Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Basur hamilelikte oldu inşallah geçer bilmiyorum artık. Enfeksiyon olmamasına sevindim valla sağol canım

Benim 2. Dönmeyince mecburi sezaryen olmuştum bu minnak inş vaktinde döner de normal denerim
Ya o enfeksiyon bende de var ve gebeliğimin basından beri kurtulamıyorum sarı bazen yeşil süt kesiği gibi akıntı bazen kaşıntı ve dediğin yanma ve acı da oluyor. Neler yapıyorum sürekli camaşır değiştiriyorum nioli yagı kullanıyorum beyaz pamuklu anane donları aldım 60 derecede yıkayıo ütüleyip oyle kullanıyorum bi dünya fitil kullandım bana mısın demiyor iyileşir gibi olup hemen tekrarlıyor bu sabah agladım artık sinirden. Doktor randevuma gidince kültür alalım dicem artık. Sen antibiyotik mi kullanıyorsun?

Benim de dışarda canım içerde olunca daha rahatsız ediyordu emin ol yani öyle kanamalı falan değildi ama ben bir kere huylandım ameliyat oldum sonra dışardan oldu yine kanama kaşıntı falan yok ama bir daha ameliyat olmam kantaron yağı iyi geliyordu bir de sıcak suya oturuyordum o iyi geliyordu şu an yine var ama rahatsız etmiyor içerde ki gibi değil içerdeyken bende fitil kullandım antibiyotik kullandım eğer tekrar bigün olursam ileri teknoloji de olma planım var lazerle yakıyorlarmış o damarları tamamen onu yaptırırım yani

Aynen canım bana antibiyotik verdi. Benim yeni oldu ya bugün 3. Gün antibiyotikte. Bende şaşırdım evdeyim dışarda lavabo kullanmam evde bile eşimle aynı WC yi kullanmıyoruz . Nerden buldum bunu bilmiyorum: can sıkıcı hele birde başından beri böyleyse daha kötü gerçekten . Kokusu ayrı rahatsızlığı ayrı dert

Benim de nadir de olsa öyle çıkıyor özellikle akşam açlığım 105-107 çıktığı oldu çünkü ara öğünlerden dolayı acıkmıyorum normalde de kahvaltıyı geçiştirip çay-kahve içer tek öğün yerdim şimdi düzenli yemek bile beni çok doyuruyor
Evet benim geçen açlık 96 tokluk 105 bende anlamıyorum Dr gösterdim ölçülerimi Şuan için insilün başlatamayız diyor insilün de bir anda götürür diyor diyete su içmeye düzenli uykuya dikkat et dedi

Ay tam boksör bizimkiler desene bizimkinin sağ üstteki hareketleri çok şiddetlendi bu kadar değildi öncesinde bir hafta öncesinde ama büyüdüğü için de kuvvetlenmiş olabilir. Ay inşallah sağlıcakla dönerler vaktinde zamanında canım benim

Bende senin gibiydim kahvaltı ile hiç aram yoktur kahve yanına ufak bir şey atıştırırdım.
Daha bugün eşime tüm gün mutfakta yemek hazırlıyor gibi hissediyorum. Mental olarak çöktüm dedim Ara öğünler dahil her öğünü ayrı ayrı düşünmek, ona göre alışveriş yapmak, her şeyin etiketini okumak o kadar zorluyor ki beni artık
Bir de bana daha fazla karbonhidrat yemelisin 1. saat tokluk değerlerin 2. saat olması gereken aralıkta falan dedi. Daha fazla karbonhidrat yemeye de korkuyorum bu değerleri gördükçe işte

Benim de yüklemede açlık normal 1. Saat 207 yüksek 2. Saat normal aralıktaydı Hiç öyle bir şey söylemedi de bana

Anladım canım, peki şeyi biliyor musun yani bu fitil kremle geçmiyor sanırım sadece ağrıyı hafifletiyor kalıyor sanıırım böyle

Selam kızlar ben 30 haftalık oldum +2 de doktora gittim kilomuzu 1800dedi doktor boy söylemedi ve çocuk dönmüş dedi açıkçası yürürken alt karında baskı hissediyorum ve aldığım nefes duyuluyor adeta geceleri mide yanmasından bebişin hareketlerinden uyuyamıyorum ya nasıl uyuduğumu bilemiyorum yada zorlayarak uyuya kalıyorum çok sıcak basıyor gündüz 3saat uykuyla yeri geliyor dolanıyorum geceleri bu gece kesin doğuracağım diyerek geceleri ediyorum artık Rabbim yardımcımız olsun inşallah kolaylık versin az buçuk korku da var

Merhaba , bende cumartesi 30. haftama giriyorum artık iyice büyüdük. bende zorlanıyorum yalan yok. gece sağa sola dönüş hep uyanıyorum, tuvalet için zaten 3 kez en az uyanıyorum. bölük pörçük uykum var.
hareketleri çok arttı maşallah. güpür güpür içimde. çalkalayıp duruyor karnımı :) eşim her seferinde şok oluyor hahahaha. korkmuyor musun diyor :) yoo çok keyifli diyorum aşırı merak ediyor :)

7 hafta daha çalışma planım var rabbim güç versin. ateş basmasını bu hafta çok sık yaşıyorum. 22 derece klima da bile yanıyorum diyip dolanıyorum iş yerinde :) az kaldı hayırlısıyla kavuşalım inşallah ...

Oyy yavrum kimsenin olmaması zor olmuş bnce de yavaştan başla
Bende senin gibi 32 olcam calışabilir alcam 2 hafta daha devam edeceğim işe
37 ye kadar devam edemem yani zorluyor şimdiden bile

Oy maşallah maşallah yaaa artk hepimiz 30 + lardayız coğu bitti:))
Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Benm kız tembel yaa aşırı hareketli değil hala 31 deyim

Koku hiç olmadı allahtan ama işte agrı oldugu zaman sıkıntı. neden bu kadar sık oluyor cözemedik hamilelik oncesi olmuyordu yeni yeni güncellemeler geliyor resmen bedene gebelikle. Değişen hormonlarla salgılarla falan alakalı sanırım
Hormonlarla falan alakalı galiba anlamadım

Ne kadar mantıklı düşünmüşsünüz türkçe karakter meselesini :)
Benim önceden beri hayalim Öykü ismi olduğu için hiç böyle düşünmemiştim:))
Bence güzel isim

Amin canım ya 32ye kadar dönmüş olsa cok sevincem sonrası gergin bekleyiş oluyor yer daralınca dönmesi güçleşiyor.
Bi sag krose bi sol kroşe analarını zıplatıyorlar valla bu bebeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…