Ama gerçekten öyle bu kadar erken diş çıkarmak pek nadir 6. 7. Ayda çıkıyor genelde artık yediklerimiz ve içtiklerimizden dolayı düşünüyorum ben düşünsene 3 aylık bebekler diş çıkarıyor 3 mayıs dogumlu biri vardı oda çıkarmış atmıştı buraya resim 2. Diş çıkaran bebişte seninki oldu bakalım sıra kimde 😂😂😂

Yaa görsel atabilir misin canım tam olarak ne görmek gerekiyor kabardı diyebilmek için 😅 tecrübesiz olmak çok zor
İç tarafı kabarır canım sonra şişer patlar içinde cam gibi gözükür bakarsan farkedersin şuan uyuyorda hiç agzını açmıyor ki resim çekim ben arada bir çay kaşıgı ile kontrol ediyorum çıkınca kaşıga tık tık diye degiyor çok tatlı bi ses huysuzlugu ya rota aşısından yada dişden öglen 3 saat uyuyan bebegim 40 dak uyuyor akşama kadar kucakta aglıyor

Bende anneme diyorum anne bu diş mi çıkaracak diye annem de olur olur geçer diyor 😂😂haklı kadın çünkü bebe dedigin 6 aylıktan başlar diş çıkarmaya

İç tarafı kabarır canım sonra şişer patlar içinde cam gibi gözükür bakarsan farkedersin şuan uyuyorda hiç agzını açmıyor ki resim çekim ben arada bir çay kaşıgı ile kontrol ediyorum çıkınca kaşıga tık tık diye degiyor çok tatlı bi ses huysuzlugu ya rota aşısından yada dişden öglen 3 saat uyuyan bebegim 40 dak uyuyor akşama kadar kucakta aglıyor
Bizim iç tarafında gözüken bir şey var da sanki o dişle ilgili değil gibi geldi bana ya. Evet aşılar çok etkiliyor ya ondan olabilir :KK43:

Bizim iç tarafında gözüken bir şey var da sanki o dişle ilgili değil gibi geldi bana ya. Evet aşılar çok etkiliyor ya ondan olabilir :KK43:
Canım tam 4 aylık olmuşsunuz oturtmaya başaldın mı hiç özlem öz bebegini koltuga koyuyor oturuyor şaşırdım görünce senin bebişle aynı haftası

Canım tam 4 aylık olmuşsunuz oturtmaya başaldın mı hiç özlem öz bebegini koltuga koyuyor oturuyor şaşırdım görünce senin bebişle aynı haftası
Gördüm canım ben de sasirdim. Dr'a sordum destekli oturmaya 5. Ayda başlarız dedi. Elinden tutup kaldırıyorum o şekilde oturuyor dedim. Öyle egzersiz yaptırabilirsin sıkıntı yok dedi. Elinden tutunca oturuyor canım kafasını tutuyor

Gördüm canım ben de sasirdim. Dr'a sordum destekli oturmaya 5. Ayda başlarız dedi. Elinden tutup kaldırıyorum o şekilde oturuyor dedim. Öyle egzersiz yaptırabilirsin sıkıntı yok dedi. Elinden tutunca oturuyor canım kafasını tutuyor
Benim doktor önümüzdeki ay oturtmaya başlayabilirsin dedi. Yine doktorlar yine fikir ayrılığı 🤣🤣

X