2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benim memem 2 3 gündür aciyinca bakmak istedim normalde yoktu görünce dişler geliyo sandım ama yanlarindaki dişlerin yeri neden belli degil
Onu bilmiyorum ama canım sadece ön alt ve üst dişlerin yerleri belli oluyor dogduklarında da öyleydi dikkatini çekmemiştir belki

Benim memem 2 3 gündür aciyinca bakmak istedim normalde yoktu görünce dişler geliyo sandım ama yanlarindaki dişlerin yeri neden belli degil
Doğduğunda beri belirli aslında o yerler. İlk ön dişler çıkıyor galiba. Belki de o yüzdendir. Benim bebeğim silikonla emerken bile bazen canımı yalıyor sinirli olduğunda dişler çıkınca ne yapar artık

Ay hiç güzel olmadı param çöp oldu boşuna yapmayın

Bize yasaktı ilk 3 ay ve son 3 ay ilk 3 ay kanamam vardı yasaktı son 3 ayda bebegin plesentası aşagıdaydı yasaktı yasakta yasak yani dogum yaptım 3 ay yasak dedi dinlemedik tabi
Siz hiç dinlemediniz ki
Kızlar size bir şey sorcam.. bebegimde tükürük salgısı 2 3 haftadır var ve 2 3 gündür mememi emerken acıtıyor acaba dişleri mi geliyo alttan yavaş yavaş
aaa bizde de çok salya var
Çok canım şırınga degil damla gibi agzını kıvırıp açıyorsun. Tıkandı yine nefes zor alıyor normal burun damlası gibi damlattım açıldı çok sıkmaya korkuyorum
Canım nasıl oldu kızın
5 aylıkken kesin çıkartıyor mu bı dış? Geçen instada gördum 8 aylık hala yok falan diyor ama ben mi yanlış anladım acaba
benim yeğenim 5 aylıkken çıkardı, onun kardeşi 1 yaşında çıkardı çok değişiyor bu işler bebekten bebeğe benim arkadaşımın kızı 4 aylıkken gözüküyordu hafiften

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…