Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ben artık gece uykusuna küsüm dönerken uyanıyorum tuvalet zaten gece 6 kere falan kalkıyorum yanıyorum ayaklarıma çorap sıkamaz oldum ama doktorum geçen günde artık çorap giymemelisin yoksa gazlanır durursun dedi ve geceleri içinde sanki patlayacak bomba var daha 29 haftalığız bende sabredersem eğer 36’ya kadar çalışabilir raporu alcam

Merhaba senin de 3. Değil mi yanlış hatırlamıyorsam. Az bucuk korku bende de başladı ne kadar teceübeli olursan ol her seferinde sil baştan gibi oluyor. 30a 2 haftam var o zaman gidicem doktora inş benimki de dönmüş olur ya. Ben de akşamları kendimi pek iyi hissetmiyorun karnım kasılıyor geriliyor gibi oluyor yatarken zor dönüyorum simdiden inş son haftalarımız cok zor gecmez

Oy Oyy maşallah yavrum kilosu fln güzel
Dönmüş olması da
Ben hiç hareketlerinden dolayı uyanmadm yaa:) kızım uslu
31+5 teyim bnde

Merhaba kızlarr, bugün sat'a göre 33+0 ama aslında 34+0 olduk. Çok az kalmış gibi hissediyorum artık doğum anksiyetesi başladı gibi gibi.. Kafamda deli sorular. Bebiş büyüdü karnıma sığmıyor artık hissediyorum dönerken falan acıyor sağımdan solumdan küçük küçük el ayaklar çıkıyor gibi hissediyorum gece karnım öyle sertleşmiş ki onun acısına uyandım. Acaba yalancı sancı böyle bir şey mi? Ben algıyamıyorum da

Ayy evet az Kalmış kızz senınn ben daha 31+4 teyim
Herşeyin hazır mı yavrucum hastane çantan falan..
Vlla yalancı sancı da nasıl olur bilmiyorum hiç
Benim de ilk gebelik:))

Ayy evet az Kalmış kızz senınn ben daha 31+4 teyim
Herşeyin hazır mı yavrucum hastane çantan falan..
Vlla yalancı sancı da nasıl olur bilmiyorum hiç
Benim de ilk gebelik:))
Hazır değil ya çanta falan yani bir şeyler var ama çantaya koymadım henüz. Hala çalışıyorum. Kıyafetleri bile yıkadım ütüleyemedim bile. Umarım hemen gelmez benim bıdık.

Bende ayağım üşür gazlanırım diye hep çorap giyiyorum aslında sana neden giymemelisin dedi acaba merak ettim

Merhaba,
Ben de 7+0 haftalık hamileyim alt ve ast değerim üst sınırın biraz üstünde çıktı. Folik asitten kaynaklı olabileceğini söyledi doktorum haftaya tekrar tahlil vereceğim ama düşmezse diye korkuyorum. Hamileliğimi öğrenmeden önce 10 gün önce test yaptırdığımda normal değerlerdeydi.
İlk haftalarda normal olduğunu söylemiş doktorunuz, inşallah ilk hafta olduğu için yüksektir sonradan düşer. Siz folik asiti bıraktıktan sonra mı düşüşe geçti acaba?

Hazır değil ya çanta falan yani bir şeyler var ama çantaya koymadım henüz. Hala çalışıyorum. Kıyafetleri bile yıkadım ütüleyemedim bile. Umarım hemen gelmez benim bıdık.
Bende bu h. Sonu yapacagm kısmetse canm
Sende fırsat bul koy:)
Bende hala çalışıyorum nasipse 34 te fln bırakcam

valla gerçekten Allah güç versin hepimize raporu cuma aldım ama dayanamıcam galiba oturuyorum ama gün boyu canım çıkıyor gerçekten

bende gece sürekli uyanığım işten gelince 7 gibi bi tık uyuyorum o ara iyi oluyor

Aklıma geliyor daha da korkuyorum
Nyse herkesler doğuruyor bi şekilde bizde yapcaz Allah'n iznyle:))

Ya ben Antalya’da klima falan üşütüyorum ayağımı ve gaz sancısı çok çekiyorum altta şort ayağımda çorap geziyorum evde
Haklsn sende balımm dikkat et iyi iyi:))

bende gece sürekli uyanığım işten gelince 7 gibi bi tık uyuyorum o ara iyi oluyor
Ana kıyamam size yaa
Bende 3 kere fln kalkıyorum lavaboya ama snra yine uyuyorum ☺

Nyse herkesler doğuruyor bi şekilde bizde yapcaz Allah'n iznyle:))

Haklsn sende balımm dikkat et iyi iyi:))

Ana kıyamam size yaa
Bende 3 kere fln kalkıyorum lavaboya ama snra yine uyuyorum ☺
hahahah aynen doğurcaz bi şekilde inşallah sağlıklıca
ay inşallah hep öyle gider uyursun güzelce benim bu ara çok üst üste denk geldi her gece her gece ayaktayım

Ya ben Antalya’da klima falan üşütüyorum ayağımı ve gaz sancısı çok çekiyorum altta şort ayağımda çorap geziyorum evde
Bende muğla milastayım klima 22 derece hala yanıyorum gaz sancısıda çekiyorum şort atlet geziyorum ama çorap giyemiyorum ayaklarım şişiyo zaten çorap giyince daha çok ağrı yapıyo bu havalar ne zaman serinleyecek Annemle konuşuyorum kış gelsede titreye titreye üşüsem gıkımı çıkarmam diyorum oda kış gelsin lohusayken görcem seni diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…