2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Deniyorum ama küçük olunca sanırım ağzına almıyor dudağını sürtüyor kafasını sağa sola çeviriyor 😞
Silikonla verdikten sonra biraz büyüyor mu ucu? Aynı şekilde yapıyordu bizimki de ben önce silikonla verdim o çektikçe ucu büyüdü gözlerini kapatıp emiyor ya o sırada hemen silikonu çıkartıp memeyi verdim ucu çıktığı için emmeye devam etti. Sonra zorlanınca ağladı hemen silikonu taktim derken sonunda bıraktık. Şimdi alıştığı için artık meme ucu çıkık olmasa dahi alıyor iki çekişte çıkıyor zaten uç

Silikonla verdikten sonra biraz büyüyor mu ucu? Aynı şekilde yapıyordu bizimki de ben önce silikonla verdim o çektikçe ucu büyüdü gözlerini kapatıp emiyor ya o sırada hemen silikonu çıkartıp memeyi verdim ucu çıktığı için emmeye devam etti. Sonra zorlanınca ağladı hemen silikonu taktim derken sonunda bıraktık. Şimdi alıştığı için artık meme ucu çıkık olmasa dahi alıyor iki çekişte çıkıyor zaten uç
Ne güzel benim kendi göğsümün ucu var zaten ama ilk günden beri tutmuyor. Göğüs ucuyla emziriyorum. Sağdığım zaman daha da büyüyor o zaman da tekrar deniyorum kocaman uç oluyor. Gene de anlıyor tutmuyor

Ne güzel benim kendi göğsümün ucu var zaten ama ilk günden beri tutmuyor. Göğüs ucuyla emziriyorum. Sağdığım zaman daha da büyüyor o zaman da tekrar deniyorum kocaman uç oluyor. Gene de anlıyor tutmuyor
Bu süreçte ağladığı da oldu ama silikonu takmadım. Yapabiliyorsun yine yapabilirsin dedim zorladım biraz açıkçası. 2 defa pes ettim tamam uç getirir misin olmuyor dedim eşime, inadına yapar gibi tuttu o zaman da uç daha gelmeden😅Bizimki aventin ucunu aliyordu bir de o kadar büyük ki meme ucunun öyle olması imkansız, ne bir biberon ne de emzik ucu o kadar büyüktür. Küçücük ağzına kocaman silikon uç benim bile midemi bulandiriyordu. Çok şükür biraktik. Dokusu farklı geldiği için mi istemiyor acaba? Benim bırakınca sağ memeyi kendi tutuyor ama solu yine makas gibi yaparak vermem gerekiyor kahverengi kısmı da alması icin

Benim de emzirmeye göre tipi değişiyor da 😅 zaten göğüs dekoltesi giymeyi seven birisi değildim ama göğüslerim de normal dereceydi, şimdi en ufak biseyde göğüs çatalım belli, sevdiğim elbiseleri goguslerden ötürü giyemiyorum,😅 eskiden de gobusum vardı şimdi de sezaryenden ötürü var benim de 🙈 biraz büyüsün yavrukuşum spora gitmek istiyorum
Kalmaz dimi bu sezaryan göbüşleriii 🥺 hava o kadar sıcakki takamıyorum ben korse falan

Ev işi yaparken iyi oluyor da kucak kucak diye deliren bebeyle olmuyor 😂😂
Ay evet onu atlamışım 😒🙈
Bu hallerini görünce aksatmamaya calisiyorum ben de. Çünkü ikimizin de yaşam kalitesi arttı resmen. Diğer türlü uyumuyor o sancı çekiyor ben sancıları geçsin diye çeşit çeşit şeyler yapıyorum. Akşam savaştan çıkmış gibi oluyoruz artik
Gazını daha rahat çıkardığı zaman dikkat et uykusu da biraz daha güzel oluyo. Uyku gaz yüzünden bölünmediğinden

Sezaryen doğum sonrası göbeği n’aptınız kızlar? Korse aldım düzenli takamıyorum sanki faydası olmayacak gibi geliyor.
Ben vajinal doğum yaptım, benimde göbeğim kaldı. Doktorların bir kısmı doğumdan hemen sonra korse takilmali diyor, bir kısmı rahim sarkması yapar takmayın dediği için bende korktum takmadım. 40 çıktıktan sonra taktım biraz ama göbüş duruyor🥲 bide insanlar eleştiriyor göbeğimi.. hamileyken göbek müthiş , doğumdan sonra ee pis kaka oldu resmen

Ay evet onu atlamışım 😒🙈

Gazını daha rahat çıkardığı zaman dikkat et uykusu da biraz daha güzel oluyo. Uyku gaz yüzünden bölünmediğinden
Gerçekten öyle bugün gece kakasini yapmadi mesela sabah emdikten sonra 2 saat uyurdu şimdi 1 saatte kalktı hemen, ikiniyor kaka bekliyoruz bakalım😅

Benimki kolunu emiyor kucagimdayken 😅
Benimki elinden başladı zamanla kola doğru gider herhal hahahahah hele bide meme ağzından yanlışlıkla çıkınca hemen eli ve parmakları gidio ağzına
Benimki kolunu emiyo bir de üst dudağını yalıyor valumlayarak
Bi kola daha geçmedik 😂 benimkide bazen şağşup yalıyor. Bazen de uyurken hala meme ağzında sanıp emme refleksi yapıyo 🥲
Benım de ya biri daha yukarıda cok gıcık oluyorum
Kocamın dalga konusu oldum 🤣

An itibariyle bebeğimle yatağı ayırdım ve park yatağında bizim yatağımızin yanında yatıyor artık.. 6. Veya 7.ayda ek gıdaya geçince de gece uyanma durumuna göre odaları ayircam🧚‍♀️ (eşimle uyumuyorduk biz bebisle o ayrı odada uyuyordu bir takım sorunlar çıkınca aslında eşimle yatağımı birleştirmiş oldum artik)

X