2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Sezaryen doğum sonrası göbeği n’aptınız kızlar? Korse aldım düzenli takamıyorum sanki faydası olmayacak gibi geliyor.

Benim gibi mama veren ve sağımla ilerleyen gençler brewers yeast takviyesi var birkaç gündür ona başladım, bira mayası takviyesi yani. Süt çoğalıyo gibi geldi bana önceden iki göğüs 30 anca çıkardı şimdi az olandan çıkıyo neredeyse ama bi saat sonraki sağım için konuşuyorum. Tavsiye ederimm:)

Bizim duruma göre değişiyor bazen sütüm az oluyor ikisini birden emiyo bazen çok oluyo en son emdiğinde süt kalıyor ordan devam ediyorum. Ama kalmadığını hissedersem diğerine geçiyorum.
Sende az çok bilirsin kalıp kalmadığını.
Benimkide sulu kusuyo bazen. Bazene kesik kusuyo.
Kilo alımı önemli alıyor mu?

Kremler vs arada azalıyor ama tam değil yine o şekilde emzirip sağım yapıyorum çile oldu bana valla. Silikon uç almayı düşünüyorum ben de

Kahverengi kısmı makas gibi sıktırıp bebişin ağzına o şekilde ver canım. Elini orada tut bebiş emerken. O vakumladikca büyüyor ucu
Deniyorum ama küçük olunca sanırım ağzına almıyor dudağını sürtüyor kafasını sağa sola çeviriyor

Haklısın canım benim teşekkür ederim desteğin için

Kız sen evde klima mı açıyorsun çocuğu uzun kollu giydirmişsin benim oğlan hemen çığlık atar uzun giyidirince bunalıyor
Bu eski biz Artvinde yaşıyoruz orası soğuk oluyordu kapı pencere kapatıyordum 23 derece oluyordu ev şimdi Antalya ya geldik yandık

Kız bi şey dicem benimkiler de öyle hahaha bi estetik operasyon şart oldu şu olaylar bi bitsin asdfdffd ay vallahi ya bunca şeyi yapıyoruz daha da artmazsa onun ayıbı cidden. Power pumpingi de yaptım kuzum ara ara da yapmaya devam ediyorum tek sıkıntı emzirir gibi düzenli sağım mümkün değil çünkü bebem genelde uyanık

Kızlar bu 4buçukta güne başlama olayını napıcaz bu hep böyle mi olacak
Daha saat 8 olmadı pertim çıktı
Eşim şimdi çıktı işe gitti akşam olsada gelse diye bekliyorum şimdiden
Benimkş de 5.30-6 gibi başlıyor 2-3 saat sonra o uyuyor ben uyuyamıyorum

Canım onu da kullandık çok şükür es geçtiğimiz bisey kalmadı. İlk başta çok güzel bi etkisi oldu sonra vücut mu alıştı bilmiyorum etkisi azaldı. Hatta işe yaramaz oldu. Şimdi kullanmıyorum

Aynen o sağım olayı cok düzenli olmuyor. Düzenli sağmak için biraz şartlarında uygun olması lazım. Gerçi biz zaten bu yüzden almadık mı giyilebilir olanı şu olaylar bi düzelsin helee memelere de bi el atarız

Çok şükür canım prematüre olduğu için çok kilosuna takılmak istemiyorum aslında ama yinede merak ediyorum gelişiminin ne aşamada olduğunu
Hiç aklına takma çok iyi maşallah. Benim oğluşum 36 haftalık doğdu 2600 dü. Şuan 5 kilo bile değil :))
Kremler vs arada azalıyor ama tam değil yine o şekilde emzirip sağım yapıyorum çile oldu bana valla. Silikon uç almayı düşünüyorum ben de
Canım ben pompayı denediğim ilk andan hemen sonra tahinin üstündeki yağdan sürdüm her iki memeye. Sonra buzdolabı poşeti geçirdim. Hemencik kesti o hassasiyeti kızarıklığı . Senin pompa da baby mom mu? Yoksa bebebao mu

Ev işi yaparken iyi oluyor da kucak kucak diye deliren bebeyle olmuyor

Bu hallerini görünce aksatmamaya calisiyorum ben de. Çünkü ikimizin de yaşam kalitesi arttı resmen. Diğer türlü uyumuyor o sancı çekiyor ben sancıları geçsin diye çeşit çeşit şeyler yapıyorum. Akşam savaştan çıkmış gibi oluyoruz artik

Ben iki mememin büyük olmasına bile razıyım şuan… benim biri büyük ve sarkık öteki farkedilir şekilde daha kücük ve yukarda çizgi film karakteri gibiyim. Üstelik sezaryan göbeğimde var
Benim de emzirmeye göre tipi değişiyor da zaten göğüs dekoltesi giymeyi seven birisi değildim ama göğüslerim de normal dereceydi, şimdi en ufak biseyde göğüs çatalım belli, sevdiğim elbiseleri goguslerden ötürü giyemiyorum, eskiden de gobusum vardı şimdi de sezaryenden ötürü var benim de biraz büyüsün yavrukuşum spora gitmek istiyorum

Bizimki de 2850 doğdu 2500'a kadar düşmüştü o zamanlar eline almaya korkuyor insan gerçekten :) aay ben hiç öyle çalışmalar yapmadım bir tek boynunu tutabilsin diye yüzüstü yatırdık genelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…