2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar ben adet oldum adetliyken mevlit yapa bilirmiyim çocuğuma acaba

Tatlım benimki ahşap sallanan beşik. Ben hafif hafif sallıyorum.bebekler zaten bizim karnimizdan alışık sallanmaya.

Ana kucağı ne kullaniyorsun

Ben kullanıyorum canim çok memnunum

Zaman zaman kanamaların artabilir normal demişti dr canım

Herkese selam bebeğim 6 günlük oldu göğüs ucum küçük olduğu için kalkanla emziriyorum. Ama bırakmak istiyorum göğsümü nasıl tutturabilirim bir fikri olan var mı? Gerçekten zor oluyor kalkanla.
canım benim göğüs ucum resmen yoktu. Göğüs ucunu değil kahverengi kısmı verceksin komple ağzına, hem diğer türşü hava yuttuğu için gaz da yapar bebekte. Bende burda sormuşttum nasıl emziricem diye ama gayet kahve kısmı komple tuttu benim minik

Reactions: The
Hiç bu mamayı duymamıştım peki alerji testi yaptırdın mı canım

The canım sen bir de 3 yaş bebesiyle uğraş valla kafayı yicek gibi oluyorum herşeye inat yapmaya başladı bile bile inatlaşıyor herşeyi anlıyor bugün akşam yemeği yesin diye önden kurabiye rüşveti yaptım

Valla iyi geldi
Aboo senin oğlan işi biliyor demek ki bakımlı kadın seviyor ilerde bakımsız kızlara bakmaz

Reactions: The
2 yaş 3 yaş ikisi de birbirinden zor galiba Allah yardımcımız olsun kuzum

Ben hiç batikon kullanmadım galiba ondan geç iyileşiyor. Batikonlu ılık suyu nasıl hazırladın canım bende öyle yapıyım

Ben.çoktan 2 numaraya geçtim 3 pakette bitirdim gerçi biz sünnet olduk sürekli bez değiştiriyorum 2 numara sleepy bile kücük bence 3 e geçebilirim her an

2 yaş 3 yaş ikisi de birbirinden zor galiba Allah yardımcımız olsun kuzum
Bana 2 daha zor geldi her ikisinde de, 3 daha rahattı
Bn yazmıştım cnm burayada detaylı. İlk hafta yattı bnım
Canım yatan emzirme parası mı, doğum parası mı, bende baktım emzirme parası yatmış görünüyor ptt ye, ama doğum parası henüz görünmüyor şu ssknın yüklü vereceği para

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…