Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar kokusuz, beyaz, krem formunda akıntı enfeksiyon mudur normal mi? 29+6
Canım bende enfeksiyon var 5 gün günde 3 defa olacak şekilde hap kullanıyorum. Kanıtı rengi sarı turuncu hayat bazen yeşile kaçıyor. Ve aşırı yanma hissiyatı ve şiş gibi hissediyorum. Seninkisi normal gebelik akıntısı. Ve kokuyor . Sende bunalr yoksa hiç dert erme

Ben de o yastıktan değil ama. E bebekten aldığım iki taraflı var bana fayda etmiyor ben işten 4’te çıkıyorum eve varınca kapı pencere açıyorum evi iyice soğutup bi saat kadar uyuyorum ama gece uyku olayım bitti 😀
Bak bende e bebekten Aldım ilk seninki gibi ama sonra değiştirdim o u şeklinde uzun olanlar varya sende onlardan al. Bizim oğlanlar senle aynı ayaklar sürekli mesanede . Bende çişe çıkıyorum gece sürekli: o yastık çok hafifletti hem ağrımı . Hem uyku kalitemi. Hemde çiş Sayım azaldı. Şurda kalmış 2 ay deme değiştir yastığını çok faydasını göreceksin canım . Bu arada aras noldu Tarık mı karar verildi 😂😅

Kızzz bu ne güzellik tatlılık maşallah barekallah Rabbim ne güzel yaratmış seni yaa 🧿🥰anne karnında da böyle poz vermezsin ama 🥰bu renkli ultrasonun çıktısını verdi mi doktor canım
Evet renkli çıktı bunlar
maşallahhh bebeğii nede güzelsin ne güzel görmüşsün kızz baya baya yüzü herşeyi gözükmüş . ben hiç böyle göremedim
Bizde ilk defa gördük önceleri ya eli ayağı yada kordonu vardı yüzünün ortasında falan ama ilk defa tam olarak gösterdi kızım kendini resmen poz verdi hatta alttakinde gülümsüyor 🫠 🫠
Babasının kopyası sanki 😄😄

Bak bende e bebekten Aldım ilk seninki gibi ama sonra değiştirdim o u şeklinde uzun olanlar varya sende onlardan al. Bizim oğlanlar senle aynı ayaklar sürekli mesanede . Bende çişe çıkıyorum gece sürekli: o yastık çok hafifletti hem ağrımı . Hem uyku kalitemi. Hemde çiş Sayım azaldı. Şurda kalmış 2 ay deme değiştir yastığını çok faydasını göreceksin canım . Bu arada aras noldu Tarık mı karar verildi 😂😅
Tamam canım sipariş vereyim yaa e bebekte mi yine valla sabahlar olmuyor 🤣valla Tarık ismini ben en başından beri istiyordum ama eşim istemiyordu şimdi istiyor ama yine şart koymuş babamın adı başına koyalım diye

Evet renkli çıktı bunlar

Bizde ilk defa gördük önceleri ya eli ayağı yada kordonu vardı yüzünün ortasında falan ama ilk defa tam olarak gösterdi kızım kendini resmen poz verdi hatta alttakinde gülümsüyor 🫠 🫠
Babasının kopyası sanki 😄😄
Alttakinde gülümsediği baya belli oluyor yaa 🥹

Kızlar ya doktorum şeker ölçümlerimi 2 günde 1’e düşürmüştü ama bu sabah açlık şekerim çok yüksek çıktı. O kadar canım sıkıldı ki. Yani en ufak bir kaçamak yapmadım ama ölçüm tablosuna bakınca kendimi boğazını tutamamış iradesiz biri gibi hissediyorum. Uykusuzluk ya da stres de etkiler insülin metabolizmanı demişti bu aralar biraz gerginim acaba ondan mı oldu?
Bebeğin çok büyümesinden, doğum sırasında bir sıkıntı çıkmasından da çok korkuyorum. Bugün daha yeni kendime gelebildim resmen 😢

Kızlar ya doktorum şeker ölçümlerimi 2 günde 1’e düşürmüştü ama bu sabah açlık şekerim çok yüksek çıktı. O kadar canım sıkıldı ki. Yani en ufak bir kaçamak yapmadım ama ölçüm tablosuna bakınca kendimi boğazını tutamamış iradesiz biri gibi hissediyorum. Uykusuzluk ya da stres de etkiler insülin metabolizmanı demişti bu aralar biraz gerginim acaba ondan mı oldu?
Bebeğin çok büyümesinden, doğum sırasında bir sıkıntı çıkmasından da çok korkuyorum. Bugün daha yeni kendime gelebildim resmen 😢
Kaç çıktı Bende istediğim gibi bir tablo oluşturamıyorum bi iyi çıkıyor bir sınırda uyku çok önemli az-çok uyumak her ikisi de etkiliyor sabahları çpk geç kalkmak vs İnan bazen yemekle de alakası yok ben bir kere sütlü baklava yiyip üzerine yürüyüş yaptım 110 larda çıktı bilmiyorum canm hiç istemediği kadar tatlı ekmek arası şeyler çekiyor bunaltıcı bir durum ama yalnız değilsin az kaldı sabır dayan diyerek motive olmaya olumlu düşünmeye çalış başka çaremiz yok zaten hem surda doğuma 60lı günler kaldı 38 de doğsa 50li

Canım bende enfeksiyon var 5 gün günde 3 defa olacak şekilde hap kullanıyorum. Kanıtı rengi sarı turuncu hayat bazen yeşile kaçıyor. Ve aşırı yanma hissiyatı ve şiş gibi hissediyorum. Seninkisi normal gebelik akıntısı. Ve kokuyor . Sende bunalr yoksa hiç dert erme
Saydıkların yok canım dediğim gibi kokusuz beyaz acaba dedim son bir kaç gündür düzgün su içmeyi bırakınca acaba enfeksiyon mu oldum dedim. Bir de basur ile uğraşıyorum öyle sancılı ki doktora gittim ama ilaçlar fayda etmedi bildiğin bir çözüm var mı? Muhtemelen doğum sonrası ameliyat olurum diye düşünüyorum

Kaç çıktı Bende istediğim gibi bir tablo oluşturamıyorum bi iyi çıkıyor bir sınırda uyku çok önemli az-çok uyumak her ikisi de etkiliyor sabahları çpk geç kalkmak vs İnan bazen yemekle de alakası yok ben bir kere sütlü baklava yiyip üzerine yürüyüş yaptım 110 larda çıktı bilmiyorum canm hiç istemediği kadar tatlı ekmek arası şeyler çekiyor bunaltıcı bir durum ama yalnız değilsin az kaldı sabır dayan diyerek motive olmaya olumlu düşünmeye çalış başka çaremiz yok zaten hem surda doğuma 60lı günler kaldı 38 de doğsa 50li
Açlığım 103 çıktı. Tokluklarım da düşük çıkıyor mesela 2 haşlanmış yumurta bir dilim tam buğday ekmeği domates peynir salatalık zeytinle baya doyurucu bir kahvaltı yaptım bir saat sonraki tokluk 105 çıktı.
Yani yürümeme dikkat ediyorum. Yememe içmeme dikkat ediyorum. Şimdi durup dururken neden böyle oldu hiç anlamadım 😢
Ben de açıp doğuma kaç gün kalmış diye baktım bu sabah ilk kez. Normalde hamileliğimi çok özleyeceğim derdim hep 🥲

kız senin kocan baskın biraz sana o hasanı koyduracak bak ben öyle hissediyorum tarık dedik bide hasan çıktı başına ne hasanmış arkadaş aras desen hasan aras yapcak onu
Aslında eşim baskın değildir kolay kolay da kırmaz beni ama bir kaç ay önce tek başına annesinin yanına bi gitti geldi o günden beri babam küser babamın adı unutulsun mu hep bunu dedi durdu normalde bişey de asla ısrar etmez ama bu konuda çok ısrar ediyor bakalım kim kazanacak 😀

Saydıkların yok canım dediğim gibi kokusuz beyaz acaba dedim son bir kaç gündür düzgün su içmeyi bırakınca acaba enfeksiyon mu oldum dedim. Bir de basur ile uğraşıyorum öyle sancılı ki doktora gittim ama ilaçlar fayda etmedi bildiğin bir çözüm var mı? Muhtemelen doğum sonrası ameliyat olurum diye düşünüyorum
Ben basurdan bekarken ameliyat oldum canım yeniledi sonra ama hamilelikte şükür ediyorum ki hiç kabız olmadım ameliyattan sonra da kantaron yağı kullandım sürekli o beni çok rahatlatıyordu

İnan yok basur hamilelikte oluştuysa geçme olasılığı varmış. Hamilelik öncesi varsa mecbur ameliyat eğer ileri seviyeyse. Ama enfeksiyondan endişe etme . Benim normalde beyaz kokusuz akıntım oluyordu. Doktor klasik gebelik akıntısı demişti o zaman için .ama enfeksiyon çok farklı net hissedersin zaten. Aman aman inşallahta olma çekilecek dert değil bende nerden bulduysam bunu

Ben basurdan bekarken ameliyat oldum canım yeniledi sonra ama hamilelikte şükür ediyorum ki hiç kabız olmadım ameliyattan sonra da kantaron yağı kullandım sürekli o beni çok rahatlatıyordu
Aslında bende basur çıkacak kadar kabız olmadım zorlanmadım o kadar hiç açıkçası ama anlamadım dışarda benimki otururken temizlenirler çok rahatsız edici. Ameliyst sonrası yenileniyor diyorlar genelde, sen yenilendikten sonra nasıl geçirdin canım? Fitil ve krem kullanıyorum

X