2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Onu denedim ya olmadı acıdığıyla kaldı

emzik ve biberon almadan arabada durmasi zor oluyor galiba emse de sonradan icine koyunca yine huysuzlanabilir.

evet ikinma ve uyanma gazla alakali malesef, benim de ayni , yarim saate bile dusebiliyor, geceler baya kotu geciyor, dun 2 saat uyudum totalde, gunduz annem geliyor ve sagdigim sutu verdigimiz icin o bakarken ben 3 saat uyuyorum. umarim herkesin gaz sorunu 3 ay bitince gecer

Sab simplexi 6 saatte bir 10 damla kullaniliyoruz. Ben tane kimyon ve rezene aldım onları kaynatarak içiyorum. Gazı var ama kendini çıkartıyor son 1 haftadır daha rahat damlalar mi çay mi bilemedim ama daha iyi simdi

Ben de 2 sene diye düşünüyorum ama bu ilişki durumu kafamı karıştırıyor bebisten ötürü karı koca durumunu kenara koymuş da anayım da anayım moduna girmiş gibi hissediyorum 2 sene boyunca odamızda bir şey yapamicaz gibi o zaman

golden-snitch bana doktor farklı probiyotik gaz markası önerdi neden acaba
Hangisi canım? Aynı dr'a devam mı ediyorsun? 2. Ay kontrolunde damlalar yetersiz geliyor gibi demiştim değiştirsek mi demişti kontrolden sonra da bebeğin fazla gazlı o yüzden böyle, damlalara devam edelim dedi

Kahverengi kısmı makas gibi sıktırıp bebişin ağzına o şekilde ver canım. Elini orada tut bebiş emerken. O vakumladikca büyüyor ucu

Hangisi canım? Aynı dr'a devam mı ediyorsun? 2. Ay kontrolunde damlalar yetersiz geliyor gibi demiştim değiştirsek mi demişti kontrolden sonra da bebeğin fazla gazlı o yüzden böyle, damlalara devam edelim dedi
Aynı doktora gitme durumunda kaldım... myflor diye bir damla önerdi demek ki hafif myflor olan

2.5 aylık oldular maşallah dogum kilosuna göre nasıl 1 kilo aldı mu ayda canım. Ben tam iki aylıkken gitmiştim boyu 56 kilosu 5100 gramdı şuan bilmiyorum bu kilo ve boy 15 gün öncesine ait
Bize ebe dedi ki 600-700 gram alır ayda normalde dedi. 3800 doğdu şimdi 2.5 aylık 5.700 canım çok almamış kilo ya

Benimki de doyduğunu anlamıyo zaten çok kusuyo çok içerse daha da çok kusuyo
Ceviz, tereyağ, tavuk, fındık, kaju, kaymak gibi. Ben gebelikte jersey sütü çok tükettim ondan oldu herhalde.
Kaymak dışında ben de yiyorum canım onları yapısal mı bilmiyorum. Süt içmiyorum ama rahatsız ediyor diye

Kızlar bebeklerinizi nasıl uyutuyorsunuz sallayarak mı yatağına yatırarak mı? Benimki kucağımda uyuyor başka yerde ve başkasında kesinlikle uyumuyor
Benimki kendi kendine uyuyor cogunlukla, bazen direnirse kolik muzigi aciyorum emzikle kucagimda pispislayarak uyutuyorum.

Bize ebe dedi ki 600-700 gram alır ayda normalde dedi. 3800 doğdu şimdi 2.5 aylık 5.700 canım çok almamış kilo ya
En onde doguranlardanim ama benim bicirik daha yeni 4.700 oldu.aylardir yenidogan kilosunda bebik bakiyorumyeni yeni korkmadan kucaklar olduk

Mama ne kadar veriyorsun canım? Anne sütü alınca 600 normal dediler bana da ben az diye üzülüyordum da. Haftada 1-2 kez mama veriyorum dedim o sayılmaz bile dediler. Tabi anne sütüyle çok kilo alan da var da benim sütüm yağlı değil zaten. 500 gramın altına düşerse sıkıntıymış üstü normalmiş.

Adet değil yok sadece bitmedi daha bi iki damlada olsa geliyor

En onde doguranlardanim ama benim bicirik daha yeni 4.700 oldu.aylardir yenidogan kilosunda bebik bakiyorumyeni yeni korkmadan kucaklar olduk
Seninki minik doğmuştu ama ben 3440 doğurdum ama büyütemedim neyse boyu uzuyor Allahtan sağlıklı olsunlar da napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…