2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Canım ben bundan kullanmıyorum ama kağıt olmaması da neyse de diğer bölmesindeki şeyin olmaması tuhaf geldi bana. Sen yarın birdaha kullanmadan aldığınız eczaneye götürün bence ellerindeki diğerleri de böyle mi

Bu ilacı hiç bilmiyorum ama kutu açılmış gibi görünmüyor canım her ilaç her bebeğe iyi gelmiyo senin bebeğine bi gaz damlası da iyi gelmemisti diye hatırlıyorum telaşlanma bence hiç

Damlalık yerinin olup damlaligi olmaması ilginçmiş ama eczde açılmış ilaç vermezler herhalde canımz bilemedim. Biz bunu hiç kullanmadık. Üzerindeki yazıyı o anda mi yazmış sizin için?

Ben hiç kullanmadım canım bunu şimdi nasıl bebegin direk agzına damlattıgın için kusmuş olabilir canım benimkide kusuyor çünkü ben mamasına katıyorum sende sütünü çay kaşıgına sık damlayıda ona damlat öyle dene tadını sevmemiştir büyük ihtimal

Canım ben kullaniyorum . Elim ayağim :) herşeyi atiyorum . Eti 7 dk da pişiriyor. Sebzeli yemekler 4 dk . Vs. Ve yemeklerin tadini bozmuyor
Yaa harikaa peki sadece 7 dk mi yoksa fişliyor sonrasında mi 7 dkda?Yorumlarda fasulyeyi geceden islatmadan 15 dkda pisurdigini okudum. Çok güzel geldi. Bir de buharda pişirme aparatı var mı sende? Bebiş için o aparatli olani mi alsam dedim

Duşa sok bebeği massj yap karnına iyi gelir belki kaka yaparsa rahatlar canım

Şöyle Fişleyince kapağindaki düğmede iki çizgi çikiyor . Ondan sonra 7 dk . Zaten fişlemesi çok hizli oluyor . Ben kuru fasulyeyi ıslatmayı unutunca 14 dk da yapmiştim . Dün haşlama yaptim mesela . Etimi 7 dk yaptim . Sonra patates soğan hepsini kattim . Düğmede birinci çizgi çikinca kistim 4 dk oldu . Annem kizkardeşim hepsi aldi . Buhar aparati yok bende . Ama elimizdeki Demir süzgeçler ayni işlevi görüyor demişlerdi Ondan almamiştim .

Ya ben evlenirken alcaktim o zamanlar daha başka masraflar var bunu evlendikten sonra alayım dedim sonra anam babam usulü olanlardan hediye geldi iyi dedim bir süre bunu kullanayım. Geçenlerde içini çok doldurdum galiba düdügünden su çıktı. Bebiş de olunca artık her şeye daha panik durumdayım normalde hiç korkmazdim dudukluden şimdi tekrar gundemime geldi alsam mı diye. Bu kadar rahatsa bir şans vermek lazım o zaman

Kızlar klima çalışırken bebislerinizin üstünü örtüyor musunuz? Oda 25-26 derece oluyor klima üflediği için sanırım bebeğimin kolları bacakları buz gibi oluyor üstünü örtüyorum ama örtüyü asla üzerinde tutmuyor hep açıyor hasta eder miyim ki? Yanmasa açmaz herhalde ya da fark etmeden mi aciyor acaba

Cnm bende senın gibi düşünüp almamiştim . Bana çok reklam ürünü gibi gelmişti . İşten eve gelince yemek yapmak çok zor oluyordu . Bizim kültürde herseyın içine et koyma var . Öyle olunca saatlerce etin pişmesını bekliyordum . Sonra anneme aldirdim çeyizimde yok diye :)beğenince etrafındakilere aldırdım . Onlarda memnun. Kırmızı mavi yeşil düğmelilerin hepsi aynı . Farkli işlevi yok. Alinca fıyatı iyi olanını al

Kesinlikle bebeğin anneyi güzel emmesi süte etki çok ediyor. Göğüslerinden taşacak kadar varmış sütün. Ama bebek emmeyince yavaş yavaş azaldı demekki. Benim bir göğsüm çok az sızdı öteki hemen hemen hiç sızmadı. Yine de sütüm vardı hissediyodum. süt inerken ağrır sızlardı. Benim bebişimde sarılık oldu. En son 7 haftalıkken bile sarılıktı. Azalmıştı diye artık takip etmedi dr. Bu mu etkiledi yavrularımızı. Ya da sarılıktan dolayı ememedikleri zamanlar sağmayarak biz mi hata yaptık. En azından süt miktarı azalmazdı bu hafta çocuk cerrahiye gittik dil bağı ypk dedi ama içime sinmedi uzman yerine asistan doktor baktı . Birde sizde oluyor mu bilmiyorum bebeğim meme emerkende biberon emerkende cuk cuk ses çıkarıyor niye bilmiyorum

Farketmeden açıyor canım daha bilmez üşüyüp üşümedigini benimkide yüzüstü yatırdıgım halde yukarıya dogru gitmekten açıyor buz gibi oluyor 25 derecede yatıyoruz o yüzden yarım kollu ile altına ince pijama giydiryorum beline kadar örtüyorum sabaha dogru kollarını da örtüyorum soguyor

benim ilk çocuğa biogaia kullanınca o da çok kötü olmuştu . Çatlarcasına Ağlardı hiç susmazdı. Kusması var mıydı hatırlamıyorum ama karnından gurul gurull sesler gelirdi. En az 2 şişe bitirmiştim ama kızımda hiçbir değişme olmamıştı. Bırakınca rahatlamıştı. Yani belki oğluna da iyi gelmedi canım. İlacın kullanılmış olduğunu düşünmüyorum

Kız ne güzel şeymiş o öyle eneee yarım saat içinde iki yemek pişirirsin onunla . Vakit nakittir demişler fiyatları uçuk diye hatırlıyorum ama bu kadar iyi olduğunu da bilmiyordum

Ben de birkaç gündür bunu düşünüyorum. İlk bir hafta olan süt ne oldu da azaldı ve yerine gelmiyo.. benimki de düzgün emmiyo hatta uyuyarak emiyo, gerçekten bu etkiliyo sanırım ve meme ucu yaraları da etkiliyo diye düşünüyorum yarık ve kesik gibi oralardan da süt gelmiyor doğal olarak.

Evet canım onu bende farkettim ilk bir hafta sütüm doldu taştı sonra yara oldu uçları kabuk bagladı ve oralardan süt gelmedi ve azalmıştı sütüm 2 delikten geliyordu şuan tekrar çogaldı çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…