2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Duş gezme kucağında bebekle squat benim işe yarayanlar bunlar

Alistira alistira git cnm sen yara olmasin...benimki cok emmiyir zaten max 5 dk memede kaliyor..ama sen kendine gore yonetebilirsin
Öyle yapıyım canım teşekkür ederim, sağdığın sütü stok mu yapıyosun yoksa biberonla içiriyo musun direkt?
Valla hiç sorma salak salak geziyorum ortada sabah iki lokma yiyorum akşamda bu saat oldu daha yemedim
amanıın biseyler yemeye çalış gün arası canım. Can boğazdan gelir derler takatsiz kalırsın hep

Ayyy ihhhh tisss muhabbeti 3.aydan sonra azalacakmis 6.aya kadar sürebilirmis
Şimdiye kadar gördüğüm bebeklerde böyle şeyler hiç duymamıştım yeni nesil çocukların herşeyi farklı annem bile şaşırıyor neden yapıyor bu çocuk böyle diye

Şimdiye kadar gördüğüm bebeklerde böyle şeyler hiç duymamıştım yeni nesil çocukların herşeyi farklı annem bile şaşırıyor neden yapıyor bu çocuk böyle diye
Allah allah eskilerdr yok muymuş niye acaba ya...
Birde uyku süresini uzatmak yollarını sordum kızlar bu çocuğun yapısıyla alakaliymis ne yapsak ne etsek olmazmış

Allah allah eskilerdr yok muymuş niye acaba ya...
Birde uyku süresini uzatmak yollarını sordum kızlar bu çocuğun yapısıyla alakaliymis ne yapsak ne etsek olmazmış
Biz 2 kardeşiz. Annemde bizden ayrı 3 tane bebek bakıcılığı yaptı. Ama o bile şaşırıyor neden diye

Kızlar merakımdan yazıyorum daha önce bebis sahibi olan anneler bebeğinizin gözleri 3.ay baslangicinda ne renkti yada sizinkiler şuan ne renk çok merak ediyorum
İlk çocuğumun gözleri hareli gibi idi. Siyahının hemen etrafı açık mavi kareyi. Ve mavi gözlü oldu şimdi yedi yaşında. Şimdiki bebeğinde aynısı sanırım bu ben işte renkli olacak
Yeni pompada bende yara yapti.illa her yeni pompada bi yara oluyor kizlar yaa..ne menem bi seyse...gene elle sagim yapacagim bikac gun
Yara olduysa ya memeyi tam düzgün yerleştiremiyosunuz ya da o meme başının denk geldiği delik meme ucuna göre değil. Onların ölçüleri varmış 24 mm ve 28 mm canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…