Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Yarın 18 haftalık oluyorum henüz bebeğin hareketini hissedemedim normal mi siz ne zaman hissettiniz ilk gebelik ve kiz
İlk gebelik belki ondandır. Bilmiyorum benim ikinci baya önceden hissettim aslında. Bide kiloyla alakası var mı bilmem zayıfım azcık oda etki edebilir

20. Haftadayım ben hissetmekle birlikte eşim elini koyduğunda o da hissetti yetmedi dışardan bile pıt pıt hareketlerini gördüm videoya aldım hatta :)
Ohhh darısı bize de inşallah . Daha dışarda hissetmedim. Çalıştığım için oğlan yorgun düşüyor yazık. Gece başlıo hareketleri 😃

Ohhh darısı bize de inşallah . Daha dışarda hissetmedim. Çalıştığım için oğlan yorgun düşüyor yazık. Gece başlıo hareketleri 😃
Özellikle tatlı bir şey yedikten sonra oynamaya başladı. Bir de hareketsiz olduğunda rahatsız ediyorum hemen kıpırdanıyo bence sinirleniyor hahzhahz

Bende 22+1 de randevuyu aldım bebişte 1 hafta önden gittiği için 23. Gibi olcak daha iyi herşey daha net olur. 24. Haftaya kadar vakti var.
bende göbekli ve genel anlamda kilolu olduğumdan hamile göbeği tam belli değil gibi sizin yinede belli olmaya başlamış 😍
evet hamile göbeği artık kac aylık dogum ne zaman diye soruyorlar.

Eki Görüntüle 3480983 Deneyimli anneler yardım edin 🔔
Şu hırkayı beğendim ama hangi ay alsam bilmiyorum. Genel olarak tam kestiremiyorum kaç aylık alsam kıyafet diye. Şubat sonu görünüyor doğum, martta da soğuk hava devam eder. Nisanda ısınır değil mi? Kışlık kıyafetleri 0-3 ay için mi almalıyım mesela?
İlk zamanlar yenidogan olacak zaten canim pusette taşırsın genelde ben kızımı ocakta doğurdum. sezaryen oldum kendim de çok iyi değildim aslında. 40i çıkınca dışarı çıktık o zaman da mart gibiydi böyle kalın giydirmemistim üstelik soğuk karasal bir Anadolu sehrindeydim kızım bir yaşındayken 2 3 yaş giyiyordu. persentilde hep çok ileri durumdaydı hiç yaşının kıyafetini giydiremedim. şu an 9 yaşında 13 14 yaş giyiyor kilosu normal göbeği filan yok ama boyu uzun. Bir yaş al derim sana alırsın bebeğin çabuk büyüyordur bu sefer kış gelir giydirme zamanı gelir ustune olmaz.

daha bir kafanı karıştırdım gibi oldu ama ben mesela şu anda yeni doğan hastane çıkış kısmını halledip gerisini büyümesine göre yapmayı düşünüyorum. ama senin ilk bebis ve içinden geleni yap ama 1 yaş al derim yine de 😅

Eki Görüntüle 3480983 Deneyimli anneler yardım edin 🔔
Şu hırkayı beğendim ama hangi ay alsam bilmiyorum. Genel olarak tam kestiremiyorum kaç aylık alsam kıyafet diye. Şubat sonu görünüyor doğum, martta da soğuk hava devam eder. Nisanda ısınır değil mi? Kışlık kıyafetleri 0-3 ay için mi almalıyım mesela?
Aslında bunları giyemiyorlar bile. Çok ufaklar kalın tüylü giydirilmiyor. Başları içe gömülüyor yalıyorlar tüyleri kaçar falan. Zaten böyle kalın kapşonluda rahatta edemiyorlar. Kışı biraz kalın yenidoğan kıyafetleri ve battaniye ile halledilir bence . Yazın cıvıllaşırlar artık

Kızlar bu ayrıntılı vajinal mi oluyo karından mı
Ben karıştırdım sanırım kafanı karından oluyor ama benim durumum özel rahim ağzını kesinlikle vajinal olçuyorlar girmişken de göbekten göremediklerini kısımları goruyorlar

Kızlar ya benim de ilk gebeliğim şu an 17+4 deyim herkes ilk hissedilen şey balık yüzmesi gibi kelebek kıpırtısı gibi demişti ama asla öyle bir şey hissetmedim. Sadece birkaç kez uzanırken baya net bir şekilde üst üste pıt pıt vuruşlar hissettim göbek deliğimin baya altında. Bu bebişlerin hareketi midir acaba?

Arkadaşlar 17 haftalık gebeyim..grip oldum..balgam vardı ..Dr test istedi.bakteriyel enfeksiyon cikt..crp 13 çıkınca KBB kalamoks bid yazdı..kadın dogumcuma sordum kullan dedi.kulakalrimda baskı. Boğazımda ağrı vardı ama öyle belirgin bir enfeksiyon yoktu ben boşuna mı kullaniyorum bu antibitigi

Kızlar ya benim de ilk gebeliğim şu an 17+4 deyim herkes ilk hissedilen şey balık yüzmesi gibi kelebek kıpırtısı gibi demişti ama asla öyle bir şey hissetmedim. Sadece birkaç kez uzanırken baya net bir şekilde üst üste pıt pıt vuruşlar hissettim göbek deliğimin baya altında. Bu bebişlerin hareketi midir acaba?
Bebek hareketi olabilir bence

Yatağı da işbirden alcm. Kendimizin de oğlumun da işine memnunuz. Yorgan alcm hazır yün yorgan daha sağlıklı. Onu da karacada buldum
Merhaba canım ben aralık annelerinden geliyorum. Yatak olayını baya araştırdım. Bugün aldık biz de. İşbirden karyolası için kardelen model 100x200 aldım, park yatağı için kiki 70x110 aldım. Aklında olsun. İkisi 9000 civarına geldi. %20 indirim var şuan.

Canim bugün bende yazdım. Bizde 17+4 teyiz. Bende ilk defa bugün hissettim hatta gözümlede gördüm. Damar seğirmesi gibi oldu. Dışarıdan da göbeğim titredi bence bebisin hareketiydi. Bu zamana kadar hiç olmamıştı.

Canim bugün bende yazdım. Bizde 17+4 teyiz. Bende ilk defa bugün hissettim hatta gözümlede gördüm. Damar seğirmesi gibi oldu. Dışarıdan da göbeğim titredi bence bebisin hareketiydi. Bu zamana kadar hiç olmamıştı.
Hatta agri da oluyor kısa süreli içeriden dürtüyor resmen 🫠

X