2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar selammmm. Bebisleriniz ne durumda destekli oturuyor mu dişleri uykuları vs nasılllll benim oğlum 4 ay 21 günlük oldu hala yoğun atak belirtileri yaşıyoruz gün içinde aşırı mızmız bensiz durmuyor ve sebepsiz çok ağlıyor (yada sebebi diş olabilir). Yarın atak dönemi bitiyor olarak gösteriyor uygulama ama hala gündüz uykularımız uzamadı 30-40 dk uyuyor genelde 3-4 uyku yapıyor gündüz. 2 gündür gece ilk uykusunu 5-6 saat uyuyor Allah'tan. Sabaha karşı 5-6 arası da yanıma alıyorum yoksa uyumuyor destekli oturtmaya çalışıyorum ama herşeyden memnuniyetsiz davranıyor biraz zor oluyorr. Sizde durumlar nasıllll

Korkunç durumdayız bizde atak bitti gözüküyor ama gece saat başı uyanıyor yenidoğan döneminden bile daha çok zorluyor geceleri. Muhtemelen diş diye düşünüyorum gündüzleri de ayrı huysuz.
Gündüz uykuları bizimde öyleydi uyku sayısını azaltınca uzamaya başladı uykuları.2+1 kısa uyku şeklinde gidiyorum şuan için oldukça başarılıyız gündüz düzeldikçe gece mahvolduk.

Ay uyku sayısını nasil azalttıniz uyku araları ne kadardır? Bende 3 uyku yapmak istiyorum ama kısa uyuduğu için 4. Ye kalıyor birde bu aralar yan dairede tadilat var çok ses geliyor başka odada memede uyuyor mecburen bazen

Bizde öyleydik gün içindeki uykuları azaltınca daha güzel uyuyorlar. Genelde 2,5 saat aralıklarla uyutuyorum az uyursa 3 uyku, çok uyurs yatmaya yakın kısa uyku yaptırıyorum 2+1 kısa uyku şeklinde. Bende instagramda bir sayfada görmüştüm(uyubebegim uykulog) çok işime yaradı, hatta 6. Aydaki uyku gerilemesinde 2 uykuya düşün diyorlar biz 4 yaptırıyoruz

Biz de uzun zamandır ikizleri gündüzleri 2.5-3 saat aralıklarla uyutuyoruz. Akşam 7de gece uykusuna geçip sabah 7 uyanıyorlardı. Ama birkaç gündür gece beslenmesine rağmen sabah 5te kalkıyorlar. Neden olduğunu bir türlü bulamadım. Yine uyku gerilemesi mi yaşıyoruz acaba

Bizimde bu aralar gece uykularımız felaket olduğu için olabilir uyanma saatlerine yakın rüya öğünü mü verseniz acaba o şekilde uzar mı

Ay bende takip ediyorum hep bakıyorum hatta taktım yani çocuğun uykusuna hesaplıyorum hep ama 2.5 saat dayanamıyor çünkü yarım saat uyuyor. Bugün açmayı deniyorum aralıkları insalllah bir haftada sonuç alırım bakalım ya 5. Aylık olacağız 1 hafta sonra

Bizimde bu aralar gece uykularımız felaket olduğu için olabilir uyanma saatlerine yakın rüya öğünü mü verseniz acaba o şekilde uzar mı
Gece uyanmalarını beklemeden besliyordum zaten. Yine de erkenden uyanıyorlar Gündüz uyanıklık sürelerini uzatıp daha çok yorulmalarını mı sağlamak lazım acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…