2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar merhaba bende dünden beri ishal mide bulantısı be halsizlik başladı dün tavuk yemiştim patates kızartması ile ondan mıdır bilmiyorum herşeyden tiksindim ve çok halsizim kızımı kucağıma dahi alamıyorum sütümü etkiler mi acaba zehirlendim mü
ben 10 gun once yogun bulanti sonrasinda da resmen fiskirarak kusma yasadim, eklemlerim de agriyodu, atesim de 38.4 oldu, acile gittik, yedigim biseyden olmus serum verdiler, ishale de donecektir dedi cunku karnimi dinleyip, serum cok iyi geldi ertesi gune toparlandim, sut vermekle ilgili sorun yok vermeye devam et dedi doktor

Kakası yeşil ve mukusluydu, gaita verdik enfeksiyon çıktı 6 gündür antibiyotik kullanıyoruz. Bahsettigin belirtilerden yalnızca mukus ve gürültülü kaka var. Yoğun kusma çok olmuyor. 20 sinde kontrolü var doktor belki tekrar değerlendirir
Bütün belirtiler olmaz zaten birkaçı olur değişir bebisten bebise ama tabi doktorunuz degerlendirsin mutlaka. İnşallah değildir ama diyet çok zor 🥺
Benimkinin mukus hep vardi dün kakasinda kanda gördüm Bende diyet yapicam bakalım. Sen diyet yapıyor musun et,yumurta yiyormusun sadece süt ürünleri mi
Ben diyet yapıyorum 1 aydır dana eti, tavuk, yumurta, süt ürünleri,paketli gıdalar, domates, kuruyemiş hiç yemiyorum. Daha yeni yeni kuzu eti yemeye başladım. Biz kakada kan görmemiştik gizli kan çıkmıştı testte. Diyet yapın 2-4 hafta arasında takip edin kan durumunu ona göre ilerlersiniz. Çok zor bir şey valla Allah yardımcımız olsun

O iste serum fizyolojik genizdekileri temizlemiyor. Birazdan foto stcam onu al siringa al bebeğin ön yüzü tamamen yere paralel olacak şekilde eşin tutucak sen siringadan basacaksin 2 burun deliğine anında eşin sirtina gaz çıkarır şekilde vuracak.. direkt çıkıyor sular O kalan sular için vuruyo sonra bebeği cevirmeden aspiratorle burun deliklerini çek gör çocuk nasıl açılıyor bunu yaparken sen zorlaniyorsun bi O kadar
Canım o attıgın videoyu izledim yan yatırdım direk şırınga kullanmadan sıktım yarısını açıldı şimdilik ateşi vardı banyo yaptırdım hapşurarakda çıkardı biraz aspiratörlede çektim teşekkür ederim ama tekrar hemen tıkanacak gibi

melegim can melegim can canım bunu al siringaya çek bebegin burnuna yukarda anlattığım şekilde yap anlamadığın yer varsa sor önemli bi konu yanlış bir şey yapma
Yaptım kuzum şırıngasız yan yatırıp sonrada kucagıma alıp sırtına vurdum dün hastanedede kucagına al sırtına vur dediler sagol bitanem

ben 10 gun once yogun bulanti sonrasinda da resmen fiskirarak kusma yasadim, eklemlerim de agriyodu, atesim de 38.4 oldu, acile gittik, yedigim biseyden olmus serum verdiler, ishale de donecektir dedi cunku karnimi dinleyip, serum cok iyi geldi ertesi gune toparlandim, sut vermekle ilgili sorun yok vermeye devam et dedi doktor
Çok geçmiş olsun bende şimdi ateşime baktım 37.5 olmuş bende bir serum taktırayım o zaman

Kızlar bebeğim slingi bir türlü sevmedi, kanguru almıştım yenidoğan 3 kilodan itibaren kullanılabilir diyor ürünün üstünde. Ama sizce kanguruya ne zaman geçmeliyiz. Şuan 2 ayı 1 haftalık 6 kilo. Ama işte erkek bebekya tamda emin olamadım biraz daha beklemeliyim acaba.
Kızlaaaar🙄

X