2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Evet ya bende aynı şekilde ama medusaa da iyi sanki o bu hafta tatile gitti diye uyamadi bence o bu hafta kazanır odemleri atar ne dersin medusayi tutsak bu hafta

Mukuslu kaka, kanlı kaka varya kızlar 2 farklı kişiye sordum biri uzman doktor diğeri ebe rota için sordum daha doğrusu.. bebeğin kilo almış öyle her mukuslu kaka kanlı.kaka süt alerjisi değil sen emziriyorsun ye dediler. Kilo almasaydı bebegin veya vücudunda kızarıklık veya egzama tarzı şeyler olsa tamam süt alerjisi de bu ondan değil dediler

Ya kızlar bebenin gece bişeyi yok sabah olunca sürekli ağliyor yani anlamıyorum gece de besliyorum sabahta. Sabah gaz yapan nedir ki
Benim de gündüz mutlu gece mutsuz
Sıkıştığında annen gelir yine ya da sen gidersin aynen evden çalışıyor olman da çok iyi bi avantaj bana da online ders verseler keşke o zaman başlardım eylülde ama nerdee bize düşmüyor torpillilerden
Emzik filan kullanıyo musun? Benim kız emzik ile daha rahat dalıyo uykuya. Normalde hanfendinin özel istekleri var uyumak için, yürümem lazım falan ama emzik olunca onları gözü görmüyo bazen
Emzik tutuyor ama canı isterse genelde dışarıda gezerken bebek arabasındayken alıyor evde beni emzik niyetine kullanıyor
Rezene falan içiyor musun canım?
İçmiyorum ya başka öneren de oldu bugün alıcam başlıcam
Önce kendim rezene içeyim etki etmezse bebişe de veririm canım teşekkür ederim detaylı tarif etmişsin peki rezeneyi aktardan mı alayım yoksa poşet çay şeklinde olanlardan mı?
Boynu acıyo diye olabilir bence, doğal gül suyunuz var mı o iyi geliyor aslında benim de emzirmekten dirseğimin iç kısmı pişik oldu çok acıyo kaşınıyordu gül suyu sıkıyorum her gün baya düzeldi hem de rahatlatıyo

Rezene baya süt getiriyo birde

Ah ah hayaller genel cerrah hayatlar üretim sorumlusu

Ay buda güzelmiş ben yeni almadım kızımdan kalma bunun sayılar olanı bide pamuk prensesli olanı var

Canım senin bebe nasıl oldu
İyi canim cok sukur cigerlere inmeden hallettik ama balgam hirilti var az daha zamanla gececek sanirim. Birde artik klima çalışıyorum disariya çıkarıyorum cocuk rahatladi sanki. Ev cok sıcak benim sicaktan mahvolmus cocuk anlasilan. Ama baska doktor bogmaca gecirmis olabilir dedi sadece tahmin tabi

Emzirme danismanligi aliyorum sütüm var bayagi ama gece uyuyor cok ememiyor olabilir ekstra biberonla vermek istiyorum bazen sagdigim sütü onu da icmiyor. Gece cok sicak terliyor ekstra su versemmi onu düşünüyorum

Bizimkide sıçıyor hep ben zeytinyag sabunu var dogal onunla ovuyorum. Sonra ihlas hali yikama ile cekiyorum hic bisi kalmiyor.

Napsak ki Begonya2 sana inanmak istiyoruz
Ben odaklanamadım, misafir gezme bitmiyor o yüzden ama yoksa yapardımm Siz kayın gülümseye ben odaklanınca verdiklermi görünce bana gelin

Kızlar merakımdan yazıyorum daha önce bebis sahibi olan anneler bebeğinizin gözleri 3.ay baslangicinda ne renkti yada sizinkiler şuan ne renk çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…