2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Şükür canım buna şükür daha da iyi olacaktır Allahın izniyle. Evdesiniz dimi artık? Boğmaca nasıl oluyomuş ki acaba

Ben odaklanamadım, misafir gezme bitmiyor o yüzden ama yoksa yapardımm Siz kayın gülümseye ben odaklanınca verdiklermi görünce bana gelin
Evde ben diyetteyim diye herkes diyet yemeği yiyor eşim en sonunda bari bize tatlı bişeyler yap dedi kek yaptım bir dilim bile yemedim kekten kalanları da pruff yaptım bugün misafirim vardı onlara. Ama bugün sadece bi dilim tatlı yedim 2 hafta sonra ilk kez oda misafire eşlik edeyim ayıp olmasın diye 89.9 da takılı kaldım aç geziyorum ama gram düşmüyor detoksta yapamıyorum emziriyorum diye napcam bilemedim

Kızlar merakımdan yazıyorum daha önce bebis sahibi olan anneler bebeğinizin gözleri 3.ay baslangicinda ne renkti yada sizinkiler şuan ne renk çok merak ediyorum
Kızımınki lacivert gibi koyu maviydi sonra açık kahveye döndü ne alakaysa
Evet ya bende aynı şekilde ama medusaa da iyi sanki o bu hafta tatile gitti diye uyamadi bence o bu hafta kazanır odemleri atar ne dersin medusayi tutsak bu hafta
aşk olsun beni tutmamak için elinden geleni yapıyorsun

Anaaa mecburiyetten geldiler bana kalbim kırıldı

Kızlar merakımdan yazıyorum daha önce bebis sahibi olan anneler bebeğinizin gözleri 3.ay baslangicinda ne renkti yada sizinkiler şuan ne renk çok merak ediyorum
Klasik bebek rengi oluyor ya gri oğlumun öyleydi sonra kahverengi oldu şimdi kızımın da aynı gri. Detaylı ultrason doktoru ela gözlü olacak sizin gibi dedi benim de ela gözlerim, bakalım tutacak mı bekliyorum

Oo baya azimlisin ben baya saldım ya hamur işi tatlı yemiyorum ama meyve falan yedim baya, spor da hiç yapmadım ve hala tartılmadım ama vermedim bence şu şerbetler de kilo yapıyor bence süt olsun diye içiyorum ben hala emziren anne çayı şerbet falan bir de tahin helva yiyorum tahinin kendisini de kaşıklıyorum benim iş zor ben zaten 1 senede anca veriyorum ben elendim yani yazarken eledim kendimi şu an özür dilerim O ozgeeeee1 seni hayal kırıklığına uğrattım, boşver biz yemeye devam

Bebeği tüylü olan kızlar tüyler döküldü mü?Benim kızın yüzü biraz döküldü ama bıyıklar var şimdi de.onlar gider mi acaba bilemedim P Pembepilates
Üzgünüm ama eğer genetikte varsa gitmiyor. Benim kızın bıyıkları hala duruyo üstelik daha beter (8yaşında) kolundakiler o kadar uzamış ki ‘en sonunda makasla kesicem şunları’ diye isyan ediyodu geçen ay. Arkadaşlarımda böyle bunlardan yok benimki biye böyle diye üzülüyo yavrum

Öyle mi diyorsun ama bu kilo alımını etkilemez miydi? Doktor randevumuz 20 sinde..o zamana kadar beklesem acaba çok mu geç kalirim
Yanlış hatırlamıyorsam iyi kilo alıyor demiştin. Demekki karnı doyduğunda fazlaca içince yeşile döndü kaka. Bekle bence büyük bi problem değil. bebeğinin gelişimi iyi maşallah kakayı dert etme

Memnun musun ben kendi aldığımdan memnun değilim, kolu acıtıyor sırtımı
Memnunum canım tek sıkıntısı ön göz fermuari daha ilk kullanimimda bozuldu gibi açıp kapatırken tam olmuyor yarısı açık yarısı kapalı oluyor baştan aç kapa aç kapa yaparak düzeltiyorum onun haricinde memnunum

Yara olduysa ya memeyi tam düzgün yerleştiremiyosunuz ya da o meme başının denk geldiği delik meme ucuna göre değil. Onların ölçüleri varmış 24 mm ve 28 mm canım
Cnm olcume gore.flanş var bende.sadece sert oldugu icin deriyi tahris etti.meme cevremde deri kalkti pompa nedeni ile.

Ayy insallaj renklidir canimsizde kim renkli gozlu? Benim bebegin gözleri de hareli içe dogru yeşilin bir tonu ve göz bebegin cevresi sarımsı kahvemsi değişik bir şey bizim ailede yeşil göz geni var acaba yeşil gözlü olur mu diyorum

Klasik bebek rengi oluyor ya gri oğlumun öyleydi sonra kahverengi oldu şimdi kızımın da aynı gri. Detaylı ultrason doktoru ela gözlü olacak sizin gibi dedi benim de ela gözlerim, bakalım tutacak mı bekliyorum
Hadi inşallah tutar o zaman

Benim 3. Ayda geçeceğine dair umudum yoktu zaten
Benimde birde bizimki her şeye korkmaya başladı elimi havaya kaldirsam korkar bir şey yapsam korkar vs vs sizinki yapıyor mu öyle doktora sorduk normal ama 6.aydan sonra da devam ederse etmemesi lazım dedi ama nedense kendimi çok 3.aya odaklamistim meğersem 6.ayda çoğu şey bitiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…