2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Siz hiç dinlemediniz ki 😂😂😂😂

aaa bizde de çok salya var

Canım nasıl oldu kızın

benim yeğenim 5 aylıkken çıkardı, onun kardeşi 1 yaşında çıkardı😂😂😂 çok değişiyor bu işler bebekten bebeğe😂 benim arkadaşımın kızı 4 aylıkken gözüküyordu hafiften 😂
Aynı canım tıkalı hala ne uyuyor ne uyanık durabiliyor ateşide var çok moralim bozuk dokunsalar aglıcam

Bak yanlarında yok diş yeri buyuk ihtimal geliyo ama 2 3 ay sonra 🥹🙈
Dr'a sordum bugün normal tükürük durumu dedi, dişle ilgili değilmiş şu anki tükürük, yutamadığı icinmis😁
Siz hiç dinlemediniz ki 😂😂😂😂

aaa bizde de çok salya var

Canım nasıl oldu kızın

benim yeğenim 5 aylıkken çıkardı, onun kardeşi 1 yaşında çıkardı😂😂😂 çok değişiyor bu işler bebekten bebeğe😂 benim arkadaşımın kızı 4 aylıkken gözüküyordu hafiften 😂
Erken de cikartsin istemem ya geç çıkan diş daha iyi olur geç dökülür derler ama bakalım😁

Bugün ben de bebişim de kulak burun boğaza gittik. Kulağım tikanmisti, bebisimiz de horluyor arada diye götürdük. Bana bakarken burnuma kamera soktu o kadar rahatsız ediciydi ki gözümden yaş geldi. Aynı şeyi yavrukuşuma da yaptılar 🥺 çok ağladı haklıydı da çok kötü bir şey 🥺 şükür bir sıkıntı yokmuş serum fizyolojik ile temizleyebilirsiniz gerektikçe dedi. 3 tane de aşı olduk bugün 2 menenjit 1 rota onlarda da ağladı ama şükür kucağımda bir süre sonra sakinleşti ❤️

Merhaba. Benim bebeğimin de süt alerjisi hatta sanırım çoklu besin alerjisi var. Eğer yoğun huzursuzluk, kaka da mukus ve ya kan, geçmeyen pişik, hırıltı, egzama gibi döküntüler,.kadın gurultusu, gürültülü kaka gibi belirtiler varsa alerjiden şüpheleniliyor. Birde reflüsu tetiklendiyse yani yoğun kusma varsa eğer gözlemleyin ve diyet yapın birksc gün
Kakası yeşil ve mukusluydu, gaita verdik enfeksiyon çıktı 6 gündür antibiyotik kullanıyoruz. Bahsettigin belirtilerden yalnızca mukus ve gürültülü kaka var. Yoğun kusma çok olmuyor. 20 sinde kontrolü var doktor belki tekrar değerlendirir

Kızlar tavuktan sonra et de aşırı süt arttırıyor bilginize. Dün et haşlamıştım. Suyunun içine didip öyle yedim. Sağ gogsum aşırı büyümüş bebişim zor emdi daha da süt var bitmedi, bebiş ememezse sagcam. Tavukmus etmiş süte birebir bence

Kızlar merhaba bende dünden beri ishal mide bulantısı be halsizlik başladı dün tavuk yemiştim patates kızartması ile ondan mıdır bilmiyorum herşeyden tiksindim ve çok halsizim kızımı kucağıma dahi alamıyorum sütümü etkiler mi acaba zehirlendim mü

Kızlar tavuktan sonra et de aşırı süt arttırıyor bilginize. Dün et haşlamıştım. Suyunun içine didip öyle yedim. Sağ gogsum aşırı büyümüş bebişim zor emdi daha da süt var bitmedi, bebiş ememezse sagcam. Tavukmus etmiş süte birebir bence
Ete ek olarak ekleme yapim sütün tadınıda lezzetli yaparmış

Bugün ben de bebişim de kulak burun boğaza gittik. Kulağım tikanmisti, bebisimiz de horluyor arada diye götürdük. Bana bakarken burnuma kamera soktu o kadar rahatsız ediciydi ki gözümden yaş geldi. Aynı şeyi yavrukuşuma da yaptılar 🥺 çok ağladı haklıydı da çok kötü bir şey 🥺 şükür bir sıkıntı yokmuş serum fizyolojik ile temizleyebilirsiniz gerektikçe dedi. 3 tane de aşı olduk bugün 2 menenjit 1 rota onlarda da ağladı ama şükür kucağımda bir süre sonra sakinleşti ❤️
Gözün aydın canım inşallah benim bebişimde çabucak iyileşir bizse aşılarını yaptırırız

Merhaba. Benim bebeğimin de süt alerjisi hatta sanırım çoklu besin alerjisi var. Eğer yoğun huzursuzluk, kaka da mukus ve ya kan, geçmeyen pişik, hırıltı, egzama gibi döküntüler,.kadın gurultusu, gürültülü kaka gibi belirtiler varsa alerjiden şüpheleniliyor. Birde reflüsu tetiklendiyse yani yoğun kusma varsa eğer gözlemleyin ve diyet yapın birksc gün
Benimkinin mukus hep vardi dün kakasinda kanda gördüm Bende diyet yapicam bakalım. Sen diyet yapıyor musun et,yumurta yiyormusun sadece süt ürünleri mi

Aynı canım tıkalı hala ne uyuyor ne uyanık durabiliyor ateşide var çok moralim bozuk dokunsalar aglıcam
O iste serum fizyolojik genizdekileri temizlemiyor. Birazdan foto stcam onu al siringa al bebeğin ön yüzü tamamen yere paralel olacak şekilde eşin tutucak sen siringadan basacaksin 2 burun deliğine anında eşin sirtina gaz çıkarır şekilde vuracak.. direkt çıkıyor sular O kalan sular için vuruyo sonra bebeği cevirmeden aspiratorle burun deliklerini çek gör çocuk nasıl açılıyor bunu yaparken sen zorlaniyorsun bi O kadar

Masallah 🧿Fiyatlar ne kadarmis

melegim can melegim can canım bunu al siringaya çek bebegin burnuna yukarda anlattığım şekilde yap anlamadığın yer varsa sor önemli bi konu yanlış bir şey yapma

Eklentiler

• 1000043577.jpg
    1000043577.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 32
X