2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Çok canım şırınga degil damla gibi agzını kıvırıp açıyorsun. Tıkandı yine nefes zor alıyor normal burun damlası gibi damlattım açıldı çok sıkmaya korkuyorum
Onlar derindeki sümüğü getirmiyo ama yinede temizliyo da tazyikli sıkman lazim..
Bu şekilde yapıyorum ben

Eklentiler

• 1000043545.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 47
  • 1000043542.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 43
  • 1000043539.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 44
Yok canım kesin degil örnek verdim mesela 8 aylık çıkaracak salya akması başlıyor 5 aylıkken ama bizimkilerin salyası tükürük salgısı çogaldıgı için bence
Evet yutmayi bilmedikleri için oluyormuş ama erken dis çıkartma da olabiliyormuş bakalım bugün sorayım

Diş yerleri onlar canım bence benimkinin de öyle ama işte oğlumun 4.5 aylıkken çıktı e seninki de 2.5 aylık sayılır belirtiler başlamış olabilir artık erken çıkaracak gibi o zaman. Oğlum hiç ısırmadı bu arada 2 sene emzirdim ben dişleri de erken çıktı ama maşallah diyim ısırmadı. Zaten memelerim hassas ısırsa hemen yarılırdı inşallah kızım da ısırmaz. Bazen dişleri var gibi hissediyorum ben de çok sert damakları çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…