2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Boyun kaç keşke bende 65 olsam diyorum gerçekten benim için kilonun çok iyi ama kendin 50 istiyorsan emzirdikce inşallah verirsin istediğin kiloya gelirsin
Bu emzirdikçe kilo verirsin muhabbeti bana neden işlemiyor acaba
161 cm canim.boyum kisa.bu kiloda balik etli oluyorum.40 beden 36 bedenden geldim.dolabima giremiyorum.
160 boyu olup 75 kilo olan ben buna üzüldüm

Kızlar merakımdan yazıyorum daha önce bebis sahibi olan anneler bebeğinizin gözleri 3.ay baslangicinda ne renkti yada sizinkiler şuan ne renk çok merak ediyorum
Canım şuan koyu renk lacivert ama 1 yaşına kadar degişiyor 2. Bebegim boncuk gibiydi degişti ela kaldı

Kızlar saçma gelebilir ama ben bebegi emzirirken nedense midem bulanıyor sizde de oluyor mu

Beslenme sonraları kaç dakika peki kuzum? Ben bi ebe danışman gibi birrinin videosunu görmüştüm. 20 dakika olayı emzirmeyenler için geçerli, siz aktif emziren anneyseniz 10-5-5 yapın diyordu. Hangisi daha doğru hangisi daha etkili acaba. 10 ile başlayıp meme alışınca 20 ile mi devam etsem? Ben 20 dk olanı bi defa manuel ile denemiştim ama canım çıkmıştı 2 gün kendime gelememiştim. Giyilebilir makine o kadar yormaz herhalde

Yeşil kakayı fazla yiyip sindiremeyince oluyor diye biliyorum

Alistira alistira git cnm sen yara olmasin...benimki cok emmiyir zaten max 5 dk memede kaliyor..ama sen kendine gore yonetebilirsin

yazan olmustur ama d vitaminli olani aldiysan normal d vitamini kesinlikle vermemen lazim doktor oyle soylemisti bize, biz d vitamini olmayani bulamamistik zaten

Çoğu yerde ücretsizmiş ama maalesef bizim ülkemizde değil
Ben ilk kez bu ayın sonunda yaptırıcam tam bi tecrübem yok ama gördüğüm kadarıyla İtalya'da rota ücretsiz yani genel aşıların içinde öbürü de ücretsiz olabilir tam araştırmadım menenjit için olan. Türkiye'de neden böyle ya çok saçma

yazan olmustur ama d vitaminli olani aldiysan normal d vitamini kesinlikle vermemen lazim doktor oyle soylemisti bize, biz d vitamini olmayani bulamamistik zaten
Baktım da kutusu bundan. D vitaminsiz olanı sanırım bu

Eklentiler

• IMG_20240706_194321.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba kızlar kolik bebeği olanlar nasıl sakinleştiriyor. Benim bebeğim bütün gün göğsümde yada kucağımda uyumak istiyor. Akşamları da çok ağlıyor. Çoğunlukla anne sütüyle besleniyor çok sıkıştığımda doyamadığı hissettiğimde mama veriyorum. Her beslenmede gazını çıkarıyor ama genede gazı oluyor sanırım

Normalde bu saatlerde asla uyumaz 6dan sonra uğraşırız 10-10buçuk gibi gece uykusuna geçeriz.
Akşama maç varya bende izleyeyim bebek uyuduktan sonra dedim bizimki 7den beri uyuyor gürültü yapıyorum sesi açıyorum falan tınnnn kalkmıyor
Gece yine uyumuycak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…