2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Her bebeğin bünyesi farklı tabi ama benimki üstünü açtığı dönem üşütmüştü klima yok ama sabaha karşı soğuk oluyordu. Sanırım ayaklarına bişey dolanmasını sevmiyor ne zaman bişey örtsem hemen tepikleye tepikleye atıyo üstünden. Bende diz ve koltuk altı arasındaki kısmı örtüyorum artık. Kolları üşüyosa örtüyü kolların üstünden yatağın kenarına sıkıştırıyorum. Sende öyle yapabilirsin. Veya uzun kollu ve pijama giydirip yatırırsın

Etkiler canım maalesef, yani esasında hepimizin ilk başta sütü gayette güzelmiş. Çeşitli sebeplerden dolayı bu sorunları yaşıyoruz. Benim bebeğimde uyuyarak emerdi ama saatler sürerdi emmesi artık ben usanır kendim bıraktırırdım. Şimdi onu da yapmıyor memeyi tutup tutup bırakıyor. biberondaki gibi rahatça ağzına aksın istiyor ağlıyor

Amin canım inşallah bütün bebekler anne sütünü doya doya alarak büyüsün. Biraz sabırsız sanırım topikteki meme reddi yapan bebekler ve hepside erkek bebek nedense rahatlarından ödün vermiyorlar. Ben Ağzımı açam çenem yorulmasın sütler ağzıma şelale gibi aksın dolsun taşsın istiyorlar

Canim sise agzi nasil? Tipa var kendi nokta nokta mi damlatiyor.komple acik mi? Aciksa damlalik olmali yaninda.tipa ise kendi damlatacak.

Aay tam bunu soracaktım farkı ne diye. Çok teşekkür ederim canimm

Tulum mu giydirsem demiştim ama gece 28-29 derece oluyor sabaha klima 25e düşürmüş oluyor bu sefer gece yanacak çocuk örtüyü her uyandığımda örtüyorum da ben uyanasiya üşümüş oluyor o zaman

Tam dediğin gibi ayaklarına bir şey gelmesine sinir oluyor. Tamamdır canım o zaman kol kısmına gelecek şekilde yatağa sıkıştırayim teşekkür ederim

C Chen31 gulumsebebek kubiskubiskubis O ozgeeeee1 melegim can golden-snitch Nooneathome9 genc-anne medusaa kızlar çok teşekkür ederim cevaplarınız için hepsini akşam okudum o şeyle yazamadım çok şükür bugün iyi ilaç mı ağır geldi ne oldu bilmiyorum çocuğu çok kötü yaptığı için ilaca bakınca içimde şüpheler oluşmuştu.. eczacı arkadaşıma sordum kutu içeriği böyle oluyormuş çok saçma gerçekten.. uzun lafın kısası üstündeki yazi içinde eşimle şöyle düşündüm myflorun toz halide oluyormuş yada maflor diye de satılan myflor varmış maflor almak isteyen kişiye myflor verince o anda üstüne yazmış bulunmussa alan kişide farketmisse o an değiştirdi demek ki diyoruz.. eczane eşime 3 damla demis ama doktor 6 damla demişti.. çocuğa 3 damla mi denesem acaba.. melegim can evet tadını hiç sevmemisti sütümü biraz sağıp karistirip kaşıkla öyle veriyim teşekkür ederim

Rezene kimyon içtim, yoğurtlu bir şeyler yemiştim ama sütüme geçmemistir bile emzirdim uyuttum 3te kalkar diyordum 6da kalktı biz eşimle 6 buçuk saat uyumusuz bebemiz bizden çok uyudu
Bende rezene iciyorum ama kimyon icmiyorum bazen gaz uyandiriyo bi deniyim bende tadi bildigin kimyon gibi mi oluyo peki? Bizimkide gece olduğunu anliyor 3 saat uyumaya başladı ama 2 saatte birde uyaniyo olsun gündüz uykusunuda 45 dk yada 30 dk uyuyor en azından bir şeylerin farkında diye avunuyorum

Rezene kimyon içtim, yoğurtlu bir şeyler yemiştim ama sütüme geçmemistir bile emzirdim uyuttum 3te kalkar diyordum 6da kalktı biz eşimle 6 buçuk saat uyumusuz bebemiz bizden çok uyudu
O sırada toplam 3 saat uykuyla 7 de güne başlayan ben

Amin canım sabah yine emzirmeyi denedim yine bi kriz atlattık sağdım bende napayım. Sağarakta olsa anne sütü alsında gerisi önemli değil diyorum bende
bilinçli açmıyor canım debelenirken açıyorlar üşüyo benimkide kolu bacağı buz gibi oluyo sürekli örtüyorum
Valla kağıt bende de çıkmadı diye hatırlıyorum canım olsa da atmazdım zaten dururdu. damlalık zaten yoktu ona eminim kaşıkla verdim kızıma. Bence biri satın alacaktı üstüne yazdılar sonra almaktan vazgeçti o kutuda öyle kaldı. Oğlun nasıl oldu sonra
Aynısını düşündüm hatta bu msjını görmeden yazmıştım canım.

Bencede önce az miktarda başla 3 damla filan sonra arttır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…