2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Bana 2 daha zor geldi her ikisinde de, 3 daha rahattı 🥰

Canım yatan emzirme parası mı, doğum parası mı, bende baktım emzirme parası yatmış görünüyor ptt ye, ama doğum parası henüz görünmüyor şu ssknın yüklü vereceği para 😬
Cnm bna doğum parası hemn yattı o yüklü olan, emzırme ödeneği 850 tl yatmadı onu beklıyorum, e devletten bakıyorsun dımı

Bana 2 daha zor geldi her ikisinde de, 3 daha rahattı 🥰

Canım yatan emzirme parası mı, doğum parası mı, bende baktım emzirme parası yatmış görünüyor ptt ye, ama doğum parası henüz görünmüyor şu ssknın yüklü vereceği para 😬
Kuzu siz söyleyince bende bakayım dedim emzirme parası yazıp baksana tarihe saçma sapan tarih yazıyor 😂 bide 200 liracik mi yatıyor hani 2. Çocukta daha çoktu 😂

Eklentiler

• IMG_20240411_204201.jpg
    IMG_20240411_204201.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 75
Cnm bna doğum parası hemn yattı o yüklü olan, emzırme ödeneği 850 tl yatmadı onu beklıyorum, e devletten bakıyorsun dımı
Evet canım e devletten baktım
Yüklü yatmamış daha, ama o 850 yatmış
Kuzu siz söyleyince bende bakayım dedim emzirme parası yazıp baksana tarihe saçma sapan tarih yazıyor 😂 bide 200 liracik mi yatıyor hani 2. Çocukta daha çoktu 😂
Kuzum tarihe baksana
Oğlunda ki ödenek bu😬

Hahahaha bütün evreleri yazdım işte 🤪
En güzeli ne biliyor musun, bu sıkıntıların hepsinin geçici olduğunu bilmek, sonrası çiçek🥰 bebek arabasında gezmeyi severlerse şimdide alır çıkarız canım, biz daha araba almadık yeni sipariş verdik, artık yarım saat falan çıkarırım daha iyi gelir onlara da bize de
Evlat bambaşka ya bambaşka 🥰
Memelerin gözü yaşlı 😂 onlarda toparlıyor merak etme 🤪 öyle olmasaydı benim memem olmazdı artık😂
Araba ne aldın kuzum benımde vardı ıkıncı el almıstım bendekı puseti ustune takarım diye incelememiştim sonra baktım ki oturak kısmının altında destek yok çöküyor bugun bende uzun arastırmalar sonucu karar verıp aldım, travel sistem ama kabın boy olanlardan tente uzunlugu hafifliği sağlamlıgı tasıması tek elle kapanması önemliydi benın için birde pusetli olsun dedim bu elımdekını uygun fıyata dolaba koyacam hatalarını yazarak satılırsa satılır yoksa ihtiyac sahıbı bırı olursa verırım. Prego solo travel sistem aldım 11799 tl ydı her yerde hepsi buradada bır satıcıda en uygun fıyata buldum 9120e geldı çok pahalanmışlar valla

Araba ne aldın kuzum benımde vardı ıkıncı el almıstım bendekı puseti ustune takarım diye incelememiştim sonra baktım ki oturak kısmının altında destek yok çöküyor bugun bende uzun arastırmalar sonucu karar verıp aldım, travel sistem ama kabın boy olanlardan tente uzunlugu hafifliği sağlamlıgı tasıması tek elle kapanması önemliydi benın için birde pusetli olsun dedim bu elımdekını uygun fıyata dolaba koyacam hatalarını yazarak satılırsa satılır yoksa ihtiyac sahıbı bırı olursa verırım. Prego solo travel sistem aldım 11799 tl ydı her yerde hepsi buradada bır satıcıda en uygun fıyata buldum 9120e geldı çok pahalanmışlar valla
AA kuzum bende prego scala aldım yeni senin aldığın traveldan kabine dönüyor ama anneye bakmıyor karşıya bakıyor ben bana baksın istediğim için scala modeline karar verdim yoksa onuda çok begenmistim güle güle kullanın bende 11 bine aldım

AA kuzum bende prego scala aldım yeni senin aldığın traveldan kabine dönüyor ama anneye bakmıyor karşıya bakıyor ben bana baksın istediğim için scala modeline karar verdim yoksa onuda çok begenmistim güle güle kullanın bende 11 bine aldım
Kuzum ben bu modele trendyol dan hepsi burafafan baktım da yoktu 🥺

Bende scala ile arasında çok gittim geldim halende iptal edıp scala mı alsam diyorum ama tasıma yerınde kulp yok bıde soloya göre yaklasık 1.800 daha ağır, sen mağazada gidip gördün mü ben görmedim ıkı modelıde, arkadaslarlada konustum cıft yon 1 yasından sonra pek kullanılmıyor dedıler iştr ben gunes ruzgar vs dolayısıyla cıft yön olsun istedim ama pusetlı alınca çift yön gibi oluyor bir süre

Bende scala ile arasında çok gittim geldim halende iptal edıp scala mı alsam diyorum ama tasıma yerınde kulp yok bıde soloya göre yaklasık 1.800 daha ağır, sen mağazada gidip gördün mü ben görmedim ıkı modelıde, arkadaslarlada konustum cıft yon 1 yasından sonra pek kullanılmıyor dedıler iştr ben gunes ruzgar vs dolayısıyla cıft yön olsun istedim ama pusetlı alınca çift yön gibi oluyor bir süre
Kuzum port bebeyi takınca tutma yeri var. Ben şöyle düşündüm kışın rüzgar direk karşıdan vuruyor ya bide oturuyorlar harekette etmiyorlar üşür o yüzden bana bakması lazım. Ağırlık olarak travel ile kabin boy arabalarin ortalamasi diyebilirim ne ağır ne hafif. Ama sürüşte kesinlikle fark etmiyorsun çok rahat. Bende kabin araba vardı oğlumda kullandığım Kraft çokta sağlamdı ama bana bakmadığı için sattım onu bunu aldım.

Birde ne renk aldın siyah çok sıcağı çeker diye düşünüyorum ben ama bunu alsam grisini alırdım dıom
Kuzum ben siyah seviyorum ya siyah aldım 😅 bide bizim eski araba cart kırmızıydı renkten nefret ettirdi 😂 ama tente zaten Güneş ışığını geçirmiyor 50 faktör mü ne o yüzden sıkıntı olmaz ☺️

Eklentiler

• IMG_20240406_213951.jpg
    IMG_20240406_213951.jpg
    143,1 KB · Görüntüleme: 68
X